لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب فایل با پسوند skz
2011-08-02, 09:49 AM,
ارسال : #1
نصب فایل با پسوند skz
با سلام من یک فایل نرم افزار هواشناسی Liquid Weather ++ 15.0 دانلود کرده ام با این نام

lwp-15.0.skz چگونه باید نصبش کنم با تشکر mosave1
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-08-02, 10:51 AM,
ارسال : #2
Re: نصب فایل با پسوند skz
از کجا دانلود کردی؟ لینک دقیق اون صفحه که ازش گرفتی رو بزار اینجا
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-08-02, 10:19 PM,
ارسال : #3
با سلام این هم سایتی که از ان دانلود کردم <!-- m --><a class="postlink" href="http://linux.softpedia.com/progDownload/Liquid-Weather-Download-3457.html">http://linux.softpedia.com/progDownload ... -3457.html</a><!-- m --> با تشکر
2011-08-02, 11:16 PM,
ارسال : #4
این برنامه نیست. این یه تم برای super karamba هست.
شما بهتره به جای پرسیدن این سوال ها برید کتاب بخونید و از پایه و اساس یاد بگیرید. اینطوری پیش برید تا ۱۰ سال دیگه به هیچ جا نمیرسید. :wink:
2011-08-02, 11:41 PM,
ارسال : #5
با تشکراز پاسخ شما اگر ممکن است یک کتاب خوب معرفی کنید و برایم بگذارید تا دانلود کنم mosave1
2011-08-03, 12:54 AM,
ارسال : #6
mosave1 نویسنده :با تشکراز پاسخ شما اگر ممکن است یک کتاب خوب معرفی کنید و برایم بگذارید تا دانلود کنم mosave1

سلام
پیشنهاد میکنم حتما به سایت libooks.ir سر بزنید. کتابهای خط فرمان لینوکس ترجمه آقای محمد صادق سرشوق ، سرورهای لینوکس و آموزش لینوکس ردهت 9 آقای باغومیان هم بسیار عالی هستند. البته شاید این دو کتاب کمی قدیمی باشند ولی برای شروع بسیار مناسبند. میتوانید آنها را از فروشگاه سیتو تهیه کنید. کتاب پارسیکس را هم میتوانید از این لینک دانلود کنید که مطالب آن جدیدتر است.

البته به نظرم برای ما تازه کار ها هیچ چیز بهتر از آرشیو همین انجمن نیست که اگر وقت و حوصله کافی دارید میتواند بسیار مفید باشد Smile

گروه کاربران ایرانی BSD
2011-08-03, 10:21 AM,
ارسال : #7
شما کارت رو با توزیع پارسیکس شروع کن. توی اون یک کتاب آموزشی هم هست. یک کتاب pdf داخل خود دیسک. میتونید از فروشگاه sito.ir یا linuxshop.ir تهیه کنید.
2011-08-03, 05:47 PM,
ارسال : #8
با تشکر از پاسخ شما من به سایت سی تو رفتم کدام نسخه پارسیکس را باید خریداری کنم که در ان کتاب راهنما هم باشد نسخه ۳۲ بیتی ان را میخواستم اما کدام چند دی وی دی ۳۲ بیتی است کدام را خریداری کنم با تشکر
2011-08-03, 06:10 PM,
ارسال : #9
mosave1 نویسنده :با تشکر از پاسخ شما من به سایت سی تو رفتم کدام نسخه پارسیکس را باید خریداری کنم که در ان کتاب راهنما هم باشد نسخه ۳۲ بیتی ان را میخواستم اما کدام چند دی وی دی ۳۲ بیتی است کدام را خریداری کنم با تشکر

اینجا

گروه کاربران ایرانی BSD
2011-08-04, 09:24 AM,
ارسال : #10
با سلام تشکر از پاسخ شما برای مخازن پارسیکس ۳۲ بیتی از کدام نسخه ان باید در سایت سی تو خریداری کنم mosave1
2011-08-05, 05:13 PM,
ارسال : #11
mosave1 نویسنده :با سلام تشکر از پاسخ شما برای مخازن پارسیکس ۳۲ بیتی از کدام نسخه ان باید در سایت سی تو خریداری کنم mosave1

مخازن این نسخه پارسیکس در این سایت و سایت linuxshop.ir وجود ندارد. و اگر می خواهید از پارسیکس استفاده کنید باید از مخازن آنلاین آن استفاده کنید.

گروه کاربران ایرانی BSD

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان