لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال به اینترنت
2005-04-17, 07:22 PM,
ارسال : #1
اتصال به اینترنت
با سلام
من از Suse9.2 استفاده میکنم . میخواستم بدونم که :
۱ - آیا از خط فرمان هم میشه به اینترنت وصل شد ؟
۲ - اگه میشه چجوری ؟
۳ - از محیط گرافیکی چجوری میتونم به محیط متنی برم ؟
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-04-17, 09:11 PM,
ارسال : #2

من قبلا پرسیده بودم اما کسی به من جواب نداد البته دی اس ال رو که میدونم یعنی چون الان دارم یعنی دی اس ال که داشته باشی کلا از طریق شل اونو تنظیم میکنیو دستورات مربوطه به اینترنت رو در شل تایپ میکنی ولی کسی ندیدم بهم بگه چجوری میشه از طریق شل به اینترنت وصل شد ولی لابد راهی داره دیگه چون اون زمانهای قدیم تر که دی اس ال می اسل که نبوده اگه هم بوده خیلی کم بوده البته نظر خودمو دادم.
در مورد سوال دوم هم یعنی چه جوری اگه میخوای قبل از startx تو خط فرمان بیاد و x بالا نیاد باید /etc/inittab در قسمت defult به جای ۴ عدد ۳ رو تایپ کنی و برای برگشت دوباره به جای ۳ عدد ۴ رو امیدوارم به دردت خوده باشه .
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-04-17, 09:17 PM,
ارسال : #3

سلام
چرا نشه ؟ با استفاده wvdial البته باید نصبش کنید. در مورد چگونگی اش در انجمنها توضیح داده شده. بگردین پیدا میکنین. در مورد محیط متنی کافیه Alt + F2 رو بزنین و بنویسین konsole.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-04-18, 08:52 AM,
ارسال : #4

برای استفاده از محیط متنی دوستان را های خوبی به شما ارائه کردند ولی می توانی یک کار دیگر هم بکنی آن هم این که از محیط گرافیکی خارج شوید و به صفحه login بروید در این صفحه کلید های ALT+CTRL+F1 را فشار دهید به محیط متنی وارد می شوید ومی توانید کار های خود را انجام دهید البته این کار برای نصب برنامه های که نیاز دازند محیط گرافیکی غیر فعال شود به کار می رود مانند نصب کارت گرافیک
موفق باشید
فریدی

LinuX and FreeBSD are LovE and LifE
we must chooose best love when we want best life
So FreeBSD is great
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mfaridi.com">http://www.mfaridi.com</a><!-- m -->

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان