لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گیر کردم
2005-09-04, 09:04 PM,
ارسال : #21

سلام. من فعلا چند روزه سوزه رو با فرمت پارتیشن ext3 نصب کردم خیلی صحیح و مرتب داره کار میکنه. خواستم خبرشو بدم و از همه کسانیکه راهنمایی کردند متشکرم. امیدوارم همنجوری به کارش ادامه بده. فقط دیگه مثل قدیم مونیتور رو خاموش نمی‌کنه و فقط باید به screensaver بسنده کرد. میشه راه حل این هم ارائه بشه؟

شادترین افراد لزوما بهترین چیزها رو ندارن. اونا فقط از اونچه تو راهشون هست بهترین استفاده رو میبرن.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-09-04, 10:23 PM,
ارسال : #22

open-mind نویسنده :سلام. من فعلا چند روزه سوزه رو با فرمت پارتیشن ext3 نصب کردم خیلی صحیح و مرتب داره کار میکنه. خواستم خبرشو بدم و از همه کسانیکه راهنمایی کردند متشکرم. امیدوارم همنجوری به کارش ادامه بده. فقط دیگه مثل قدیم مونیتور رو خاموش نمی‌کنه و فقط باید به screensaver بسنده کرد. میشه راه حل این هم ارائه بشه؟
سلام
عزیزم یخورده بیشتر توضیح میدی آیا تو حالت suspend اینطور میشه

در ضمن از اینکه زوزه رو نصب کردید تبریک میگم Big Grin
2005-09-04, 10:41 PM,
ارسال : #23

سلام. ممنون از تبریکت. در واقع من فقط یه سیستم عامل می خوام. مثل بعضی از شما دنبال نبرد با مایکروسافت نیستم. فقط با یک رویکرد عاقلانه به سمت لینوکس آمدم و شاید هیچگاه حرفه ای با آن برخورد نکنم. (شاید!!!!!)
در حالت suspend که کل سیستم خاموش می شود و عملکرد آن درست است. مشکل در آنجاست که وقتی screensaver فعال میشود و تنظیم کردم که بعد از ۱۰ دقیقه مانیتور خاموش شود (power managment & Kpowersave) هیچگاه خاموش نمی شود و آنقدر screen saver کار میکند که .... من خسته می شوم. در دفعات قبلی که سوزه رو نصب می کردم به درستی عمل می کرد و خاموش میشد.
نکته دوم اینکه تا حالا ندیدم وقتی میره تو حالت standby مونیتور رو خاموش کنه. فقط صفحه از حالت گرافیکی خارج میشه.
این مشکل منه. میشه لطف کنین و راهنمایی بفرمائید؟

شادترین افراد لزوما بهترین چیزها رو ندارن. اونا فقط از اونچه تو راهشون هست بهترین استفاده رو میبرن.
2005-09-04, 11:29 PM,
ارسال : #24

سلام
شما برای تنظیم (power managment & Kpowersave) از یک مسیر دیگه برید
control center/peripherals/display/power control

در مورد جنگ با مایکروسافت به زور تفنگ کسی لینوکسی نمیشه این خود شخص به اون درجه از آگاهی میرسه که خودش تصمیم بگیره به لینوکس مهاجرت کنه و گر نه هیچگونه اجباری نیست ولی تمامی این موارد در $M برعکسه :lol:
2005-09-05, 04:12 PM,
ارسال : #25

:wink: سلام
من ازت ممنونم majrix جان. من از همین مسیر معرفی شده توسط شما رفتم و جواب نگرفتم. مسیر دیگه چیه؟
منظورم از نبرد اینه که بعضی از دوستان خیلی داغ و جنجالی در مورد بعضی چیزا حرف می زنند . خواستم بگم من خیلی در مورد سیستم عامل با تعصب نگاه نمی کنم و سعی می کنم عاقلانه پیش برم.
بگذریم. ممکنه راهی معرفی کنید؟ چون اگه اینجوری پیش بره مونیتورم از داغ کردن یه بلایی سرش میاد و یا اینکه مجبورم هر بار که از پای کامپیوتر بلند میشم به صورت دستی مونیتور رو خاموش کنم.!

2005-09-05, 10:24 PM,
ارسال : #26

سلام
آیا مانتیتورتون زوزه شناخته
2005-09-06, 09:07 AM,
ارسال : #27

سلام. اولش نمی شناخت. اما وقتی سی دی درایور رو گذاشتم شناخت. اونم بطور دقیق. ولی مشکلم حل نشد. تنظیمات همه درست هستند اما عمل نمی کنند. به نظرت میشه چیکار کرد؟ (البته نمی خوام سوزه رو برای بار 6م نصب کنم!)

2005-09-06, 01:16 PM,
ارسال : #28

open-mind نویسنده :سلام. اولش نمی شناخت. اما وقتی سی دی درایور رو گذاشتم شناخت. اونم بطور دقیق. ولی مشکلم حل نشد. تنظیمات همه درست هستند اما عمل نمی کنند. به نظرت میشه چیکار کرد؟ (البته نمی خوام سوزه رو برای بار 6م نصب کنم!)
سلام

آیا با Sax2 پیکربندی کردید ؟ قاعدتا دیگه نباید مشکله داشته باشه. مدل مانیتورتان چیه
2005-09-06, 06:02 PM,
ارسال : #29

سلام آره تنظیماتش کامل شده. همه جوره کانفیگه. واسه همینم نمیدونم چیکار کنم. همیشه مشکلای عجیب برام پیش میاد.

2005-09-06, 06:25 PM,
ارسال : #30

سلام.

من اصلا نمیخوام مزاحم بشم و اصلا هم پاسخ مرا ندهید تا تاپیک به نتیجه دلخواهتون برسه . فقط یه چیزی بگم:

نقل قول : خواستم بگم من خیلی در مورد سیستم عامل با تعصب نگاه نمی کنم و سعی می کنم عاقلانه پیش برم.

توجه کنید خیلی از این جنجال ها که میبینید و می شنوید بر سر استفاده از نرم افزارهای آزاد یا انحصاری و ... هست نه صرفا استفاده از یه سیستم عامل. پس آنها هم عاقلانه فکر میکنند نه فقط شما.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان