لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komakam konid ey profosorha
2004-08-02, 09:48 PM,
ارسال : #1
Komakam konid ey profosorha
Salam be baro bachehaye faale in site, man ttaze ozv shodam, haal kardam inghadr shoma bahalid. man moteasefane az iran nistam va ta hala linux nasb nakaram ro computeram, va kasi ro ham nadaram ke komakam kone, miikham Fedora Core 2.0 ro nasb konam, vali nemidoonam ke ghabl az inke nasb konam chi kara bayad bokonam chon shenidam ke bazia migan bayad etelaate dar morede hardwaret bayad ziad bshe, va az in harfa. hala mikhastam bebinam ke kasi agar mitoone ye komaki kone. badesham mikhastam bebinam maziataye in Linux bar apple va ya windows chie. mamnoon misham agar komak konid
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-08-02, 09:50 PM,
ارسال : #2

rasti in ro ham ezaafe konam ke dar injayi ke man hastam(shahre Los Angeles), hichyek az doostan va madreseye ma va gheire az Linux estefade nemikonan, va hame ya apple ya windows, man avalin nafari hastam ke dare in karo mikone, hade aghal to mantagheyue khodemoon.
2004-08-02, 10:01 PM,
ارسال : #3

اول اينكه به لينوكس خوش اومدي (بهتره بگم خوش داري مياي!!!)
سيستمت چي هست؟ Dell? HP/Q? IBM? Sony? Fujitsu? يا شايدم خودت به سبك ايرونيش اونجا سيستم اسمبل كردي؟
بعضي از توليد كننده هاي بالا براي سيستم هاشون درايور هاي لينوكس هم قرار ميدن (بيشتر روي وب سايتشون)
بحرحال هرچي رو كه FC2 نشناخت بايد درايورشو پيدا كني!
2004-08-02, 10:15 PM,
ارسال : #4

قبل از هر کاری بهتره تو بخش مقالات آموزشی سایت یه چرخی بزنی. بخصوص بخش نصب و پیکربندی لینوکس و بخصوص‌تر قسمتهای راهنمای نصب ردهت ۹. چون تا جایی که من می‌دونم نصاب یا اینستالر فدورا همون نصاب ردهت ۹ هستش. فقط گویا تو بوت چندگانه فدورا یه مشکلاتی داشت. من چون خودم نصب نکردم مطمئن نیستم.
2004-08-02, 10:16 PM,
ارسال : #5

damet G. aghaman Sony Vaio 1.6Ghz daram, ba ye HP 2.6 Ghz, vali ghasdam ine ke roo in Sony aval nasb konam, agar khosham oomad bad roo oon yeki. khastam ba barnameye partition magic ro yeki az partitionam nasbesh konam. hajm ham baraye in kara ziad daram(nazdike 300GB). hala be dadam beres bebinam che joori shoroo konam..lol
2004-08-02, 10:48 PM,
ارسال : #6

gooshkoob نویسنده :damet G. aghaman Sony Vaio 1.6Ghz daram, ba ye HP 2.6 Ghz, vali ghasdam ine ke roo in Sony aval nasb konam, agar khosham oomad bad roo oon yeki. khastam ba barnameye partition magic ro yeki az partitionam nasbesh konam. hajm ham baraye in kara ziad daram(nazdike 300GB). hala be dadam beres bebinam che joori shoroo konam..lol
تصور می‌کنم این پست اخیر خطاب به Breakneck باشه. چون گمون نمی‌کنم تو این فاصله کوتاه زمانی gooshkoob فرصت کرده باشه مقالات مربوطه رو مطالعه کنه.
به نظر من که بهترین راه برای آموزش لینوکس اینه که تو وب یه جستجویی بکنیم تا اینکه یک یا چند نفر از سیر تا پیاز ماجرا رو هی تکرار کنن.
قصد جسارت ندارم‌ها. سوء تفاهم نشه.
2004-08-02, 10:48 PM,
ارسال : #7

دوست عزیز اول ورود شما را به سایت تبریک می گویم .Smile
شمابفرمایید آیا می خواهید لینوکس را در کنار سیستم عامل دیگر نصب کنید یا مستقل باشه ؟

To Follow The Path
Look To The Master
Follow The Master
Walk With The Master
See Through The Master
Become The Master
2004-08-02, 10:52 PM,
ارسال : #8

dar javabe blix begam ke man vaghti oono pasokh ro neveshtam, hanooz pasokhe shoma ro nakhoonde boodam(hamzaman neveshtam, va be khatere hamin bood ke oon chizaro neveshtam, alanraftam daram oon ghessmate nasve red hat 9 ro motale e mikonam. damet g. badesham dar javabe whithat begam ke man in ro dar kenare windowse XP Home edition daram nasb mikonam
2004-08-02, 10:57 PM,
ارسال : #9

سلام دوست عزيز...خوشحالم که شما هم دارين لينوکسي ميشين....
همانطور طور که بليکس جان گفت اول مقالات مربوطه را مطالعه کنيد....(خيلي ساده و روان هست) :lol:
اگر ميخواهيد از توزيعهاي مبتني بر rpm استفاده کنيد،از Aurox استفاده کنيد که واقعا محشره و از هيچ نظري کم و کسري نداره...و نصبش هم مثل مثل RedHat و Fedora هست..
بليکس جان..فکر نکم توي قسمت بوت مشکلي باشه..من الان Fedora +Aurox +winxp را با هم دارم و مشکلي نيست..:wink:
در ضمن به نظر من از پارتيشن مجيک استفاده نکنيد...در حين نصب توزيع مورد نظزتون به راحتي ميتوانيد پارتيشن بندي کنيد...مخصوصا با Anaconda که خيلي راحته..
گوشت کوب جان...
آقا نترس و نصبش کن... Big Grin Tongue

Tongue Big Grin Smile :lol:

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-08-02, 11:02 PM,
ارسال : #10

در ضمن یک توصیه برای شما بعد از اینکه مقالات را خوب خواندید بهتر است که لینوکس را در پارتیشن آخر هارد نصب کنید .
موفق باشید

To Follow The Path
Look To The Master
Follow The Master
Walk With The Master
See Through The Master
Become The Master
2004-08-02, 11:11 PM,
ارسال : #11

daste hamegitoon dard nakone, man faghat az in mitarsam ke vasate kaar e nasb azam etelaati bekhad ke man nadoonam,va bad ghaat bezanam, partitonaro daghoon konam.loool. man aslan ta hala systeme aamel nasb nakardam, con inja too amrica hame chiz hazer amade miaad. badesh man alan daram mikhoonam maghalato, mikhastam begam ke man computeram ro bishtar baraye tamshaye film,tamashaye kanalhaye iran, va kar ba film va in chiza mikham(barname nevisi ro felan gozashtam kenaar, raftam soraghe chizaye pezeshki,lol). are hala kodoom noskhtash behatare, hala ke daram maghalat mikhonoam.
2004-08-03, 07:57 AM,
ارسال : #12

بسیار عالی. از اینکه کمی تند رفتم یا در حقیقت زود رفتم عذر می‌خوام.
در مورد اینکه در ضمن نصب ممکنه چه سوالاتی برات پیش بیاد، یکی رو من می‌تونم بگم که به نظر من اولین و شاید مهمترین نکنه‌ای هستش که برای تمام کسایی که تازه با لینوکس آشنا میشن و قبلا فقط با ویندوز کار کردن پیش می‌یاد. اونم «نحوه نامگذاری پارتیشن‌ها در لینوکس» هستش که تو این مقاله می‌تونی اطلاعات خوبی در این زمینه بدست بیاری. بعد اگه یه لینوکس Live CD مثل Knoppix پیدا کنی و سیستمت رو با اون بوت کنی، می‌تونی خیلی راحت اسم دقیق پارتیشن‌هات رو پیدا کنی که بعد در زمان نصب بدونی کدوم پارتیشن اسمش چیه.
2004-08-03, 09:29 AM,
ارسال : #13

agha beresid be dadm, koamke fori mikham.mman red har feroda ro download va install kradam(ba 4 ta cdsh), bade hame chi dorost bood,vali vaghti computer boot shod,mogheyi ke oon axe computer miad ke dare load mishe graphice safe kheily khashen(por az khato ina bood) va man aslan dige nemitoonestam neveshteha ro bekhoonam, va goftam ke shayar eshkal az sazgari ba monitor bashe, ke man monitoram ro khamoosh roshan kardam, ke didam tasvir kheily badtar, shod, be hadi ke hichi ghabele didan nabood. hala ye komaki konid. badesham man computer ro ba dast khamoosh kardam, va be khatere hamoon har dafe ke roshan mikonam mige ke bayad check kone, va checkesh ke tamoom mishe computer hamoonto mimoone,dige kaamel boot nemishe.
ye nokteye dige ineke man che joori mitoonam bargaram ba windowsam boot konam, az raighe SCSCI kardam, vali compter dobare reboot mikone, va windows nemiad bala. man in linux ham ro yek drive dige kw windows roosh nist nasb kardam.
rasti monitoram viewsonic LCD hast. be dadam beresid
2004-08-03, 10:07 AM,
ارسال : #14

agha kasi ke nist komakemoon kone, manam ke tasmim gereftam bikhiale Lunix besham,ma ro che be Linux dashtan, bezar ma too hamoon kafe XP khodemoon bemoonim,manlan hezar ta kar daram bayad anjam bedam nemitoonam, hala nemidoonam che joori mish in systemo uninstall kard ya ba windows boot kard,baba eki komak kone
2004-08-03, 12:19 PM,
ارسال : #15

هر وقت خواستید فقط از ویندوز استفاده کنید. با cd بوت کنید و از :[ltr]
کد :
format drive /mbr
[/ltr] استفاده کنید.
یک سوال بعد از بوت شدن یک مدتی هم صبر کنید. لینوکس بالا نمی آید ؟
اگر وقت دارید می توانید این مشکل را برطرف کنید. و از لینوکس هم استفاده کنید.
کارت گرافیک شما چیست ؟

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان