لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلترینگ
2006-04-29, 12:00 AM,
ارسال : #1
فیلترینگ
سيستم فيلترينگ جديد مخابرات کاربران را از طريق IP شناسايی می کند
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-04-29, 07:15 AM,
ارسال : #2

خیلی جالبه
خوب یکدفعه بیان تلفنمون هم استراق سمع کنند دیگه
ماشاالله توی فیلترینگ حرف اول (دوم) رو می زنند ولی توی سرویس دهی اصلا حرفی برای گفتن ندارند
2006-04-29, 07:34 AM,
ارسال : #3

البته قصه عین قصه ویروس‌نویس‌ها و آنتی‌ویروس‌نویس‌ها است، همیشه ویروس‌نویس‌ها یه قدم جلوترند!
شخصا چند ماهی است که هیچ مشکلی در زمینه دسترسی نداشتم و ...
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-04-29, 11:14 AM,
ارسال : #4

راستی این سایت آقای جادی خودمون هم یه چند روزیه که فیلتر شده! Wink
2006-04-29, 12:25 PM,
ارسال : #5
Re: فیلترینگ
majrix نویسنده :سيستم فيلترينگ جديد مخابرات کاربران را از طريق IP شناسايی می کند

مگه قبلا از چه طریقی میکردن ، یا کلا مگه از چه طریق دیگری ممکنه!

Wish you Were here ...
2006-04-29, 03:43 PM,
ارسال : #6

فکر کنم آذر ماه یا دی ماه سال پیش بود .. یه مقاله میخوندم تو عصر ارتباط در ارتباط با سیستم جدید فیلترینگ شرکت مخابرات ... که فکر کنم شرکت دلتا گلوبال مناقصه اش رو به قیمت هوار میلیون تومن برده بود .... قرار بود تو همین زمانا پیاده سازی بشه ... فکر کنم یواش یواش بوش داره میاد !!! جالب تر اینکه که تاپیک مصاحبه با مدیر این شرکت این بود : بعضی از مردم صلاح خودشان را نمیدانند ... !!!!!

من برای درد خود نامی انتخاب کرده ام و آن را سگ مینامم؛ سگ من به اندازه هر سگی، باهوش، مزاحم، بیشرم، سرگرم کننده و وفادار است ...
2006-04-29, 03:57 PM,
ارسال : #7

alan نویسنده :این یکی جدیده! خدا به خیر بگذرونه!
اینجورش رو دیگه ندیده بودیم !!!! ///
آلن .. یه دستی به سر و روی انجمن بکشی بد نیست ها !!! پست " این یکی جدیده ... " رو آلن داد و بنده بعش پست مریوط به شرکت دلتاگلوبال رو دادم ... حالا میبینم ... پست آلن پائینتر از پست من قرار گرفته و جالب تر اینکه تاریخش یکشنبه 10 اردیبهست هستش در حالیکه امروز شنبه 9 اردیبهشته ... !!!!!!!!!!!!!!!!

آلن جان ماشین زمان سوار شدی ؟ کلک !! پستای فردات رو هم همین امروز میدی ؟

من برای درد خود نامی انتخاب کرده ام و آن را سگ مینامم؛ سگ من به اندازه هر سگی، باهوش، مزاحم، بیشرم، سرگرم کننده و وفادار است ...
2006-04-29, 05:43 PM,
ارسال : #8

اگر هزینه این فیلترینگ صرف پیشبرد پروژهای زیرسازهای شبکه داخلی ایران و DSL و DSL2 می شد چقدر بهتر بود.
2006-04-29, 11:45 PM,
ارسال : #9

این یکی جدیده! خدا به خیر بگذرونه!

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
2006-04-30, 12:37 PM,
ارسال : #10
Re: فیلترینگ
Zouup نویسنده :
majrix نویسنده :سيستم فيلترينگ جديد مخابرات کاربران را از طريق IP شناسايی می کند

مگه قبلا از چه طریقی میکردن ، یا کلا مگه از چه طریق دیگری ممکنه!

فکر کنم منظورشون این بوده که کاربران را شناسایی می‌کنند نه اینکه از طریق ip!
2006-04-30, 01:31 PM,
ارسال : #11

سيستم بانك اطلاعاتي آن از دو هزار كلمه‌ي كليدي پشتيباني مي‌كند.
hichi dige internet o bikhial shim
ogdeye filter daran akhe
yani chi akhe ke khodkar filter mikone!!!! mage mishe khodkar tashkhis bede in site chi karast?
2006-04-30, 01:39 PM,
ارسال : #12

Anonymous نویسنده :سيستم بانك اطلاعاتي آن از دو هزار كلمه‌ي كليدي پشتيباني مي‌كند.
hichi dige internet o bikhial shim
ogdeye filter daran akhe
yani chi akhe ke khodkar filter mikone!!!! mage mishe khodkar tashkhis bede in site chi karast?

خب ، چرا نشه ؟
تنها مشکلی که ممکنه پیش بیاد اینه که بعضی سایتهای پزشکی فیلتر بشن ، وگرنه کلمات مستجن تو سایتهای به درد بخور پیدا نمیشه ، منتها بعضی وقتی در مورد این کلمات اشتباه صورت میگیره ، مثلا هر Free یی رو فیلتر میکنن .

Wish you Were here ...
2006-04-30, 02:54 PM,
ارسال : #13

to kheyli az site ha bara ozv shodan jensiat o az in chiza miporsan oona ham hamashoon filter mishan kheyli chizaye dige aslan rabti nadare mesle hamin ooo e openoffice filter mishan o ....
2006-04-30, 02:57 PM,
ارسال : #14

به نظر شما اين سيستم انقدر قوي است كه پورت هاي عجيب و غريب و غير استاندارد را هم لاگ كنه؟؟؟؟
2006-04-30, 04:09 PM,
ارسال : #15

Anonymous نویسنده :به نظر شما اين سيستم انقدر قوي است كه پورت هاي عجيب و غريب و غير استاندارد را هم لاگ كنه؟؟؟؟

نه همه پرتها ، ولی در مورد 110 و 25 میشه خیلی راحت کارهایی کرد.

Wish you Were here ...
2006-05-01, 12:55 AM,
ارسال : #16

۱. فکر نکنم نیازی باشه که پورت‌های عچیب غریب لاگ بشوند. مهم اینه که اکثریت از همون راه‌های عادی (و در نتیجه پورت‌های استاندار ۸۰، ۸۰۸۰، ۸۰۰۰، 3128، ۱۱۰ و ...) استفاده می‌کنند و با این کار می‌شه فعالیت بخش بزرگی را از مردم کنترل و مانیتور کرد. حالا بسته به اینکه چقدر ispها همکاری کنند نتیجه‌اش می‌شه تعطیل شدن یه ای‌اس‌پی یا تعریف جرم جدیدی به عنوان دسترسی به اطلاعات که از نظر دولت/حکومت جیز است.

۲. جدا از جنبه تکنولوژیکی، این واقعا جفا است که به تو و من اجازه ندهند با خودمون راه زندگیمون را انتخاب کنیم. و انسان را از حداقل حقوق شخصی‌اش محروم کنند. هیچ توجیهی هم برای این کار (حداقل از نظر من) پذیرفته نیست چه برسه به این که در مقیاس وسیع این کار انجام بشود.

۳. یکی از بهترین راه‌ها استفاده از سرویس‌های vpn امن است. چندتایی که من گشتم و پیدا کردم قیمت‌هاشون حدود ۱۰ تا ۳۰ دلار در ماه هست برای مکان‌ها و پهنای باندهای مختلف.
2006-05-01, 02:03 AM,
ارسال : #17

از نظر من نکته آزار دهنده این مسئله اینکه برای شما تعیین میکنن چی نگاه کنی با چی ارتباط برقرار کنی یعنی نقش قیم ایفا کردن برای یک کاربر دارای شعور درک و نکته طنز هم کنترل شدن انسان توسط یک ماشین
2006-05-05, 01:40 AM,
ارسال : #18

تکذیب شد Confusedhock: :!:
2006-05-06, 04:10 PM,
ارسال : #19

sadeqn نویسنده :۱
۳. یکی از بهترین راه‌ها استفاده از سرویس‌های vpn امن است. چندتایی که من گشتم و پیدا کردم قیمت‌هاشون حدود ۱۰ تا ۳۰ دلار در ماه هست برای مکان‌ها و پهنای باندهای مختلف.

آقا من اين سوال را از چند نفر كردم ولي جوابي كه دادند من را قانع نكرد
اين روشهاي vpn تا اونجا كه من فهميدم فقط اطلاعات درون پكت را كد
مي كند و مبدا و مقصد مياني كه مثلا يك شركت فروش يا اجاره ي تونل است روشن و واضح است حال اگر واقعا - تاكيد مي كنم واقعا - كسي خيال گير دادن به شما را داشته باشد با توجه به اينكه شما داري به يك شركت اجاره ي تونل پكت مي فرستيد مي تواند بفهمد كه داريد از vpn يا چيزهاي مشابه استفاده مي كنيد

آيا اين استدلال درست است و آيا راه حلي وجود دارد؟؟؟؟؟

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان