لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمکم کنید درباره اسکایپ باز هم مشکل دارم لطفاو...
2007-07-16, 05:42 AM,
ارسال : #1
کمکم کنید درباره اسکایپ باز هم مش
با سلام به شما دوستان :
لطفا کمکم کنید من برای استفاده از سرویس اسکایپ نیاز به کتابخانه های زیر دارم.لینک بدید یا بگید ایا از بازار میشود بدستشان اورد ؟ ایا ممکن است در خود توزیعها این نرم افزار ها امده باشد؟ ضمنا من اگر بخواهم نرم افزار اسکایپ را که مال ابونتو است و روی سرور اسکایپ قرار دارد را بروی کوبونتو نصب کنم میتوانم یاخیر؟ اگر نمیشود ایا بسته مخصوص دبیان چطور ایا ان را میتوانم نصب کنم؟( در کوبونتو) بسته dynamic static را باید حتما دانلود کنیم یا فقط همان بسته مربوط به توزیع که نام ان در زیر امده کافیست؟ سورس کد نمیخواهد؟ اما کتابخانه ها:

Qt 4.2.1+
D-Bus 1.0.0
libsigc++ 2.0.2
libasound2 1.0.12
لطفا بگویید اینها را از خود توزیع میتوان بدست اورد یا باید از جایی دانلود کنیم؟ چون اخر برای من سخت است که از خانواده ابونتو دست بکشم نگویید چرا فقط برای ابونتو میخواهی به این دلیل است . البته اگر در این مورد خیلی مجبور شوم شاید به طرف mdk و fc6 یا fc7 بروم اما فقط اگر مجبور شوم .درباره سوالی که پیرامون نصب روی کوبونتو دارم فقط کسانیکه اطلاعات درستی دارند جواب من را بدهند. چون وقت زیادی باید برای دانلود نرم افزار مربوطه بکار بریم نمیخواهم در این مورد اشتباه کنم چون هم وقت هم هزینه ام هدر رفته است .پس هر کس که میتواند جواب درستی به من بدهد دریغ نورزد که سخت درباره مسایل بالا که مطرح کردم به مشکل برخوردم . لطفا از دادن جواب هایی با عنوان برو تو گوگل دنبال بگرد خودداری کنید چون این یعنی بگرد دنبال پرتغال فروش یک گوگل است و میلیونها سایت که ممکن است در این باره مطلب توش باشه. از کمک شما دوستان متشکرم.
:o :lol: Sad Smile Big Grin Confusedhock: :x :!: :?: :arrow:
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-07-16, 10:20 AM,
ارسال : #2

دوست من همه ی اینهایی که گفتی تو توزیعت هست (البته بجز skype) خیلی راحت میتونی این بسته ها رو تو synaptic جستجو کنی و نصبشون کنی .... کد منبع هم لازم نیست در ضمن در این موارد کوبونتو با اوبونتو فرقی نداره ..
در مورد اون جملات پرتغالی و گوگلی و دریغ ورزی و مهرورزی و جواب درست و.... باید بگم امیدوارم (یعنی فکر میکنم ) این جواب یه جورایی درست باشه ولی اگر غلط بود و هزینه ی شما بهدر رفت به بزرگی خودتون ببخشید :roll:
:wink:
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-07-16, 11:08 AM,
ارسال : #3

توی گوگل دنبال Automatix بگرد (: در عین حال بحث گوگل درست شده که بهترین سایت رو برای شما پیدا کنه و نشون بده نه اینکه یک میلیون تا نتیجه بیخودی نشون بده که به هیچ دردی نخوره (: اگر وضعیت دوم برات پیش اومد، مشکلت انتخاب بد کلمات مورد جستجو بوده (:
اتوماتیکس یک برنامه راحت و کاربری است که یکسری از نرم افزارهای خوب و مفیدی که اوبونتو به خاطر بسته بودن و دیگر مسایل به مخزن هاش اضافه نکرده رو نصب می کنه. مثلا سکایپ رو. البته امیدوارم اشتباه نکرده باشم .

آزادی عقیده و کیبرد حق هر انسان است.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2010-01-23, 08:55 AM,
ارسال : #4

سلام،

من درباره اسکایپ سوالی دارم ، جدیدا حتی زماینکه on line هستم چراغ اسکایپ من سبز نیست و off line نشان میدهد همینطور شخصی که می خواهم با او چت کنم نیز این مشکل جدیدا براش پیش امده لطفا مرا راهنمایی کنید.

با تشکر
2010-06-03, 05:26 PM,
ارسال : #5

سلام به شما من میخواهم به دونم که اساکایپ هم مانند یاهو وغیره
میتوان در آن امیل ارسال نماهیم یا نه درصورتیکه آفلاین هم باشد
تشکر بسیار زیاد تمیم سیدی
2010-06-03, 09:36 PM,
ارسال : #6

پیشنهاد می کنم Skype رو از مخازن خود Skype نصب کنی.
اینطوری بحث مربوط به بسته های مورد نیازش بهتر حل میشه !
Automatix هم برنامه جالبیه که جادی عزیز پیشنهاد دادند.

موفق باشید.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان