لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kubuntu & ubuntu
2008-02-13, 10:55 AM,
ارسال : #1
kubuntu & ubuntu
سلام
چطوري ميشه ubuntu و kubuntu را با هم نصب كرد يا در محيط ubuntu از kde استفاده كرد
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2008-02-13, 12:17 PM,
ارسال : #2
پاسخ: kubuntu & ubuntu
ابتدا ubuntu رو نصب کن بعد از سیستم مدیریت بسته ها گزینه kubuntu رو سرچ و انتخاب و نصب کن
2008-02-13, 02:07 PM,
ارسال : #3
بعد در موقع ورود به سیستم یک منو می یاد که توش می تونی مدیر بین میزکارهای نصب شده (KDE یا Gnome یا XFCE یا ...) رو انتخاب و استفاده کنی.

آزادی عقیده و کیبرد حق هر انسان است.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-02-14, 10:25 AM,
ارسال : #4
من اوبانتو 7.04 دارم زوزه 10.3
میشه بسته های KDE رو از روی زوزه بردارم و با Alien به بسته دبیان تبدیل کنم و رو اوبانتو نصب کنم
؟؟؟
مشخصا کدوم بسته برای کی دی ای لازمن آخه بسته هایی که برای کی دی ای هست خیلی زیادن
در ضمن اگه اوبانتو بخواد با apt خودش اتوماتیک KDE رو نصب کنه خیلی طول میکشه ؟؟
میدونم که بسته به سرعت کانکشن داره منظورم اینه که حجم چیزایی که باید دانلود کنه حدوده چقدره؟؟
Smile
2008-02-14, 10:58 AM,
ارسال : #5
Anonymous نویسنده :من اوبانتو 7.04 دارم زوزه 10.3
میشه بسته های KDE رو از روی زوزه بردارم و با Alien به بسته دبیان تبدیل کنم و رو اوبانتو نصب کنم
؟؟؟
مشخصا کدوم بسته برای کی دی ای لازمن آخه بسته هایی که برای کی دی ای هست خیلی زیادن
در ضمن اگه اوبانتو بخواد با apt خودش اتوماتیک KDE رو نصب کنه خیلی طول میکشه ؟؟
میدونم که بسته به سرعت کانکشن داره منظورم اینه که حجم چیزایی که باید دانلود کنه حدوده چقدره؟؟
Smile
اولا نه******************************... شماره نسخه‌ی این با او متفواته متفاوته و اینقدر تعداد بسته‌هاش زیاده که واقعا وقت تلف کردنه -اگه تازه این کار عملی باشه-
ثانیا تازه اگر مثا دیسک alternate برای kubuntu رو پیدا کنی -که کار سختی هم نیست- و با نصب بسته‌ی kubuntu-desktop شاید در کمتر از ۵ دقیقه یک کوبونتوی مامانی داشته باشی
ثالثا این که چقد باید دانلود کنی رابطه‌ی مستقیمی داره به اینکه چه چیزهاییشو تا به حال نصب کرده باشی و اگه تو ترمینال بزنی:
کد :
sudo apt-get install kubuntu-desktop
خودش بهت میگه چقدر میخواد دانلود کنه
مثلا برا من اینو گفت:
نقل قول :Need to get 175MB of archives.
After unpacking 580MB of additional disk space will be used.
Do you want to continue [Y/n]?
یعنی ۱۷۵ مگ میخواد

جادی: لطفا مودب بنویسید و تا حدی که براتون مقدوره، صحیح.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان