لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال در مورد kde 3d و gnome 3d
2005-04-08, 06:52 PM,
ارسال : #1
چند سوال در مورد kde 3d و gnome 3d
سلام دوستان خسته نباشید من چندیدن جا به غیر از این سایت kde 3d و gnome 3d به چشمم خورده مثل big linux که امروز خبرش رو در سایت خوندم میخوام بدونم اینکه میگن 3d یعنی گرافیکش مثل macosx هست یا اینکه ایا میشه همین kde و gnome های روی سیستممون رو به اون شکل در اورد کلا کمی توضیحات میخواستم داده باشید چون برام خیلی جالبه یعنی لینوکس میتونه گرافیک mac رو داشته باشه ؟ مثل پنجره سه بعدی که نوشته شده بود.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-04-08, 08:19 PM,
ارسال : #2

به نام خدا

وقتی این مطلب را خوندم .شگفت زده شدم.یعنی چه شکلی؟ یه سری عکس از این kde , gnome 3d سراغ ندارید تا ما هم ببینیم؟

اي كاش ((عظمت )) در نگاه تو باشد نه در چيزي كه به آن مينگري.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-04-08, 09:01 PM,
ارسال : #3

من والا خودمم شنیدم البته محیط مال سولاریس و مک رو دیدم حتی مک رو هم دارم sun هم یه دسکتاب جالبی داره که شبیه مک هست ولی kde رو ندیدم فقط ۲ـ۳ جا خوندم مطلبی در بارش یکیشم تو همین سایت در مورد توزیع big linux نوشته بود که باعث شد این تاپیک رو باز کنم ببینم چجوریه چون توی نت هم که search کردم به جایی نرسیدم
2005-04-08, 11:42 PM,
ارسال : #4

سلام
فکر کنم منظورتون این باشه. چیز خیلی قشنگیه ولی از اونجایی که من Solaris و Mac رو ندیدم نمیتونم بگم کدوم یکی خوشگلتره. برای عکس هم بخش ScreenShots همون سایت رو ببینین.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-04-08, 11:51 PM,
ارسال : #5

اره فکر کنم خودش باشه خیلی زیباست البته از عکساش معلوم بود که چندین حالت میشه یکمی شبیه مک هست ممنون با اینکه من از برنامه نویسی خوشم میاد ولی گرافیک رو خیلی دوست دارم مخصوصا اینکه لینوکس بتونه از این کارا بکنه
2005-04-09, 08:45 AM,
ارسال : #6

بسیـــــــــــــــــــــــــار عالی..!من فکر می کردم وقتی LONGHORN بیاد از این نظر ار لینوکس به شدت جلو ویفته.اما خوب مسنکه هنوز خیلی کار داده Wink

[عکس : banner.png]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان