لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reload پنجره ها
2005-05-09, 06:12 AM,
ارسال : #1
Reload پنجره ها
:!: آیا بطور کلی در لینوکس ( یا شاید در توزیع من ) پنجره هایی که فایل ها و دایرکتوری ها را نشان می دهند ، وقتی که باز هستند با تغییرات پیش آمده خود به خود Reload نمی شوند ؟

:?: مثلا من دارم عکس از اینترنت روی یک دایرکتوری ذخیره می کنم و از قبل پنجره اش را باز کرده ام ، تا خودم دستی Reload نکنم فایل های جدید ذخیره شده در دایرکتوری را نمی بینم .

:!: این مساله را درمورد پنجره Open و Save نرم افزارها ، و نرم افزارهایی که حالت بروزر دارند مثل آنها که عکس نشان می دهند هم دارم ...

توزیع من SuSE 9.2 است .

Ya Ali
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-05-09, 07:18 AM,
ارسال : #2

توی KDE که load می‌شه... شما از چی استفاده می‌کنید؟

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-05-09, 09:46 AM,
ارسال : #3

دوست عزیز
برای 100 بار شما پارتیشن برای یوزر درست نکردید.
این هم علت مشکل شما
یک پارتیشن جا از ریشه برای کاربر درست کنید مشکل شما حل میشه.
علت این مشکل هم این است که شما وقتی چند تا صفحه باز میکنید در چند تا قسمت جدا چون فضایی خاص رو برای تجزیه و تخلیل به سیستم بین کاربران نمی دهید سیستم دچار مشکل شده و این بوجود می اید.
خواهش می کنم حتما این کار رو بکنید
علی

linux is a way to be free. i
2005-05-10, 05:56 AM,
ارسال : #4

:!: آقای آلن : از همان KDE 3.3 که روی SuSE 9.2 هست استفاده می کنم و اینطوری است .

:!: علی آقا : همان دفعه قبل طبق توصیه شما خواستم این کار را بکنم . پارتیشن بندی کردم و به یوزر فضای لازم را اختصاص دادم . وقت پیدا کردم و چندین بار ( به پیروی از روش آزمون و خطا ) SuSE 9.2 را نصب کردم تا این کار را عملی کنم . اما YaST درست عمل نکرد یا من موفق نشدم Confusedhock: . بعدا یکی از دوستان گفت که اگر به پارتیشن بندی پیشفرض YaST دست بزنید مشکل پیدا می کند . خسته شدم و ولش کردم . الآن هم یک پارتیشن boot روی سیستم هست که قرار بوده کار کند ولی چیزی توش نمی بینم :roll: به هر حال احتیاطا نگهش داشته ام .

Ya Ali

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان