لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرنوشت Konqueror در KDE4
2007-04-06, 10:50 AM,
ارسال : #1
سرنوشت Konqueror در KDE4
بالاخره تصمیم نهایی چیه؟ آیا میخوان کانکرر رو از کی دی ای ۴ بردارن؟ (منظور پیشفرض نبودنش هست)
اصلا این دلفین بگیم جدای از مواردی که فقط مربوط به مرورگر وب هست (میدونیم که کانکرر دو نرم افزار عمده هست: فایل منیجر و وب براوزر) آیا تمام قابلیتها و امکانات کانکرر رو داره؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-04-06, 12:31 PM,
ارسال : #2

کانکرر نرم افزار بزرگتریه و بسیار هم قدرتمند ! یکم حیفه که برش دارند البته علاقه مندانش می تونند اونو نصب کنند. فکر می کنم دلیل استفاده از دلفین این بوده که اعضای پروژه KDE تصمیم گرفتند همه چیز را در KDE ساده تر کنند. شاید هم باعث بشه تا کاربران بیشتری به KDE روی بیارند !
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-04-06, 01:32 PM,
ارسال : #3

[ltr]
So while Konqueror continues to improve as a browser, it will continue to maintain KDE 3.x file management standards, providing a baseline functionality, and will be improved as code is shared between itself and Dolphin.

Dolphin is a whole different animal. It is a 'real' file manager - it's interface has a lot of elements which are specific to a file manager and cannot really be justified in a browser.
[/ltr]
2007-04-06, 01:50 PM,
ارسال : #4

kde4 کی میاد بیرون؟؟؟
2007-04-06, 02:34 PM,
ارسال : #5

نسخه ۴ روز ۲۳ اکتبر میاد بیرون
هم کانکرر و هم دلفین جز بسته‌های پیش‌فرض هستند، اما کانکرر به طور پیش‌فرض مرورگر وب هست و دلفین مدیر فایل

[عکس : banner.png]
2007-04-10, 02:50 AM,
ارسال : #6

به نظر من هم چنین تقسیم بندی لازم بود. وقتی کاربر بخواد توی فایل سیستم بچرخه دیگه لازم نیست ماجول های اضافی کانکرر مثلا برای وب، سامبا ، ftp , ... لود بشن. با این کار سرعت گشت و گذار توی فایل سیستم هم خیلی بالا می ره. فاکتوری که در KDE 4 خیلی بهش اهمیت داده شده.
2007-04-10, 02:58 AM,
ارسال : #7

بالایی من بودم.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-04-10, 05:03 PM,
ارسال : #8

مهم اینه که تمام ویژگیهای کانکرر در وادی فایل براوزر و منیجر رو دلفین داشته باشه. من اینو پرسیدم اما هیچکس اشاره ای بهش نکرد.
2007-04-10, 05:11 PM,
ارسال : #9

نه، نداره.دلفین یک مدیر فایل ساده است.

[عکس : banner.png]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان