لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

موضوع بسته است 

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Email ملی
2007-05-18, 12:02 AM,
ارسال : #1
Email ملی
نقل قول :بیش از 95درصد كاربران داخلی از Yahoo، Gmail و Hotmail استفاده می‌كنند.

بر اساس آمارها، بیش از 95درصد از كاربران اینترنتی در داخل كشور، از سه سرویس‌دهنده پست الكترونیكی Yahoo، Gmail و Hotmail استفاده می‌كنند.

عبدالمجید ریاضی، معاون فناوری اطلاعات وزیر ارتباطات، اظهار داشت: "در سومین نشست شورای عالی فناوری اطلاعات كشور، بر ضرورت اجرایی شدن پست الكترونیك داخلی - كه از ویژگی امنیت برخوردار باشد - تاكید و مقرر شد كه زمینه ایجاد پست الكترونیك ملی در داخل كشور، فراهم شود." وی گفت، بسیاری از كاربران ایرانی، خواهان پست الكترونیكی در داخل كشور هستند و این مساله هم در ابعاد ملی و هم در ابعاد شخصی قابل بررسی است.

ریاضی، نسبت به محقق نشدن این خواسته كاربران اظهار تاسف كرد و گفت: به دلیل نبودن امكانات فنی، كاربران ایرانی با موقعیت‌های اجتماعی مختلف، ناچار به استفاده از سرویس‌دهندگان پست الكترونیكی در خارج از كشور شدند.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-05-18, 02:49 AM,
ارسال : #2

بي رو در وايسي من كه اگه ايميل ملي درست بشه -كه البته محاله- از اون استفاده نميكنم چون مطمئنم:
1- امنيت نداره.(هر كسي ميتونه توي 3 سوت تمام ايميلهامو بخونه)
2-مطمئن نيست(فردا احمدي ن‍ژاد به اين نتيجه ميرسه كه كاربرهاي ايراني اصلا به ايميل احتياج ندارن.نمونش اينترنت با سرعت 128 به بالا و سيستم عامل ملي)
3-من اساسا از هر چيزي كه ملي باشه بدم مياد.(اينترنت ملي-خودرو ملي-با عرض شرمندگي *سيستم عامل ملي*-و هزارتا كوفت ديگه.)
4-مطمئنم يه كاسه اي زير نيم كاسه است.
5-احتمالا بابت بدترين خدمات پول خون باباشونو ميگيرن.
اصلا از اون مهمتر مگه ايميل نوآور نيست خوب اگه قرار بود استقبال بشه كه از اين سرويس استقبال ميشد.
2007-05-18, 03:34 AM,
ارسال : #3

براستی حرف حساب جواب نداره

"ریاضی، نسبت به محقق نشدن این خواسته كاربران اظهار تاسف كرد و گفت: به دلیل نبودن امكانات فنی، كاربران ایرانی با موقعیت‌های اجتماعی مختلف، ناچار به استفاده از سرویس‌دهندگان پست الكترونیكی در خارج از كشور شدند."

آه‌ه‌ه‌ه‌...
و چقدر این موجب رنجش کاربران شده است!!!!

شادترین افراد لزوما بهترین چیزها رو ندارن. اونا فقط از اونچه تو راهشون هست بهترین استفاده رو میبرن.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-05-18, 06:07 AM,
ارسال : #4

یکی اگر میداند برای من بنویسد که چطور میتوان به وسیله نرم افزار دریافت میل یا همان تندر بیرد نامه از صندوق میل که در سرویس aol دارم دریافت کنم یک نفر دیدم در این سایت مه ایمیل aol داشت من همچنین میدانم که اگر چه op3 نیست اما سرویس aol اجازه دریافت میدهد و نیاز به نرم افزار pop3 یا دانلود ان نیست
اگر کسی تنظیمات ان را میداند و ایمیل aol دارد برای من اینجا بگذارد
2007-05-18, 09:49 AM,
ارسال : #5

<!-- m --><a class="postlink" href="http://kb.mozillazine.org/Using_AOL_Mail_with_Mozilla">http://kb.mozillazine.org/Using_AOL_Mail_with_Mozilla</a><!-- m -->
2007-05-18, 02:52 PM,
ارسال : #6

فكر كنم قرار mail.ir فعال بشه
كاراينها از اول با كلك همراست
mail.ir متعلق به Sina Tabesh بود كه تمديدش نكردند و ازش گرفتند
از whois مشخص ميباشد

Domain Name: mail.ir
Legal Holder: dabirkhane shora fanavarie etelaat keshvar
Postal address:
pasdaran-kuhestan8-nabshe ladan-pelak 13
Tehran, IR
1953773452
Phone number: 22293222
Fax number: 22293222
Admin Contact: nic44575h13
Technical Contact: nic44575h13
Domain Name Server1: ns1.mail.ir
Domain Name Server2: ns2.mail.ir
--------------------------------------------------------------------------
Request Date: 21 February 2007
Last Verification: 7 April 2007
به تاريخ دقت شود
--------------------------------------------------------------------------------
2007-05-18, 07:24 PM,
ارسال : #7

از همون اول مشخص بود كه اينا يك كار درست توي زندگيشون نكردن و نميكنن.
حالا خدا كنه نگن ديگه حق ندارين از ايميل هاي خارجي استفاده كنين.
2007-05-18, 07:29 PM,
ارسال : #8

اوه اوه ! یکی این پست رو پاک کنه تا نگفتن از ای میل خارجی حق نداری استفاده کنی !
2007-05-18, 08:41 PM,
ارسال : #9

اصلا کی گفته مردم باید از هر چیزی که ملی باشه استفاده کنند؟ اینجا مسئله کیفیت است نه ملی و اجنبی بودن. اگر سرویسی ارایه شد که توانایی رقابت با مشابه های خارجی اش رو داشت آن وقت مردم خود به خود جذبش می شوند. نیازی به یه ملی گذاشتن تهش هم نیست.

-Of course, a lot of us just find it great fun. -About Debian
2007-05-18, 11:08 PM,
ارسال : #10

اگر president.ir ميل بده من ميگيرم
2007-05-18, 11:11 PM,
ارسال : #11

شنيدم احمدي نژاد با suse كار ميكنه
حقيقت داره ؟
2007-05-18, 11:33 PM,
ارسال : #12

Anonymous نویسنده :اگر president.ir ميل بده من ميگيرم
من حاضرم تمام ايميل هامو بدم.به جاش از اون سايت ميل بگيرم.تبركه آخه.
2007-05-18, 11:35 PM,
ارسال : #13

کامپیوتر گرونه! فکر نمی‌کنم رئیس‌جمهور مردمی ما بودجه لازم برای خرید یک رایانه شخصی رو داشته باشه...

[عکس : banner.png]
2007-05-19, 01:15 AM,
ارسال : #14

دوستان،
اینجا یه انجمن فنیه. نه سایت متلک‌پرونی به دیگران.
بعد هم کمی به این فکر کنید که شاید بهتر باشه یه جا برای خودتون بذارید که سوالات و بحثهای فنیتون درباره گنو/لینوکس و نرم‌افزارهای آزاد و متن‌باز رو اونجا مطرح کنید.

Those who sacrifice liberty for security deserve neither.
Benjamin Franklin
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-05-19, 01:30 AM,
ارسال : #15

به اين ميگن خود سانسوري البته حق دارين اگه خود سانسوري نكنيم.فيلتر ميشين.
2007-05-19, 01:14 PM,
ارسال : #16

واقعا متاسفم که در این دورانی که همه چیز جهانی می شود ما همچنان منزوی تر می شویم و همه چیزمون رو می خواهیم ملی کنیم. شایدم یه عده باید یه جوری یک پروژه ای مطرح کنند تا جیب خودشون رو پر کنند.
2007-05-19, 01:25 PM,
ارسال : #17

لطفا تاپیک قفل شود
موضوع بسته است 

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان