لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتباه بزرگ
2007-06-01, 01:51 AM,
ارسال : #1
اشتباه بزرگ
بزرگ ترین اشتباه آقای باغومیان این بود که در نمایشگاه یک غرفه برای پارسیکس تشکیل نداد . خداییش پارسیکس در مقابل لینوکس شریف و کارامد یه چیز دیگست . اگر در نمایشگاه بودیم اطمینان دارم که در مقابل غرفه لینوکس شریف و کارامد حرف اول را می زدیم
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-06-01, 03:37 AM,
ارسال : #2
پاسخ: اشتباه بزرگ
الکامپ؟ میشه؟!
2007-06-01, 10:15 AM,
ارسال : #3
شرکت در نمایشگاه کار راحتی نیست. به نظر من اگر قرار باشه پارسیکس برای شرکت در نمایشگاه دست به دامن این و اون بشه همون بهتره که توی نمایشگاه نباشه و به جاش روی کامپیوتر آدم ها باشه (: جای گنولینوکس روی کامپیوتر من و شما است نه توی نمایشگاه و مجله و Power Point ویندوزی فلان معاون وزیر و ... پارسیکس روی کامپیوترهای ما است (:

البته شرکت در نمایشگاه هم خوبه ولی وظیفه آلن نیست (: کلی دردسر داره. قشنگی لینوکس به اینه که شما اجازه داری دفعه بعد با آلن هماهنگ کنی و بهش بگی «آلن جان دوست داری من یک غرفه پارسیکس توی نمایشگاه بزنم؟» و احتمالا اون هم می گه آره (:

آزادی عقیده و کیبرد حق هر انسان است.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->
2007-06-01, 01:16 PM,
ارسال : #4
در ضمن توزیع‌هایی مثل کارامد و شریف رایگان نیستن و به فروش میرسن. یه جورایی توزیع تجاری هستن و به هر حال کم و بیش درآمد دارن. اما فکر کنم پارسیکس برای آقای باغومیان فقط هزینه داشته. شاید ما باید تو گرفتن یه غرفه بهشون کمک می‌کردیم!
2007-06-01, 02:51 PM,
ارسال : #5
من هم نگفتم با هزینه ۱۰۰٪ شخصی آقای آلن.اما آیا این کامیونیتی نمی‌تونه برای بزرگ‌ترین محصول خودش یک غرفه در نمایشگاه بگیره؟مسلمه که می‌تونه! در ضمن جادی عزیز برای توسعه و گسترش پارسیکس و هر نرم‌افزار آزادی باید کار به بیرون کامپیوتر‌ها و نمایشگاه‌ها و مجلات و... کشیده بشه.

[عکس : banner.png]
2007-06-01, 03:58 PM,
ارسال : #6
وب من خودم قبل از شروع نمایشگاه این پیشنهاد را دادم که با همکاری همدیگر می توانیم در نمایشگاه غرفه بگیریم و من خودم مسئولیت تکثیر پارسیکس را به عهده گرفتم . بعد این ها کجای گرفتن غرفه در نمایشگاه سخت بود هر کسی یا شرکتی که در جشواره شرکت می کرد می توانست در نمایشگاه هم شرکت کند. حالا همه این حرف ها بی خود هست حالا به فکر شرکت در نمایشگاه بعدی باشید
2007-06-01, 07:58 PM,
ارسال : #7
راستش ایده‌ی خوبی هست که پارسیکس هم توی نمایشگاه باشه، اما به چه قیمتی؟
هزینه‌ی شرکت در نمایشگاه و گرفتن غرفه و برگزاری یه نمایشگاه سه چهار روزه می‌تونه باعث بشه دیگه توزیعی به نام پارسیکس نداشته باشیم. در حقیقت هزینه‌های اضافی می‌تونند کشنده باشند تا کمک کننده. چرا که پارسیکس یه توزیع تجاری نیست بلکه یه توزیع Community هست. و کامیونیتی هم این قدر پول نداره که بتونه یه غرفه بگیره ...

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2007-06-01, 09:38 PM,
ارسال : #8
سلام آقا ول کنید نمایشگاه به چه دردی میخوره پارسیکس را شاد کنید

محیطش افسرده است

و کاربرپسند‌ترش کنید
2007-06-02, 03:31 AM,
ارسال : #9
جامعهء نرم افزار آزاد و آگاهی جامعه و اعتبار عمومیش اگر بحد کشورهای دیگه برسه، روزی ما هم اسپانسرهای پولدار خواهیم داشت!!
البته اینا خواب و خیاله فعلا، جامعه هزار درد دیگه داره که باید درمون بشه. کی تو فکر این حرفاس؟ البته با پیشرفت اقتصادی و فرهنگی، ولو کند باشه، ایجاد چنین حرکتهای ناگزیر خواهد بود. کشور ما هم بالاخره باید جایگاه درستش رو بدست بیاره.

Only God

I Wish I Was Buddha
کاش بودا بودم

Live And Let Live
زندگی کن و بگذار زندگی کنند

Forgive And Be Forgiven
ببخش و بخشیده شو

2007-06-02, 07:30 AM,
ارسال : #10
Re: پاسخ: اشتباه بزرگ
Anonymous نویسنده :سلام آقا ول کنید نمایشگاه به چه دردی میخوره پارسیکس را شاد کنید

محیطش افسرده است

و کاربرپسند‌ترش کنید

یعنی چی محیطش افسرده است؟ مگه شما نمی تونی Desktop خودت رو با سلیقه خودت تنظیم کنی؟ :roll:
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-06-02, 10:30 AM,
ارسال : #11

سلام بر دوستان عزیز:

مشکل مالی واقعا مشکل جدی هست . ما الان یک کامیونیتی 5742 نفری داریم نظرم اینه که یکdonate راه اندازی کنیم تو سایت ...مثلا موقعی که تو نمایشگاه میخواهیم شرکت کنیم ...فرض کنیم 2000 نفر شرکت کنن ....هر کدوم هزار تومن بدن میشه :1000*2000=2000000
بسه ! :wink:
2007-06-02, 10:45 AM,
ارسال : #12

ببخشید...بالایی من بودم!!!!!!!!!! :!:
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-06-02, 04:17 PM,
ارسال : #13

2000000 تومان مهم نیست فلاً 75000 تومان(برای 2 متر) بود ولی هیچ کس جلو نیومد این بحث ها دیکر بدرد نمی خورد به فکر نمایشگاه بعدی باشید. بعد نوید جان چرا اگر در نمایشگاه حضور داشتیم پارسیکس از بین می رفت.
2007-06-02, 06:00 PM,
ارسال : #14

یه پیشنهاد دارم واسه کسایی که دوست دارند لینوکس پارسیکس معروف بشه:

همین الان از روی سیدی پارسیکس دو یا سه تا کپی کن بعد روی یه کاغذ A4 بنویس لینوکس پارسیکس موجود است و پایین صفحه دو تا عکس از پارسیکس بی انداز و پایینش ویژگی هاش رو بنویس.
این سی دی و کاغذ رو ببر کامپیوتری محلتون. بگو این سیدی ها رو آوردم که شما بفروشید. پولش هم مال خودتون فقط بزارید این کاغذ رو بچسبونم به شیشه مغازتون که هر کی ار این سیدی (لینوکس پارسیکس)خواست شما از این سی دی ها کپی کنید بهش بفروشید.
مطمئن باشید خود شخص هم دوست داره یاد بگیره این لینوکسی که میگید چیه.
بهش توضیح بدید و کتابی رو که آقای باغومیان درباره آموزش پارسیکس نوشته اند به ایشون بدید و از ایشون بخواهید اگه خوششون اومد به دیگران هم توصیه کنند.
با صاحب مغازه هم اشنا می شی و لینوکس بین مردم درست جا می افته .
اگه تو نمایشگاه بزارید مردم میان می خرند ولی بعد از این که می بینند نمی شه باهاش کار کرد و بخصوص نمی تونند نرم افزار های ویندوز رو روش اجرا کنند یا سخت افزار بشناسونند بی خیال لینوکس میشن و می گن لینوکس چیه باهاش نمیشه کار کرد!!!!
باور کنید از غرفه زدن تو نمایشگاه که همش سه یا چهار روز هست و خرج بالایی هم داره بهتره.
2007-06-02, 06:03 PM,
ارسال : #15

چه خوب می شد اگه کتاب اموزس پارسیکس توی Parsix Barry روی دسکتاپ بود .
اونوقت هر کی با هاش آشنا می شد از روی این کتاب میخوند و جلو میرفت.
2007-06-04, 11:20 PM,
ارسال : #16

اگه می خواهید برای نمایشگاه کاری کنید از همین الان شروع کنید برای الکامپ.
یه حسلب باز کنید.
موفق باشید :-)

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان