لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جشنواره فروشگاه لینوکس سی تو و 50% تخفیف
2008-05-16, 04:01 PM,
ارسال : #1
جشنواره فروشگاه لینوکس سی تو و 50% تخفیف
جشنواره دسترسی راحت و ارزان به توزیع های گنو/لینوکس و محصولات متن باز تا پایان اردیبهشت ماه در فروشگاه لینوکس سی تو به آدرس زیر برقرار است.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sito.ir">http://www.sito.ir</a><!-- m -->

این جشنواره که در طول سال به صورت محدود برگزار می گردد، در راستای دسترسی راحت و ارزان دوستداران و مشتاقان محصولات متن باز و توزیع های مختلف گنو/لینوکس که مایل هستند تعداد زیادی از توزیع های لینوکس را در اختیار داشته باشند ولی به دلیل مشکلات مالی قادر به این کار نمی باشند، برگزار می گردد.

لازم به ذکر است که تخفیف فوق برای استفاده از سبد خرید فروشگاه که امکان "پرداخت اینترنتی" و "پرداخت با واریز به حساب یا انتقال از کارت به کارت توسط خودپرداز" یا "پرداخت به پیک موتوری" و روش حمل توسط "پست پیشتاز" و "پیک موتوری (مخصوص شهر تهران)" را دارا می باشد فراهم است.
برای سبد خرید "پرداخت در محل توسط پست" که لینک آن به صورت تصویر "خرید پستی" در صفحه ی توضیحات هر محصول است، هزینه ها همانند روال عادی محاسبه می شود.

در صورت وجود هر گونه سؤال یا ... می توانید با ایمیل <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> در تماس باشید.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2008-05-18, 01:27 AM,
ارسال : #2
پاسخ: جشنواره linux.sito.ir و 50% تخفیف
به دوستان توصیه می کنم که تا حد امکان این فرصت را غنیمت بدونند. من که به نوبه ی خودم خیلی غنیمت دونستم و یه دلی از عزا در آوردم. خیلی وقت بود که دوست داشتم تعداد زیادی از این لینوکس ها را ببینم. این هم که فقط بخوایم فقط یک بار ببینیم چه شکلیه که اونقدر ارزش نداره برای هر سی دیش 700 800 تومن بدم. تازه بیست تا هم که می خواستم بگیرم می شد بیست هزار تومان. ولی الآن حسابی خودم را خالی کردم و تا جایی که تونستم لینوکس های مختلف را خریدم که آرشیوم کامل شه.
حالا نگید که مثل دیوونه ها عشق آرشیوم .نه . بالاخره یکی از کارهایی هم که هر کسی انجام می ده معرفی لینوکس به دیگرانه که خوب بسته به سلیقه ی طرف یکی از این لینوکس های آرشیو رو میدم بهش Smile
2008-05-18, 04:10 PM,
ارسال : #3
فکنم الان دیگه نفس بهنام قطع شده .
فکر پارسیکس جدید هم باش عزیز دل .

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir
2008-05-18, 05:34 PM,
ارسال : #4
دیگه بی‌جنبه‌بازی در نیارید! بذارید کسایی ازش استفاده کنن که قدرت مالی کمتری دارن.

StarCalendar | Blog | 1+ | OS
2008-05-18, 06:01 PM,
ارسال : #5
من دوتا دونه دی وی دی خواستم بگیرم شد 1100 تومن ولی پول پستش شد 1400 تومن !
که رو هم میشه 2500 تومن , تازه اون هم با 4 روز انتظار و دیسک های بدون کاور و ...
ولی من میتونم همین دوتا دی وی دی رو از فروشگاه با کاور بگیرم 2000 تومن .
البته زحمات دوستان جای تقدیر داره و من هم راحت ترم که در منزل خرید کنم
ولی باید ساز و کاری اندیشه بشه برای من نوعی که خرید اینترنتی با صرفه تر از خرید فیزیکی باشه
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-05-18, 06:04 PM,
ارسال : #6
نقل قول :فکنم الان دیگه نفس بهنام قطع شده .
فکر پارسیکس جدید هم باش عزیز دل .
آقای اهتمام عزیز، شما خیلی لطف دارید. همان طور که اطلاع دارید یک نفسکی می یاد، ولی نمی ره Big Grin
نقل قول :دیگه بی‌جنبه‌بازی در نیارید! بذارید کسایی ازش استفاده کنن که قدرت مالی کمتری دارن.
افراد با قدرت مالی کمتر یکی از گروه هایی هستند که می توانند از این فرصت استفاده نمایند. گروه دیگری هم وجود دارند که مایل به داشتن تعداد نه چندان کمی توزیع لینوکس برای مقاصد مختلف هستند، ولی به دلیل گران در آمدن مجموعه ی مورد نظرشان نمی توانند به هدفشان برسند.
هدف از این جشنواره که سعی می شود هر دو فصل (شاید هر فصل) یکبار به صورت محدود برگزار شود، مهیا کردن امکانی است برای دوستانی که قدرت مالی کمتری دارند و یا این که مایل به داشتن تعداد نه چندان کمی لینوکس برای اهداف گوناگون دارند، ولی به دلیل گران در آمدن مجموعه ی مورد نظرشان نمی توانند این کار را انجام دهند.

آن مهمان گرامی هم طبق گفته ی خودشان خواسته اند که یک مجموعه ی توزیع های لینوکس داشته باشند تا اگه خواستند به کسی لینوکس بدهند، بتوانند یک میدان انتخاب با محدودیت کم نداشته باشند (بسته به هدف)

سی‌تو را در فیس‌بوک | توییتر | گوگل‌پلاس دنبال کنید.
2008-05-18, 06:19 PM,
ارسال : #7
نقل قول :من دوتا دونه دی وی دی خواستم بگیرم شد 1100 تومن ولی پول پستش شد 1400 تومن !
که رو هم میشه 2500 تومن , تازه اون هم با 4 روز انتظار و دیسک های بدون کاور و ...
ولی من میتونم همین دوتا دی وی دی رو از فروشگاه با کاور بگیرم 2000 تومن .
البته زحمات دوستان جای تقدیر داره و من هم راحت ترم که در منزل خرید کنم
ولی باید ساز و کاری اندیشه بشه برای من نوعی که خرید اینترنتی با صرفه تر از خرید فیزیکی باشه
من فکر کنم که دو تا دی وی دی هزینه ارسالش حداکثر 1200 بشود، 1400 تومان برای 4 تا 5 تا دیسک است!
جدول محاسبه بر اساس وزن است و از 900 تومان شروع می شود تا نهایت 3000 تومان (بیشتر از 3000 تومان دیگر نیست).
به هر حال بنده فکر نمی کنم که در فروشگاه های معمولی و فیزیکی به این میزان تنوع توزیع های لینوکس داشته باشیم.
در ضمن خرید بیشتر به صرفه تر است، هم برای شما و هم برای ما. اگر تعداد دیسک هایتان بیشتر شود، هزینه ی ارسال کمتر می شود. مثلاً 11 تا DVD اگر خریداری شود هزینه ی پستش می شود 2000 تومان که جمعاً می شود 8050 تومان. خوب، شما توی کدام فروشگاه حضوری می توانید DVD را 730 تومان بخرید و رایگان هم درب منزلتان بگیرید؟؟؟؟

2008-05-18, 07:21 PM,
ارسال : #8
بله در مورد تعداد بالا حق با شماست , اما تعداد بالا = هزینه بیشتر
ما هم که اکثرا دانشجو هستیم و مبلغ 8 تومن نسبتا زیاده ( حداقل برای من که اینطوره ) .
در ثانی با وجود ارائه به روز و سریع توزیع های مختلف اگر هر بار بخواهیم 11 توزیع را بر رسی کنیم
تا بخواهیم به توزیع یازدهم برسیم اون توزیع 3-4 ورژن آپدیت شده و ممکنه در توزیع جدید به کلی
تغییر کرده باشه , پس باید 11 توزیع جدید بگیریم و قص علی هذا Big Grin
البته این موضوع شوخی بود.
مورد دیگه هم اینه که اگر اارائه توزیع ها با کاور باشه که بشه یجا گذاشت
و بدون بر رسی تک تک توزیع ها دیسک مورد نظر رو پیدا کرد خیلی عالی میشه( البته بدون افزایش قیمت ! )
در ضمن من نمیتونم با استفاده از کارت پارسیان از طریق بانک سامان پرداخت انجام بدم .
2008-05-18, 10:13 PM,
ارسال : #9
پاسخ: جشنواره www.sito.ir و 50% تخفیف
نقل قول :بله در مورد تعداد بالا حق با شماست , اما تعداد بالا = هزینه بیشتر
ما هم که اکثرا دانشجو هستیم و مبلغ 8 تومن نسبتا زیاده ( حداقل برای من که اینطوره ) .
در ثانی با وجود ارائه به روز و سریع توزیع های مختلف اگر هر بار بخواهیم 11 توزیع را بر رسی کنیم
تا بخواهیم به توزیع یازدهم برسیم اون توزیع 3-4 ورژن آپدیت شده و ممکنه در توزیع جدید به کلی
تغییر کرده باشه , پس باید 11 توزیع جدید بگیریم و قص علی هذا Very Happy
البته این موضوع شوخی بود.
مورد دیگه هم اینه که اگر اارائه توزیع ها با کاور باشه که بشه یجا گذاشت
و بدون بر رسی تک تک توزیع ها دیسک مورد نظر رو پیدا کرد خیلی عالی میشه( البته بدون افزایش قیمت ! )
در ضمن من نمیتونم با استفاده از کارت پارسیان از طریق بانک سامان پرداخت انجام بدم .
سلام
در مورد هزینه ها نمی دونم چی بگم. بنده خودمم دانشجو هستم. تنها کاری هم که می توانیم انجام دهیم این است که هزینه ها را تا حد ممکن کاهش دهیم و از یک میزان مشخص هم نمی شود پایین تر رفت. چون که حیات فروشگاه را به خطر می اندازد.
ولی همین که حداقل یک امکانی هست که ما یک دی وی دی را که توی بازار کامپیوتر تهران با دردسر 6000 تومان پیدا می کنیم به راحتی و در اینترنت با تنوع بیشتر و با توجه به نیاز کاربران 1000 تومان می فروشیم (البته اگه بشه اسم فروش را بهش گذاشت)

در مورد این که با بانک پارسیان نمی توانید پرداخت کنید باید عرض کنم که از لحاظ فنی هیچ مشکلی برای این کار وجود ندارد. شما اگر اطلاعات کارتتان را در صفحه ی پرداخت اینترنتی کامل وارد کنید بدون هیچ دردسری هزینه واریز می شود. مشکلتان را بفرمایید تا اگر شد بتوانیم برطرف کنیم.

در مورد کاور دار شدن توزیع ها هم باید عرض کنم که تمام محصولات لینوکس سرای سی تو به تدریج در خود سایت سی تو قرار خواهند گرفت. محصولات قرار گرفته شده در خود سی تو با توضیحات کامل و با بالاترین کیفیت ممکن ارسال می شود. هر محصول نیز دارای یک پک مخصوص و اختصاصی می باشد. انجام این امور هزینه های بسیاری را بر ما تحمیل می کند که خوب قیمت های سایت اصلی سی تو را می توانید مشاهده کنید. برای لینوکس سرای سی تو نیز نمی توان بدون افزایش قیمت کاور اختصاصی طراحی کرد. متاسفم

با تشکر از نظرات شما
پیشنهادات و انتقادات خود را می توانید مستقیما با <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> در میان بگذارید
2008-05-18, 11:14 PM,
ارسال : #10
وقتی اطلاعاتم رو تکمیل میکنم و تایید رو میزنم , میگه بروز خطا در شبکه بانکی
من فکر میکنم اشکال از قسمت رمز cvv2 باشه , چون رمز cvv2 کارت من چهار رقمیه
و نمیفهمم منظورش از رقمهای 17 - 18 - 19 چیه

در ضمن شماره حساب بانکی هم برای واریز به حساب هم وجود نداره ( لینک خرابه )
2008-05-18, 11:47 PM,
ارسال : #11
آیا لینک زیر خراب است؟
<!-- m --><a class="postlink" href="http://linux.sito.ir/privacy.php?osCsid=bd9f516ce3b96a94e8602f36c6912489">http://linux.sito.ir/privacy.php?osCsid ... 36c6912489</a><!-- m -->
2008-05-19, 12:13 AM,
ارسال : #12
این لینک سالمه ولی لینکی که در قسمت پرداخت نهایی هستش اینه <!-- m --><a class="postlink" href="http://arzan.sito.ir/privacy.php">http://arzan.sito.ir/privacy.php</a><!-- m -->

در اینکه نباید در قبال کاری که انجام نمی دهیم انتظاری داشته باشیم شکی نیست.
با این حال توقعی است که همه ما داریم و اسمش را امید می گذاریم !
2008-05-19, 01:35 AM,
ارسال : #13
لینک اصلاح شد
2008-05-20, 01:54 PM,
ارسال : #14
نمی شه این جشنوارتون دائمی بشه؟؟؟؟؟
آخه امروز تموم می شه Sad . اگه دائمی بود برای دسترسی راحت به لینوکس یک حرکت انقلابی انجام داده بودید Smile
حالا اگه می تونید یه کاری کنید که دائمی شه
2009-06-04, 02:55 AM,
ارسال : #15
خب یک سال از شروع این تاپیک می گذره و البته جشنواره و تخفیف در قیمت ها رو به مانند سال قبل ، امسال هم شاهدش بودیم.
من طی این مدت به طور دقیق تر روز 3 خرداد 1388 سفارشم رو به شماره 1331 ثبت کردم و مبلغ رو هم واریز کردم.
با پست پیشتاز خواسته بودم به این معنی که در دریافت مرسوله تعجیل دارم.
متاسفانه بعد از گذشت 11 روز هنوز هیچ بسته ای به دستم نرسیده و در قسمت توضیحات اکانتم همچنان روزها است که نوشته شده در حال آماده شدن.

ایمیلی برای مدیر فروشگاه ارسال کردم و خواستار توضیح برای این تاخیر زمانی شدم اما تا این لحظه بی پاسخ باقی مونده.

امیدوارم مدیر این فروشگاه در قبال یک سفارش ساده 4050 تومانی به عنوان اولین سفارش که به صورت آزمایشی بود احساس مسئولیت کنه و حداقل اینجا پاسخ روشنی دریافت کنیم تا این اعتماد از سوی مشتری ها به مسئولین فروشگاه sito.ir همچنان برقرار بمونه.

اگه هم قرار نیست سفارش من به دستم برسه همینجا اعلام کنید تا بشه در مورد صحت عملکرد فروشگاه محصولات گنو/لینوکس سی تو به طور قاطع تصمیم گیری کرد.

متشکرم.
2009-06-04, 09:42 AM,
ارسال : #16
سلام آقای ...

کد رهگیری مرسوله شما ۲۱۲۲۴۰۰۰۰۱۱۲۰۰۱۳۷۶۶۲ است، پس از ارسال مرسوله پیشتاز خود مطمئن باشید Smile

فکر کنم با توجه به تعطیلات بسته شما روز شنبه به دستتان برسد. البته اعتراف می کنم که چند روز تاخیر در ارسال داشتیم، آن هم به دلیل حجم بسیار زیاد سفارشات بود که همین جا از شما عذرخواهی می کنم. (البته اعلام شده بود که در طول مدت جشنواره هیچ بسته ای ارسال نمی شود Smile )
2009-06-04, 04:50 PM,
ارسال : #17
آقای توکلی خیلی خیلی عذر می خوام اگه شتاب زده از طرف من عمل شده.
از بابت محبت شما در ارسال این دی وی دی ها و احساس مسئولیت و صداقت شما و همینطور فروشگاه خیلی عالی <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.sito.ir">www.sito.ir</a><!-- w --> خیلی متشکرم.

همونطور که گفتید با توجه به روزهای جشنواره و صدالبته حجم زیاد سفارش هایی که دریافت کردید در مورد تاخیر ها کاملا حق با شما است و بنابراین هیچ اشکالی نداره.

فقط این تاخیر بدون ارائه توضیح همراه با ایمیلم که بی پاسخ مونده بود (البته 48 ساعت بیشتر نگذشته بود و معمولا باید 72 ساعت صبر کرد) باعث ایجاد این کم توقعی شده بود.

(چون یه عده از بروبچز جزء اعضای جدید هستیم بدیهیه که گاهی دچار اشتباهات ناخواسته و زود قضاوت هایی میشیم که امیدوارم روی حساب ناآشنایی گذاشته بشه و دلخوری ای ایجاد نشده باشه) :wink:

به هر حال از پاسخ شما و رفع این ابهام خیلی متشکرم.
2009-06-05, 12:31 AM,
ارسال : #18
نقل قول :آقای توکلی خیلی خیلی عذر می خوام اگه شتاب زده از طرف من عمل شده.
.
.
.
به هر حال از پاسخ شما و رفع این ابهام خیلی متشکرم.
اتفاقا خواسته شما به جا و حق بوده و در این مورد کوتاهی از بنده بوده است. در مورد ایمیل هم متاسفانه دو روزی است به دلایلی نتوانستم آن را چک کنم که الان هم در حال خواندن تک تک نامه ها هستم !!! دوستان اگر دچار شبهه می شوند حق دارند، چون در حالت عادی معمولا کمتر از یک روز پاسخ ایمیل هایشان را دریافت می کنند و بسته هایشان خیلی سریع تر میرسد و کد رهگیری سریع تر در پنل کاربریشون ثبت و وضعیت مرسوله تغییر داده می شود. پس در این مدت که تعداد سفارشات زیاد بود حق با مشتریان گرامی بوده که بخواهند شکایتی کنند Smile

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان