لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از آقاي آلن در مورد سايت
2004-08-17, 11:29 PM,
ارسال : #141

من با هر دو موافقم Smile
یک زحمت هم برای ناظرین محترم .اگر ممکنه تاپیک های این قسمت بر اساس موضوع به بخش های مربوطه انتقال داده بشود.
یک سوال هم از آقا آلن الان امکان حذف تاپیک ها به نظر میشه که اضافه شده ؟ ولی برای بعضی از بخش ها کار نمی کنه .
مرسی

To Follow The Path
Look To The Master
Follow The Master
Walk With The Master
See Through The Master
Become The Master
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-08-17, 11:30 PM,
ارسال : #142

آقای کارگر با TW-CMS یا بهتر بگم PNpphpBB کار کردید ؟ مطمئنید؟ راستش من که باهاش کار می کردم ندیدم. به نظرم یا باید همرده "توزیعهای لینوکس" باشن یا همرده "پرسش و پاسخ ها" . شاید هم من پیدا نکردم! :oops:

irix@Hell:~$ mkfs -t Free /body/.mind && mount -o rw /body/.mind /FreeMind
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-08-17, 11:38 PM,
ارسال : #143

با PHPBB اين امکان وجود داره ايريکس جان Big Grin (البته اين امکان توي VB هم هست)
(اگر هم نشد،آلن جان يک دستي توي برنامه ميبره و اين کار رو ميکنه) Smile :lol: Tongue

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2004-08-18, 09:45 AM,
ارسال : #144

در ابتدا از زحماتتون ممنونم. مطمئناً پس از مدّت کوتاهی انجمن‌ها بسیار منظّم‌تر از این می‌شه.
در مورد ایجاد یک قسمت جداگانه برای هر توزیع، فکر می‌کنم با این کار مشکلاتی پیش بیاد. مثلاً اگر کسی در مورد بر فرض تنظیم گراب مشکلی داشته باشه و از توزیع زوزه استفاده بکنه، سئوال خودش را در قسمت زوزه می‌پرسه. در حالی که همه می‌دونیم تنظیم گراب در توزیع‌های مختلف، متفاوت نیست! یا مثلاً کسی با توزیع لیبرانت مشکلی داشته باشه و ندونه که باید در قسمت دبیان پرسش را مطرح کنه. یا ممکنه کسی در مورد راه‌اندازی شبدیکس مشکل داشته باشه و در قسمت دبیان بپرسه، و با وجود این‌که شبدیکس بر پایه‌ی دبیان است ولی راه‌اندازی آن کاملاً مربوط به یک توزیع زنده است!
مرسی از توجّهتون
2004-08-18, 12:03 PM,
ارسال : #145

whitehat نویسنده :من با هر دو موافقم Smile
یک زحمت هم برای ناظرین محترم .اگر ممکنه تاپیک های این قسمت بر اساس موضوع به بخش های مربوطه انتقال داده بشود.
یک سوال هم از آقا آلن الان امکان حذف تاپیک ها به نظر میشه که اضافه شده ؟ ولی برای بعضی از بخش ها کار نمی کنه .
مرسی

محمد جان(whitehat)
انحمنها اندک اندک اتقال داده خواهد شد... :lol: (با کمک irix جان) Tongue

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2004-08-18, 02:13 PM,
ارسال : #146

ممنون محمد جان (mkargar) :wink:
امیدوارم هر روز بهتر بشود.
در ضمن پیشنهاد سوگل جان هم جای فکر داره ! 8) چون مثلا کلی تاپیک در مورد mount کردن درایو های ویندوز داشتیم که در همه توزیع ها یکسان است :mrgreen:
ممنون از همه زحماتتان

To Follow The Path
Look To The Master
Follow The Master
Walk With The Master
See Through The Master
Become The Master
2004-08-18, 02:18 PM,
ارسال : #147

راستی در انجمن عمومی هنوز امکان حذف وجود نداره ! :?
مرسی

To Follow The Path
Look To The Master
Follow The Master
Walk With The Master
See Through The Master
Become The Master
2004-08-19, 01:12 AM,
ارسال : #148

sogol نویسنده :در ابتدا از زحماتتون ممنونم. مطمئناً پس از مدّت کوتاهی انجمن‌ها بسیار منظّم‌تر از این می‌شه.
در مورد ایجاد یک قسمت جداگانه برای هر توزیع، فکر می‌کنم با این کار مشکلاتی پیش بیاد. مثلاً اگر کسی در مورد بر فرض تنظیم گراب مشکلی داشته باشه و از توزیع زوزه استفاده بکنه، سئوال خودش را در قسمت زوزه می‌پرسه. در حالی که همه می‌دونیم تنظیم گراب در توزیع‌های مختلف، متفاوت نیست! یا مثلاً کسی با توزیع لیبرانت مشکلی داشته باشه و ندونه که باید در قسمت دبیان پرسش را مطرح کنه. یا ممکنه کسی در مورد راه‌اندازی شبدیکس مشکل داشته باشه و در قسمت دبیان بپرسه، و با وجود این‌که شبدیکس بر پایه‌ی دبیان است ولی راه‌اندازی آن کاملاً مربوط به یک توزیع زنده است!
مرسی از توجّهتون

whitehat نویسنده :در ضمن پیشنهاد سوگل جان هم جای فکر داره ! چون مثلا کلی تاپیک در مورد mount کردن درایو های ویندوز داشتیم که در همه توزیع ها یکسان است

البتـه ایـن دو گفتـه هم درست است ولی در قسمت توزیع ها میتواند 5 یا 10 زیر مجموعه باشد برای تعدادی توزیع و در همان قسمت اصلی سوالات عمومی را مطرح کنند.. :lol:

جستجوگر

[عکس : gmail.png]
2004-08-19, 01:42 AM,
ارسال : #149

آرش جان سلام
من و شما می دانیم که کجا سوال بپرسیم ولی برای اعضای تازه و کسانی که می خواهند تازه لینوکس را یاد بگیرند نمی دونن که مثلا مانت در همه نسخه ها یکی است .مثلا ممکن است که در هر قسمت یک همچین سوالی پرسیده شود.مثلا یکی که مندریک دارد فکر می کند باید این سوال در این قسمت پرسید شود Smile
موفق باشید

To Follow The Path
Look To The Master
Follow The Master
Walk With The Master
See Through The Master
Become The Master
2004-08-19, 04:08 PM,
ارسال : #150

فكر ميكنم تو اين مواقع moderator هاي خوبمون بايد زحمت جابجا كردن رو بكشن .
در ضمن ميشه تذكر هم داد . كه مثلا بگيد لطفا دفه بعد سوال رو در جاي مناسب بپرسيد .

همیشه میتونی بهترین باشی ...
2004-08-19, 06:09 PM,
ارسال : #151

سلام . جسارتا اگه ممکنه یه فکری هم برای لینکهایی که دوستان زحمت میکشن و پیدا میکنن ، بکنید . مثلا لینکهایی که در باره ebook های لینوکس تو اون تاپیک مدارک لینوکس آقای netcat و آقای نصیبی و دوستان دیگه زحمت کشیده بودن . برای اینها هم جایی جداگانه جهت مراجعات بعدی در نظر بگیرید ممنون
2004-08-19, 06:28 PM,
ارسال : #152

بله..اگر بخشي به(( لينکهاي لينوکسي)) اضافه بشه خوبه..

2004-08-19, 07:17 PM,
ارسال : #153

whitehat نویسنده :آرش جان سلام
من و شما می دانیم که کجا سوال بپرسیم ولی برای اعضای تازه و کسانی که می خواهند تازه لینوکس را یاد بگیرند نمی دونن که مثلا مانت در همه نسخه ها یکی است .مثلا ممکن است که در هر قسمت یک همچین سوالی پرسیده شود.مثلا یکی که مندریک دارد فکر می کند باید این سوال در این قسمت پرسید شود Smile
موفق باشید

whitehat جان سلام

دوست من اگر بر فرض مثال یکی از دوستان تازه وارد هم مطلب را در قسمت مندریک یا زوز سوال کنه خیلی راحت میتونیم بهش آدرسی بدیم که در قسمت اصلی سوال شده . با این وجود اولا به مطالب سایت یک نظم میدهیم و از پراکندگی جلوگیری میکنیم .. اصلا اینجا باید یه سایت مرجع بشه مثل یه کتابخانه که هر کسی در ایران و یا فارسی زبانان در سراسر دنیا مشکلی با لینکس داشتن به اینجا مراجعه کنند و در قسمتی که میخوان بگردن و به راحتی مشکلشون حل بشه ..... برای همین قسمت بندی اینجور جاها واقعا لازم هستش ...

شاد باشید

جستجوگر

[عکس : gmail.png]
2004-08-19, 09:13 PM,
ارسال : #154

mkargar نویسنده :بله..اگر بخشي به(( لينکهاي لينوکسي)) اضافه بشه خوبه..
الن جان این بخشی که اقای کارگر میگن(لینک‌های لینوکسی) خیلی خوبه اگه مقدور باشه!!!
ضمنا اینجا این همه بحثه درباره کجا سوال کردن تازه واردها اگه یه راهنما هم برای استفاده از انجمن‌ها باشه که دیگه عالی میشه... :lol: :lol: :lol:

آموزش بدون محدودیت
2004-08-19, 10:34 PM,
ارسال : #155

بله،با تقسِم بندي هاي گفتم،انجمن ها منظم تر ميشه.. Smile
آلن جان..آقا کجايي... Tongue :lol:

2004-08-20, 08:16 AM,
ارسال : #156

بسیار خوب... Smile

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان