لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب c++
2006-04-08, 10:07 PM,
ارسال : #1
کتاب c++
لطفا یک کتاب c++ خوب (ترجمه) معرفی کنید
من هربرت شیلد و دیتل را می شناسم کدام بهتر است (مترجمش را هم بگویید)
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-04-08, 11:49 PM,
ارسال : #2

سلام
کتاب گاتفرید هم خوبه ولی مشکل عمده همه اینها اینه که در لینوکس به هیچ دردی نمیخورن چون از stdio و conio استفاده می‌کنن. می‌دونم که گفتین ترجمه ولی بالشخصه این رو توصیه می‌کنم. هم مجانی و هم آزاد.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-04-09, 09:55 AM,
ارسال : #3

من کتاب هربرت شیلد رو دارم (نشر اتحاد٬ ترجمه :علیرضا جباریه و محمدرضا حیدری نژاد) . صد صفحه اولش رو خوندم و فقط یک مثال وجود داشت که توش از conio استفاده شده و در کل به نظرم کتاب خوبی هست ولی کتاب دیتل رو ندیدم که بگم کدوم بهتره.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-04-09, 10:36 PM,
ارسال : #4

از navidjoon و siavash_ssa متشکرم
لطفا دیگر دوستان نظرشان را بگویند
2006-04-09, 11:07 PM,
ارسال : #5

navidjoon نویسنده :سلام
کتاب گاتفرید هم خوبه ولی مشکل عمده همه اینها اینه که در لینوکس به هیچ دردی نمیخورن چون از stdio و conio استفاده می‌کنن. می‌دونم که گفتین ترجمه ولی بالشخصه این رو توصیه می‌کنم. هم مجانی و هم آزاد.
سلام،
من هم مي دونم كه گفتين ترجمه، ولي راستش اگه خوندن انگليسي براتون كمي سخته توصيه مي كنم كه به همين سختي قانع باشيد كه به تدريج آسون مي شه. چون با كمال تاسف كتابهاي كامپيوتري ترجمه شده به فارسي (يعني بيشتر اونايي كه من تا حالا ديدم) تقريبا غير قابل فهم هستن. نمي دونم شايد هم اشكال از درك منه. به هر صورت من پيشنهاد مي كنم كتاب ديتل رو بخونيد. در مورد لينوكس هم اگه درست يادم باشه يه چيزايي داره. بعدشم بريد سراغ Thinking in C++ بروس اكل كه واقعا فوق العاده س.
2006-04-10, 03:43 AM,
ارسال : #6

اگر می خوای حرفه ای بشی دایتل رو بخون
2006-04-10, 09:55 AM,
ارسال : #7

کتاب دو جلدی رابرت لی‌فور هم واقعا عالیه. ترجمه شده. بگردید پیدا می‌کنید. مرجع کامل ++C رابرت لی فور.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
2017-07-06, 01:01 AM,
ارسال : #8
RE: کتاب c++
با سلام . من این کتاب دوجلدی را داشتم ، از کتابهایی که تا قبل از اون خونده بودم خیلی برام قابل فهم تر بود ، اما متاسفانه یه نفر ازم بلند کرد . الان دارم در به در توی بازار دنبال دوره دو جلدی این کتاب می گردم . فعلا تک جلدی کتاب رو گرفتم چاپ ششم اما اون دو جلدی یه پیز دیگه بود ، لطفا اگر جایی سراغ دارین بفرمایید که بتونم تهیه کنم . با سپاس فراوان .

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان