لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تا چه وقت بدون سياست و نظارت اصولي بر فلسفه و پيشرفت علمي IT
2009-06-03, 11:06 AM,
ارسال : #4
پاسخ: تا چه وقت بدون سياست و نظارت اصولي بر فلسفه و پيشرفت علمي IT
نه من نميخوام ويندوز و اين برنامه نويسان رو بكوبم. ويندوز هم كاربردهاي خودش رو داره، و ضمنا حالا اصولا كو نيروي كارآمد كافي كه مسئوليت هايي رو هم بدوش بگيرن و كارها رو از زمين بردارن؟
بنظر من ما اصولا نيروي كافي هم نداريم.
مثلا خود من كه اينقدر حرف ميزنم بيشتر به فكر پيشرفت و راحتي شخصي خودم هستم و انرژي و علاقه اي به رفتن به وسط ميدان ندارم.
اما جو اين مملكت ميتونه به مرور بهتر بشه. و اين اول مستلزم آگاهي و تامين منابع و روشنگري هاي اوليه هست كه احتمالا ما هم به يك نوعي جزيي ازش هستيم.
بعد اگر دولت و مردم و مسئولان خواستن و چنين ظرفيت و بينش و مجال و توان مديريتي در اونها بود، برنامه ميريزن و نيرو رو شده حتي بايد جهت دهي و تربيت كنن و غيره.
ما الان نيروي عملياتي و خبره بحد كافي نداريم.
شايد اصولا يكي از دلايلش همون اقتصاد باشه و تا وقتي ما اقتصاد نداريم پيشرفت هم نداريم.
شايد هم انتظار من زياد هست. بالاخره مگه ما كي هستيم و چي هستيم و چقدر بزرگيم و چقدر منابع داريم.
در كل دنيا هم بحد لازم به نرم افزار آزاد و بينش هاي اجتماعي و سياسي اينچنين توجه و روش سرمايه گذاري نشده. مگر در جاهاي ثروتمند از نظر مالي و علمي.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پيام هاي اين موضوع
پاسخ: تا چه وقت بدون سياست و نظارت اصولي بر فلسفه و پيشرفت علمي IT - توسط مهمان - 2009-06-03, 11:06 AM

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان