لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکنوتاکس مرده
2010-08-01, 11:36 AM,
ارسال : #1
تکنوتاکس مرده
اون که تو عوانه marde نیست.morde است.
چند وقتیه که چیچ کدوم از بچه های قدیمی دیگه یا نیستن یا اگه هستن کم پیدان. نمیدونم فکر کنم قضیه سر اینه که هر کی واسه خودش یه انجمن زده.یه سری رفتن تو انجمن دبیانن.یه سری دیگه انجمن اسلکویر زدن و رفتن. یه سری دیگه هم آرک لینوکس و چنتا دیگه هم سوزه. نمیدونم کسه دیگه مونده یانه.خوده مدیر تکنوتاکس هم که چند وقته ستاره ی سهیل شدن و خبری ازشون نیست. شاید می خواستن یه وب سایت واسه تبلیغ خودشون بزنن.یا این که چمیدونم تخصصی برای توزیع محبوبشون کار کنن.برحال هر چی که هست همه متفرق شدن و با تفرقه کسی چیزی گیرش نمیاد.نمی خوام کسی رو سر زنش بکنم.فقط یه پیش نهاد دارم.
اکثر مباحث مشترک هستن. و تمامی مدیران جدید و بچه هایی که پراکنده شدن باهاش مشکلی ندارن.
من تو وب سایت خودم یه افزونه دارم که بهش میگه feed aggregator .کارش خورن غذاست. خوراک سایت های مختفل رو جمع میکنه و تو وب سایت من نمایش میده. من از دروپال استفاده میکنم.نمیدونم دوستان از چی استفاده میکنن.اما باید همچین افزونه ای رو cms مورد استفادشون داشته باشه. تمام دوستانی که وب سایت جدا تاسیس کردن خوراک همدیگه رو بخورن و تو سایتشون نمایش بدن. این جوری هرکی پست جدیدی تو یه وب سایت گذاشت تو وب سایت های دیگه به عنوان جدید ترین پست های وب سایت مبدا نمایش داده میشه.چیزی شبیه به بلوک slashdot که سمت راست تکنو تاکسه. اون وقت تمام کاربرای وب سایت های مختلف از آخرین پست های انجمن های دیگه با خبر میشن و می تونن با اون ها تبادل نظر داشته باشن.تازه سرعت پشتیبانی و به جواب رسیدن هم میره بالا.
حتی میشه یه وب سایت هم زد که تمامی پست ها رو جمع کنه و نمایش بده. این کار رو می شه با دروپال به سادگی انجام داد.

نظر توان چیه؟
فقط جان هر کی دوست دارین بگین باشه من داره اعصابم خورد میشه چون چند وقته به جواب سوال هم نمیرسم.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پيام هاي اين موضوع
تکنوتاکس مرده - توسط TimmyTurner - 2010-08-01, 11:36 AM
پاسخ: تکنوتاکس مرده - توسط TimmyTurner - 2010-08-01, 11:52 AM,
پاسخ: تکنوتاکس مرده - توسط مهمان - 2010-08-01, 03:59 PM,
پاسخ: تکنوتاکس مرده - توسط TimmyTurner - 2010-08-01, 04:43 PM,
پاسخ: تکنوتاکس مرده - توسط b.tavakkoli - 2010-08-01, 05:25 PM,
Re: پاسخ: تکنوتاکس مرده - توسط TimmyTurner - 2010-08-01, 06:06 PM,
پاسخ: Re: پاسخ: تکنوتاکس مرده - توسط rf - 2010-08-03, 01:39 PM,

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 2 مهمان