لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کی فقط لینوکی کار میکنه ؟
2005-04-01, 08:42 PM,
ارسال : #61

من چند وقته که به صورت جدی از لینوکس استفاده میکنم اوایل دو مشکل با اون داشتم که یکیش حل شد الان فقط مشکل بازی های تحت وین رو دارم که اگه یکی لطف کنه یه لینکه داون لود cedega رو برام بزاره این آخرین مشکل من هم حل میشه.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-04-01, 10:15 PM,
ارسال : #62

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.linuxgazette.com/node/9660">http://www.linuxgazette.com/node/9660</a><!-- m -->
2005-04-02, 09:19 PM,
ارسال : #63

من بازم نتونستم داون لود کنم
فکر کنم پولی باشه
2005-04-02, 09:56 PM,
ارسال : #64

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www003.portalis.it/115/gtngursngsn85m5699865.html">http://www003.portalis.it/115/gtngursng ... 99865.html</a><!-- m -->
موفق باشی mehrsoft
2005-04-02, 10:08 PM,
ارسال : #65

thank you very much
2005-04-21, 11:33 AM,
ارسال : #66

سلام
نقل قول :اگه یکی لطف کنه یه لینکه داون لود cedega رو برام بزاره این آخرین مشکل من هم حل میشه
اين برنامه چي هست و چيكار ميكنه؟
لطفن به جاي جواب ، لينك نديد
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-04-21, 11:41 AM,
ارسال : #67

با سلام
اگه اشتباه نکنم این برنامه مثل wine و برای اجرای بازی های تحت ویندوز تو لینوکسه.من خودم این برنامه رو نصب نکردم (فرصت پیش نیومد) ولی دوستانی که استفاده کردند خرفهای من رو اصلاح کنند.(اگه غلط بود)
2005-04-21, 12:30 PM,
ارسال : #68

سلام
با Dirext X هم كار ميكنه
يعني برنامه هاي نوشته شده به كمك Dirext X را هم اجرا ميكنه؟
2005-04-21, 12:54 PM,
ارسال : #69

شبيه ساز DirectX در محيط لينوکس براي اجراي بازيهاي تحت ويندوزSmile

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2005-04-25, 10:20 PM,
ارسال : #70

پس یکی به من بگه ما به جای مطلب از چی استفاده کنیم؟

آینده از آن شما است
2005-04-25, 11:23 PM,
ارسال : #71

من دیروز یه خیانت به خودم کردم.....
رفتم و کلاس MCSD ثبت نام کردم...چون دیدم برای کار راه دیگری ندارم
2005-04-25, 11:46 PM,
ارسال : #72

سلام
مشکلی نیست. خیانت وقتی معنی داره که حق انتخابی وجود داشته باشه. ایشالا روزی برسه که دیگه نیازی به این کلاسها نباشه و حق انتخاب وجود داشته باشه.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-04-26, 09:01 AM,
ارسال : #73

white-fox نویسنده :من دیروز یه خیانت به خودم کردم.....
رفتم و کلاس MCSD ثبت نام کردم...چون دیدم برای کار راه دیگری ندارم

خسته نباشید.
2005-04-26, 10:55 AM,
ارسال : #74

البته به نظر من ارزش یه برنامه نویس حرفه ای برای ویندوز شاید خیلی بیشتر از یه کاربر معمولی لینوکس باشه

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
2005-04-26, 12:08 PM,
ارسال : #75

ارزش علمیش بله، اما ارزش اجتماعیش چی؟

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2005-04-26, 12:11 PM,
ارسال : #76

با سلام
نمی گم حرفت درسته یا غلط .ولی علتش (با فرض درست بودن حرفت) حرفه ای بودن (ویندوز) یا کاربر معمولی بودن(لینوکس)
2005-04-26, 02:05 PM,
ارسال : #77

شدیدا با MASoft عزیز مخالفم. برنامه‌نویسی که در خدمت یه چیز بیفایده باشه ( یادمون باشه اخلاق هم در کاره و تنها به جنبه فنی نگاه نمیکنیم ) از یه کاربر خوب خیلی بی‌فایده‌تره. در ضمن مقدمه برنامه‌نویس شدن هم کاربر بودنه.

2005-04-26, 07:47 PM,
ارسال : #78

هر کسی لینوکس کار کنه یعنی ارزش اجتماعیش بیشتر از کسی هستش که ویندوز کار میکنه ؟

وب‌سایت شخصی من
2005-04-26, 08:31 PM,
ارسال : #79

نوید جون : یه برنامه نویس برنامه حساب داری رو فرض میکنیم. اون کارش در خدمت یه چیز بی فایده هستش ؟ (اگر برنامه شو برای لینوکس بنویسه شما چند تا مشتری میتونید براش پیدا کنید ؟ )
مهرسافت: من خودم از لینوکس استفاده میکنم ولی تعصب به اون ندارم. این جا چند تا مساله هستش.
من شبکه کارهای لینوکس زیادی رو دیدم ولی اکثر اونها بی سواد تر از شبکه کارهای ویندوز بودن. اینم یه دلیل داره چون کمتر کسی با لینوکس کار میکنه این افراد وقتی چیزهای کلی رو یاد میگیرن فکر میکنن خیلی بلد هستند و فسیل میشن.
کسی که توی شبکه ویندوز کار میکنه ولی اطلاعاتش خیلی کاملتر هستش و همیشه به دنبال یادگیری هستش خیلی بهتر از کسی هستش که چیزهای کلی شبکه رو میدونه و میتونه یه شبکه ساده رو راه بندازه ولی با لینوکس این کار رو میکنه.
یه مثال واقعی : ما یکی از فامیلامون لینوکس SuSE رو نصب کرده ولی فقط با اون بازی میکنه یا فیلم میبینه یا هی میاد Theme های جدید دانلود میکنه و اونا رو عوض میکنه. ولی یکی از دوستام هست که الان شروع کرده یاد گیری برنامه نویسی تو ویندوز و برنامه نویسی میکنه. خوب حالا به نظر شما ارزش کدوم یکی از این افراد بیشتره ؟
البته اینها تماما نظر شخصی منه.

وب‌سایت شخصی من
2005-04-26, 11:21 PM,
ارسال : #80

سلام
من فقط گفتم بی‌فایده که هنوز هم سر این حرفم هستم. یادم هم نمیاد هم حرفی از فروش نزم‌افزار زده باشم که بخوایم براش مشتری پیدا بکنیم یا نکنیم. منظور من از فایده هم همون دلیلیه که همه متن‌ازها از MS و دیگر نرم‌افزارهای بسته استفاده نمیکنن. صرف خوب بودن یه ابزار دلیل نمیشه که ما شیفته اون بشیم. در ضمن اکثر ابزارهای لینوکس MultiPlatform هستن که فکر کنم شما این رو بهتر از من بدونین بنابراین دلیلی نداره که شخص محدود به لینوکس بشه گرچه به نظر من اگه هم بشه اصلا محدودیت نیست. حرف بر سر MS و Linux نیست. حرف بین متن‌باز و متن‌بسته و این دو تا تفکره. درWin هم میشه نرم‌افزار متن‌باز نوشت ولی وقتی ابزار شما متن‌باز نباشه چنین کاری خیلی بی ‌معنیه.در مورد سواد لینوکس‌کارها و Win کارها هم من هرجورش رو دیدم ، از هر دو دسته بی‌سواد و باسواد. فکر کنم دلیل خاصی برای این موضوع وجود نداشته باشه ولی استفاده کننده از یه توزیعی مثل Debian یا Slackware یا Gentoo حتی اگر کاربر ساده باشه لازمه که دانشش از یه کاربر Win خیلی بیشتر باشه. به هر حال به عفیده من این بحث هیچ ربطی به قدرت سیستم عاملها نداره همونطور که ما هیچ کدوم به خاطر قابلیت Lin نیومدیم Win رو بذاریم کنار بنابراین لزومی نداره روی مساله فنی بحثی انجام بشه.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان