لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت یک توزیع منحصر به فرد لینوکس برای ایرانیان
2007-04-13, 05:20 AM,
ارسال : #61

خوب شما بگو این pclinuxos چه چیزی داره!بعد میشه بحث کرد که در پارسیکس پیاده سازی بشه یا نه.نمیشه که کل پارسیکس رو برای کپی برداری از یک توزیع دیگه گسترش داد!خوب در اون صورت pclinuxos هست دیگه، چرا دوباره کاری کنیم؟!

[عکس : banner.png]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-04-13, 05:42 AM,
ارسال : #62

نقل :

خوب شما بگو این pclinuxos چه چیزی داره!بعد میشه بحث کرد که در پارسیکس پیاده سازی بشه یا نه.نمیشه که کل پارسیکس رو برای کپی برداری از یک توزیع دیگه گسترش داد!خوب در اون صورت pclinuxos هست دیگه، چرا دوباره کاری کنیم؟!

دوست خوبم بنده در ابندای این موضوع و سپس در ادامه گفتمان عرض کرده بودم PcLinuxOs چه ویژگیهایی داره لطفا متون قبلی رو مطالعه کنید .البته اگر در ادامه خودتون هم نگاهی به این لینوکس بیاندازید و عملا باهاش کار کنید و روی چند سیستم نصبش کنید بهتر متوجه گفتار بنده خواهید شد.
[/quote]
2007-04-13, 07:32 PM,
ارسال : #63

با سلام خدمت آلن جان و بقیه دوستان عزیز

اگر نیازی بود می تونم در تهیه فایلهای فلش آموزشی بهتون کمک کنم
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-04-14, 02:43 AM,
ارسال : #64

سلام دست همه درد نکنه با هماهنگی مدیران جمع بشویم و کار را برنامه ریزی و آغاز کنیم

البته نمیدونم چقدر آمادگیشو داشته باشید ؟
2007-04-14, 03:32 AM,
ارسال : #65

با سلام به همه
این قدر از پارسیکس تعریف میکنید لطفا به فکر محلی برای فروش هم باشید .
چون من سخت دنبال این توزیع هستم ولی جایی برای فروش منظورم نمایندگی یا مر کز فروشی برای ان پیدا نکرده ام .لطفا راهنمایی کنید چه کنیم ؟ضمنا چرا پارسیکس بزرگش نمی کنید .منظورم افزودن محیط های پیش فرض در لینوکس است همان ( kde, gnome, xfce ) میباشد فکر نمیکنید که این طوری بهتر باشد چون گسترش یافته است
2007-04-14, 03:49 AM,
ارسال : #66

فعلا داریم به همین چیزا فکر می کنیم . اقا به نظر من اگر می خواید واقعا روی پارسیکس کار کنید پس دیگه زیاد بحث نکنید و به قول اقای باغومیان فقط حرف نزنید و به قول من پست اضافی نفرستید. واسه یک نسخه از پارسیکس از کاربرایی که اینجا اعلام امادگی کردن کمک بگیرید تا ببینیم خدا چی می خواد . حتما که نباید یک اجتماع چند صد نفری باشه !!!!!! ببینید کیا حاضرن برای برنامه نویسی کمک کنند و برای گرافیک . بعد یک کار ازمایشی با استفاده از همین کاربرا انجام بدید .

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir
2007-04-14, 03:58 AM,
ارسال : #67

شما بگید چیا باید بلد باشیم چیا باید یاد بگیریم و به چه افرادی نیازه . ما ببینیم از پسش بر می آد ؟ (منظورم برنامه نویسیه)
2007-04-15, 12:57 AM,
ارسال : #68

دوباره سلام این فایل آموزشی است که به صورت مالتی مدیا و اینترکتیو است البته این فایل را در پچه های گروه در ویندوز طراحی کرده اند
<!-- m --><a class="postlink" href="http://h1.ripway.com/akbari/Download/1.swf">http://h1.ripway.com/akbari/Download/1.swf</a><!-- m -->
2007-04-15, 02:53 AM,
ارسال : #69

شما بايد فايل رو يکجا UpLoad کنيد دوست عزيز!اينطوري که نميشه ديدSmile

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2007-04-15, 04:19 AM,
ارسال : #70

مزایای یک سیستم عامل خوب و علل موفقیت سیستم عامل در چیست ؟
2007-04-15, 05:40 AM,
ارسال : #71

saeedrasti نویسنده :با سلام خدمت آلن جان و بقیه دوستان عزیز
اگر نیازی بود می تونم در تهیه فایلهای فلش آموزشی بهتون کمک کنم

سلام
از همکاری شما و پیشنهادتون بسیار بسیار سپاسگذاریم. این خیلی خوبه که دوستان توی پروژه‌های گروهی به هم کمک کنند.

اما برای پروژه‌های «آزاد» هرگز از ابزارهای غیر آزاد و انحصاری استفاده نکنید. یکی از این ابزارهای «انحصاری» همین فایل‌های Adobe Shockwave Flash ها هستند که نماد «انحصار» در دنیای وب هستند.

اگر قراره برای پروژه‌های آزاد از ابزارهای غیر آزاد استفاده بشه بهتره روی اون پروژه‌ی آزاد کار نشه چون کاری بی معنی خواهد بود.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2007-04-15, 05:57 AM,
ارسال : #72

Anonymous نویسنده :سلام جدا روی حرف های این دوستمون فکر کنید شماها که اینقدر در لینوکس حرفه ای هستید حیفه که باهم جمع نشوید و یک نسخه مثل PCLINUX یا UBUNTU رو برای ایرانیان بهینه سازی نکنید ولی با تاکید بر اینکه حتما قابلیت ها و سادگی و زیبایی و سرعت pclinux و پایداری و منابع عظیم ubuntu و .... خیلی چیزهای دیگه رو داشته باشه ، من فکر میکنم ما تو ایران میتونیم یکی از این توزیع هارو طوری بهینه سازی کنیم که تو دنیا هم معروف بشه و مورد استفاده خیلی از انسانها قرار بگیره . به امید خدا خود خارجی ها هم به کمکمان خواهند شتافت.

ولی جدا لینوکس علاوه بر تمام مزایاش چقدر زیبا انسانها رو دور هم جمع میکنه و دوستی به وجود میاره ،یکی از دلایلش هم اینه که آدمایی اینجا هستند که هدفشون پول نیست.

با بخش آخر حرفتون بسیار موافقم ;-)

اما مگه چقدر با PCLinux یا Parsix کار کردید که می‌گید PCLInux سریع هست؟ (حتما پارسیکس ۰.۸۵.۱ رو تست کنید)
منابع عظیم Ubuntu? آیا این منابع از منابع Debian که Parsix از اون‌ها استفاده می‌کنه بیشترند؟
پایداری بسته‌های Ubutu؟ این دیگه شوخیه، هر بار گفتم خسته شدم از این باگ‌های این توزیع و اون توزیع و رفتم سراغ اوبونتو بیشتر از کارم پشیمون شدم!

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2007-04-15, 09:52 AM,
ارسال : #73

نقل قول :منابع عظیم Ubuntu? آیا این منابع از منابع Debian که Parsix از اون‌ها استفاده می‌کنه بیشترند؟
بله. اوبونتو مخازن خیلی زیادی داره که کامیونیتی اونها رو نگهداری میکنند. خیلی خیلی بیشتر از دبیان.
ضمنا واقعا کسی مخازن عظیم دبیان رو روی پارسیکس تست میکنه ؟ اگه نصب کرد و ایراد داشت کسی هست که ایرادات رو رفع کنه ؟ شما به نظر خیلی شوخ ترید

نقل قول :پایداری بسته‌های Ubutu؟ این دیگه شوخیه، هر بار گفتم خسته شدم از این باگ‌های این توزیع و اون توزیع و رفتم سراغ اوبونتو بیشتر از کارم پشیمون شدم!
خوب پس بهتره گنو لینوکس رو بیخیال بشید. همون ویندوز برای کاربری مثل شما بهتره

ضمنا من فکر میکنم حتی اگر اوبانتو و دبیان با هم مشکلی نداشته باشند شما یکی بد جوری داری سعی میکنی این اختلاف رو ایجاد کنی و به جای اینکه به کاربر حق انتخاب بدی یا حداقل مزایای توزیعها رو بگی فقط سعی میکنی پارسیکس رو بکنی تو چشم کاربر ایرانی

خوشبختانه اوبانتو و دبیان با هم روابط خوبی دارند و به هم کمک میکنند بیچاره کاربر ایرانی این وسط به جای اینکه چیز یاد بگیره بیخود درگیر بحثهای صد تا یه غاز میشه
2007-04-15, 01:35 PM,
ارسال : #74

پس نوجید جان نظر شما استفاده از چی هست . فایل های ogg یا کتاب یا نه شما فکر دیگه ای دارید ؟

gimp.ir

forum.gimp.ir
2007-04-15, 02:05 PM,
ارسال : #75

با سلام

من هم با نظر نوید جان موافقم ولی هنوز جایگزین مناسبی برای macromedia flash پیدا نکردم
اگر برنامه خاصی مد نظر دارید ممنون میشم به من هم بگید که جایگزین کنم

با تشکر
2007-04-16, 01:01 AM,
ارسال : #76

:oops:
2007-04-16, 01:01 AM,
ارسال : #77

سلام و از ارسال قبلی معضرت می خواهم این فایل در ویندوز طراحی شده است ولی در لینوکس هم می توانیم چنین چیزی طراحی کنیم
<!-- m --><a class="postlink" href="http://h1.ripway.com/akbari/Download/1.swf">http://h1.ripway.com/akbari/Download/1.swf</a><!-- m -->
2007-04-16, 02:20 AM,
ارسال : #78

اینها همه مطالب جالبیه ولی کشور ما به یک نمونه عملی بهره برداری از یک توزیع
گنو/ لینوکس برای کاربران معمولی از همه چیز بیشتر احتیاج داره که می تونه ایرانی یا خارجی باشه.
2007-04-16, 02:43 AM,
ارسال : #79

جناب ورامین تاکس من که یک نمونه از همین رو اینجا گذاشتم برای دانلود که اموزش یکی از فیلترهای گیمپ بود با یک برنامه اوپن سورس هم ساختمش . <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.p30planet.com/mohammad/flamefilter.swf">http://www.p30planet.com/mohammad/flamefilter.swf</a><!-- m --> اما من هم جایگزین مناسبی به جز فلش پیدا نکردم . البته منظورم این نیست که از اول یک فیلم شروع بشه و تا اخر ادامه پیدا کنه چون ادم خوابش می بره . ولی به نظرم نوشتن یک کتابچه هم فعلا خوبه . ولی من بی صبرانه منتظر نظر اقا نوید هستم .

gimp.ir

forum.gimp.ir
2007-04-17, 12:07 AM,
ارسال : #80

حالا اگر فلش باشد مشکلی هست

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان