لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر بابت بروز رساني برنامه مديريتي سايت!
2007-05-28, 12:35 AM,
ارسال : #21

درسته این فاصله ایجاد میشه اما هیچ ارتباطی به پاسخ سریع نداره چون در هر دوحالت سریع و غیر سریع چنین فاصله ای ایجاد میشه

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-05-28, 01:01 AM,
ارسال : #22

منم بایت این تغییرات جدید تبریک می گم خیلی سریع شده ، فقط اینکه فونت به کار رفته در "نقل قول "یا " کد " خیلی کوچیک نیست ؟؟؟ به سختی خونده میشه ... البته رزولوشن سیستم من بالاست (1280x1024) ولی قبلا اینقدر کوچیک نبودن ... الان باید ۱ یا ۲ شماره سایز مرورگر رو بزرگ کنم تا ببینم .
(راستی کد نویسی هم اتوماتیک شده و دیگه نیازی نیست که اون رو از چپ بچینیم !!! ایول :o)
کد :
$ Like This !!!(مثل این)

برای آنکس که ایمان دارد ، نا ممکن وجود ندارد .
All things are possible to him that BELIVETH.
انجمن عمومی خراسان شمالی
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-05-28, 01:19 AM,
ارسال : #23

یک خوبیش اینکه اگر یک تاپیک چند صفجه باشه به احرین صفجه میره قبلا می رفت صفحه اول اون تاپیک .

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir
2007-05-28, 01:37 AM,
ارسال : #24

sniper نویسنده :یک خوبیش اینکه اگر یک تاپیک چند صفجه باشه به احرین صفجه میره قبلا می رفت صفحه اول اون تاپیک .
به نظر من این یه نقصه!
اگه دقت کرده باشید قبلا در صورتی که روی عنوان تاپیک در صفحه‌ی اول سایت کلیک می‌کردیم به صفحه و ارسال اول تاپیک و در صورتی که روی شکل مستطیل کنار عنوان کلیک می‌کردیم به آخرین ارسال اون تاپیک (حالا تو هر صفحه‌ای بود) می‌رفت. اما الان که دو تاش یه کار رو می‌کنه، اختیارات کاربر محدود شده. شاید من تو جریان یه تاپیک نباشم و بخوام از اول بخونمش و مثلا شخص x بخواد آخرین ارسال رو بخونه؛ سیستم قبلی این امکان رو به من و x می‌داد" اما متأسفانه تو نسخه‌ی جدید هر دو لینک (متن و مستطیل کنارش) کاربر رو به آخرین ارسال هدایت می‌کنه.
آقا آلن بد می‌گم؟!

خودکشی ممنوعه
2007-05-28, 01:51 AM,
ارسال : #25

خوبه:-)
گاهی از این خونه تکونیها بکنید.
راستی آلن یه فکری هم به حال قربانیان این سیستم بلوک کردن ip ها بکنید... من تقریبا تمام روز نمیتونم سایت رو ببینم مگه اینکه با dialup وصل بشم...

[ltr]/* Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace. ~Saadi (persian poet) -1258 */
[/ltr]
2007-05-28, 01:58 AM,
ارسال : #26

h.mehdi نویسنده :خوبه:-)
گاهی از این خونه تکونیها بکنید.
راستی آلن یه فکری هم به حال قربانیان این سیستم بلوک کردن ip ها بکنید... من تقریبا تمام روز نمیتونم سایت رو ببینم مگه اینکه با dialup وصل بشم...
فکر کنم در این مورد خاص خودت باید دست بکار بشی. شخص یا اشخاصی تو شرکت معظم شما دارن علیه تکنوتاکس توطئه چینی می‌کنن. :wink:

Those who sacrifice liberty for security deserve neither.
Benjamin Franklin
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-05-28, 02:36 AM,
ارسال : #27

خیلی بهتر شده، روان تر و بروز تر.
ای کاش کمی هم تغییرات برای گوگل بدهید، و گروهی با هم هماهنگ کنیم تا بشه انجمن ها رو سر و سامان داد. خسته نباشید.
2007-05-30, 04:34 PM,
ارسال : #28

سرعت که بطرز محسوسی بالا رفته.
همین که جرات و ارادهء انجام تغییر پیدا شد خودش خیلی خوبه.
فانکشنهای اصلی/حیاتی که همه در دسترس هستن ظاهرا. اشکالات هم به مرور درست میکنن انشالا.
راستی من از آقای آلن تشکر میکنم که سرانجام مشکل کوکی رو صریحا ذکر کردن! کاش با نرم افزار قبلی هم میگفتید؛ حالا اشکال نداره دیگه، ما که نگفتیم اشکال از نرم افزار یا مدیریت تکنوتاکسه لزوما! ولی همه مدام میخواستن اشکال رو بندازن گردن کاربرها یا بکل منکر بشن. بابا ده ها احتمال وجود داره، هم سمت کلاینت و هم سمت سرور که لزوما تقصیر هیچیک از این دو دسته هم نیست و تحت کنترل اونها.
حالا لاگین و بقیهء جزییات سایت هم به مرور تست میشه، هنوز انجام ندادم و فرصت ندارم تست کنم. امیدوارم برطرف شده باشه.

بازم تشکر میکنم. تنوع خوبه. لازم نیست دقیقا مثل قبلی باشه. ولی این بوردرها و اینا اینطور که الان هست کمی حالت خامی داره و انگار یه چیزی بدون استایله و نقص کدی چیزی توی اچ تی ام الش هست (اینطور القا میکنه ناخودآگاه). با پنل کنار هم زیاد هماهنگ نیست. مثلا این کمه ها و ایناتون شاید همون رنگی باشه بهتر باشه. اصلا از تم زرد و نارنجی هم میتونید استفاده کنید ولی با تغییرات جزیی. خلاصه بنظر من اول فانکشنها رو درست کنید اگر اشکال دارن، بعد روی جزییات تزیینی نمایشی میشه مدتها وقت صرف کرد (البته توصیه میکنم با روش علمی و اصولی پیش برید و با فکر، و نه یه چیزی مثل آزمون و خطا و وقت گذرونی!)
شایدم پنل کناری همون تم نارنجی خوبه و بدنه رو که سمت چپش هست و کل محتویات صفحه یک تم رنگ دیگه (ولی هارمونیک با اون) بذارید هم جدید بشه و هم جالب و هم جذاب برای هر دو دستهء محافظه کارها و رفورمیستها!!
راستی بنر بالا هم برای من چپ چین شده و سنتر نیست (فایر فاکس ۱.۵)
در پایان با تشکر و عرض خسته نباشید چند باره!
2007-05-31, 06:48 PM,
ارسال : #29

select, input, textarea {
background-color:white;
}
چون color تعیین شده بهتره رنگ پیش زمینه هم تعیین بشه...
2007-06-01, 01:12 AM,
ارسال : #30

خیلی زیبا شده
ایول ایول داش آلنو ایول
2007-06-02, 03:27 AM,
ارسال : #31

خب ظاهرا مشکل کوکی هم حل شده، چون بنده هنوز لاگین هستم!
البته همه چیز سر کوکی خراب شد، درحالیکه کوکی بیچاره تقصیر نداشت و نه میپرید و نه فاسد میشد. بلکه سیستم فاسدش میکرد! مزاح: اوه بهتره بحث سیاسی نشه Big Grin

Only God

I Wish I Was Buddha
کاش بودا بودم

Live And Let Live
زندگی کن و بگذار زندگی کنند

Forgive And Be Forgiven
ببخش و بخشیده شو

2007-06-02, 11:33 AM,
ارسال : #32

اما فید سایت مشکل پیدا کرده و اصلا نمیشه ازش استفاده کرد ، من نمیدونم چرا آلن جان اصلا به خروجی سایت اهمیت نمیده لطف کنید به خروجی فید نگاه بندازید متوجه مشکل میشید
2007-06-05, 05:14 AM,
ارسال : #33

بله آر اس اس فید که تابلو هست.
ولی فکر کنم اولویت نداره. درسته؟
کلی کار سرش هست حتما بنده خدا!
2007-06-26, 01:51 PM,
ارسال : #34

خواهش میکنم زمان اعتبار لاگین رو افزایش بدید. خواهش میکنم! التماس میکنم! جون هرکی ... اونقع...
2007-06-27, 02:44 PM,
ارسال : #35

من یکی که بیکار نیستم هرچند وقت یکبار لاگین کنم. اشکال نداره اگر دوست دارید با مهمان پست میزنیم.
میدونید چنتا فروم هست و پسورد هیچکدوم رو یادم نیست؛ تازه لاگین کردن زمان هم میبره. اول باید kwallet رو باز کنم و پسورد مادر رو بزنم و کلی دنگ و فنگ.
که چی حالا دوتا پست بزنم با یک لاگین و چند روز دیگه دوباره شوت بشم بیرون!!
2007-07-25, 06:59 PM,
ارسال : #36

خواهش میکنم زمان لاگین بودن را افزایش دهید (یکسال کافیه!!). من آی دی دارم. اما نمیتونم هفته ای یکبار لاگین کنم! باور کنید با این سیستم ضعیف که فایرفاکس مثل لاکپشته توش و اینترنت دیالاپ و همینطور ساختار ساده و قدیمی پی اچ پی بی بی که برای لاگین کردن باید بری توی صفحهء خودش، اینکارها بیش از حد سخته و صرف نمیکنه وقتی میشه بصورت میهمان پست زد.
فروم رفیقم هم که مای بی بی بود برای لاگین میره توی یک صفحهء دیگه؛ اما با یکبار لاگین دستی تا مدتهای مدید اوتولاگین هستی!!
2007-07-25, 10:10 PM,
ارسال : #37

بچه ها پروفایل و تغییر آن کجا رفته؟
پیشتر هنگامیکه وارد حساب من میشدی افزون بر تغییر اطلاعات شخصی تغییر پروفایل شخصی هم بود اما حالا نمی بینم
البته این پایین دیده می شود ولی دیگر در صفحه شخصی نیست.

کسب و کار نرم افزار
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.businessofsoftware.ir">http://www.businessofsoftware.ir</a><!-- m -->

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان