لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتباه در مدیریت
2007-08-20, 03:36 PM,
ارسال : #1
اشتباه در مدیریت
بابا ما یه تاپیک راجع به ابررایانهء ایران و کلاسترینگ زدیم، قفلش کرده نوشته توی اونیکی تاپیک بحث رو دنبال کنید و تکراریه.
میری اونیکی تاپیک اونم قفل شده بعلت بحث سیاسی!
این کارا عمدی بوده و میخواید از شر این بحث راحت بشید (راست بگید تهدیدتون کردن؟ :lol: ) یا اشتباهی بود؟
بالاخره ما چیکار کنیم کجا بریم؟ :?

این تاپیک بنده: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.technotux.org/html/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=13157">http://www.technotux.org/html/index.php ... ic&t=13157</a><!-- m -->
اینم اونیکی که دیگری زده: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.technotux.org/html/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=12901">http://www.technotux.org/html/index.php ... ic&t=12901</a><!-- m -->
انجمن عمومی!

Only God

I Wish I Was Buddha
کاش بودا بودم

Live And Let Live
زندگی کن و بگذار زندگی کنند

Forgive And Be Forgiven
ببخش و بخشیده شو

مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-08-20, 03:45 PM,
ارسال : #2
پاسخ: اشتباه در مدیریت
این جریان احتمالا اشتباه شده که شما رو به تاپیک قفل شده راهنمایی کردن (: ولی به هرحال سوالت سوال خوبی نبوده.
این رو دقت کن که در یک بحث، دو یا چند نظر مخالف یا حداقل متفاوت هست. تو باید هر دو رو بخونی و به عقل ات رجوع کنی و مساله رو پردازش کنی و در صورت نیاز ، اطلاعات بیشتری کسب کنی و بعد برای خودت تصمیم بگیری.
این فروم جایی برای محکوم کردن این و اون یا رسیدن به حقیقت نیست (: سوالی که تو کردی بازهم بحث رو از اول شروع می کنه و هیچ اطلاعات (ارزش) جدیدی در خودش نداره. مثل اینه که یک تاپیک درباره این باشه که گنوم بهتره یا KDE و هر کس نظرش و نکات قوت و ضعف هر کدوم رو بگه و بعد بحث به بیراهه کشیده بشه و قفل بشه و بعد من بیام توی یک تاپیک جدا بگم «بالاخره گنوم بهتره یا کی.دی.ای؟» ! (:

آزادی عقیده و کیبرد حق هر انسان است.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->
2007-08-20, 03:45 PM,
ارسال : #3
لطفا اطلاعات جدیدی در مورد ساخت و انجام مراحل آن برای روشن شدن و بالا بردن اطلاعات کاربران ارسال کنید و از بحث کردن بیمورد یا صحبت های سیاسی جدا پرهیز کنید. هدف این سایت را در وهله اول آموزش همگان قرار دهید.

هر چه دانایی٬ پرسان باش
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-08-20, 04:29 PM,
ارسال : #4
بابا من میخواستم بدونم از نظر تکنیکی این محصول در چه سطحی هست. یه چیز کاملا علمی و تکنیکیه. نه با سیاست کاری دارم نه نظر مخالف و موافق معنی داره.
مگه مثلا آمار شد علمی یک کشور رو از راه غیرعلمی و پرتاب تاس بدست میارن؟!!

Only God

I Wish I Was Buddha
کاش بودا بودم

Live And Let Live

Forgive And Be Forgiven
ببخش و بخشیده شو

2007-08-20, 09:44 PM,
ارسال : #5
Re: پاسخ: اشتباه در مدیریت
با عرض معذرت من متوجه نشدم که آن پست قفل شده نه عمدی بوده نه اینکه می خواستیم از شر این بحث راحت بشویم. :roll:

jadi نویسنده :این جریان احتمالا اشتباه شده که شما رو به تاپیک قفل شده راهنمایی کردن (: ولی به هرحال سوالت سوال خوبی نبوده.
این رو دقت کن که در یک بحث، دو یا چند نظر مخالف یا حداقل متفاوت هست. تو باید هر دو رو بخونی و به عقل ات رجوع کنی و مساله رو پردازش کنی و در صورت نیاز ، اطلاعات بیشتری کسب کنی و بعد برای خودت تصمیم بگیری.
این فروم جایی برای محکوم کردن این و اون یا رسیدن به حقیقت نیست (: سوالی که تو کردی بازهم بحث رو از اول شروع می کنه و هیچ اطلاعات (ارزش) جدیدی در خودش نداره. مثل اینه که یک تاپیک درباره این باشه که گنوم بهتره یا KDE و هر کس نظرش و نکات قوت و ضعف هر کدوم رو بگه و بعد بحث به بیراهه کشیده بشه و قفل بشه و بعد من بیام توی یک تاپیک جدا بگم «بالاخره گنوم بهتره یا کی.دی.ای؟» ! (:

لطفا به ارسال دوست گرامی jadi توجه کنید.

هر که شد محرم دل در حرم یار بماند *** وانکه این کار ندانست در انکار بماند
2007-08-21, 12:26 PM,
ارسال : #6
Re: پاسخ: اشتباه در مدیریت
Folaani نویسنده :بابا من میخواستم بدونم از نظر تکنیکی این محصول در چه سطحی هست. یه چیز کاملا علمی و تکنیکیه. نه با سیاست کاری دارم نه نظر مخالف و موافق معنی داره.!

این فهم از طریق عقل خودت می تونه به دست بیاد نه از طریق تکرار نوشته ها. افراد مختلف نظرشون رو نوشتن و تو می تونی بخونی و به عقلت رجوع کنی و تصمیم بگیری. اگر اطلاعات دقیق تری لازم داشتی می تونی سرچ کنی یا بپرسی و دوباره همون روند مراجعه به عقل رو تکرار کنی و تصمیم بگیری. وقتی حرف ها گفته می شه، از اول نوشتن همه اون حرف ها فایده ای برای جمع نداره (:

برگرد دو سه پست بالاتر و مثال گنوم و کی دی ای رو یکبار دیگه بخون (:

آزادی عقیده و کیبرد حق هر انسان است.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->
2007-08-21, 03:44 PM,
ارسال : #7
پاسخ: Re: پاسخ: اشتباه در مدیریت
مثال گنوم و کی دی ای چه ربطی داره؟ اینکه دیگران حرف تکراری بزنن هم دلیلی بر اشکال داشتن کار من نیست.
میخواید ابتدای تاپیک میگم که بحث سیاسی و نامربوط نکنید. میخوام بدونم اونایی که از این کارا کردن (کلاستر) نظرشون چیه. این یه مسئلهء تجربیه. منکه نمیدونم نرم افزار داره نصب میکنی یا کاری مشکلتر از این حرفهاست.

Only God

I Wish I Was Buddha
کاش بودا بودم

Live And Let Live

Forgive And Be Forgiven
ببخش و بخشیده شو

2007-08-21, 06:03 PM,
ارسال : #8
از 500 سوپر کامپیوتر برتر جهان 149 عدد به روش کلاستر ساخته شدند
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.top500.org">www.top500.org</a><!-- w -->
2007-08-21, 06:08 PM,
ارسال : #9
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.ihpcrc.com">www.ihpcrc.com</a><!-- w -->
2007-08-22, 01:55 PM,
ارسال : #10
سلام البته دوستمون آقای فلانی درست می گن بعضی وقتها تاپیک ها به اشتباه یا بی مورد قفل می شن اگر دوستان مدیر کمی منعطف تر باشند و با حوصله راهنمایی کنن نه به قوانین سایت خدشه وارد می شه و نه کاربرهای از این چیزها دلخور می شوند البته این نکته رو هم بگم که آقای فلانی تو چندتا تاپیک دیدم که خیلی گیر میدن به سوالات یا تاپیک های بعضی از کاربرها
2007-08-22, 02:35 PM,
ارسال : #11
من خودم به شخصه هم دوست دارم سر از کار اونها در بیارم، که ابر رایانه ساختن یعنی چی؟
سخت افزار ساختن یا نرم افزار؟؟ لطفا توضیح بدن ...
و یا هیچکدوم از اینها رو
کسی اگه تهران هست و اطلاعات بیشتری می تونه جمع و ارایه کنه بهتره ....

هر چه دانایی٬ پرسان باش
2007-08-22, 03:29 PM,
ارسال : #12
آره دقیقا همینا که دوست بالایی میگن.

ضمنا بنظر من موضوعات بحثها ایراد ندارن؛ اگر دارن باید ثابت بشه که کجاش غیرمجازه. بنظر من این اشکال کاربرها هست که نمیتونن درست بحث کنن. حالا یا سوادشون کمه یا اخلاقهای بچه گانه دارن و هیچ ربطی به علم و موضوع مورد بحث نداره اینا و در موارد دیگه هم میتونه پیش بیاد.
مثلا همون مقایسهء گنوم و کی دی ای! تاحالا چند بار این بحثها رو دیدم و خوندم و پست زدم. همه میگن مال من خوبه و اشکال نداره؛ نمیدونم از قیافش خوشم میاد و اونیکی شکل محصولات عمو بیله خوشم نمیاد!! خلاصه از یه مشت نظرات و سلیقه و دیدگاه احساسی بیشتر استدلال نمیشه. کار و تحقیق علمی نمیشه. تازه هرکس خواست شرکت نکنه خب! هرکس خواست مجبور نیست جواب سلیقه و احساس یکی دیگه رو دوباره با سلیقه و پافشاری و لجبازی کودکانه بده بدون سند و استدلال؛ یه دور مضحک بچه گانه!
فکر میکنم بنده تنها یا یکی از معدود کسانی بودم که در اون میان چند بار پیشنهاد کردم که وارد وادی عمل بشیم و گذشته از سلیقه یک تاپیک برای تحقیق علمی روی امکانات و دیگر جنبه های اصلی هر دسکتاپ درست کنیم و با سند و آزمایش و تحقیق (تا حدی که از دستمون برمیاد و وقت و انرژی و سواد و دسترسی داره هرکس) به چیز بیشتری برسیم و حداقل آگاهیمون نسبت به عوامل تصمیمگیری و ترجیح هر محیط بالاتر بره، اگر به نتیجهء مشخصی هم نرسیدیم.
البته هیچکس گوش نکرد و بعضی عصبانی شدن مثل اینکه! همون موقع معمولا تاپیک قفل هم میشه یا میگن دیگه ادامه ندید! عجبا!
خب درپیتی خودمون رو دیگه گردن موضوع نمیتونیم بندازیم. بگید ماها جنبه و سوادش رو نداریم. ولی نمیتونید بگید موضوعی مشکل داره. همونطور که گفتم کسی هم مجبور نیست شرکت کنه و وقتی تلف بشه.
البته من نمیگم این کارار رو بکنیم حالا. یا خیلی وقت بذاریم روش. ولی اگر واقعا سماجت و پشتکار باشه کار بی معنی ای هم نیست! شاید اینکار در کامیونیتی باید انجام بشه و حتما تاحدودی انجام شده حداقل و ما حداقل اونها رو میتونیم پیدا کنیم که! درحالیکه هیچ نوع از اینطور اطلاعاتی دیده نمیشه معمولا.
بحث رو هم باید از اصل و مهمترینها شروع کرد و بعد توی شاخه های فرعی و جزییات بیشترش رفت. مثلا ابتدا امکانات اصلی خود محیط، بعد از اون مثلا نرم افزارها و غیره.

Only God

I Wish I Was Buddha
کاش بودا بودم

Live And Let Live

Forgive And Be Forgiven
ببخش و بخشیده شو

2007-08-22, 09:41 PM,
ارسال : #13
ما سه تا سوپرکامپیوتر ثبت شده توی خاورمیانه داریم که یکی از اونها توی امارات هستش و دو تا هم توی عربستان.

امارات
عربستان ۱
عربستان ۲

حالا جدا اینی که تو ایران ساختند از اینها قوی تره ؟

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان