لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برتری star office نسبت به open office چیست
2007-09-03, 09:29 AM,
ارسال : #1
برتری star office نسبت به open office چیست
سلام دوستان.
من میخواستم بدانم open office و star office با هم چه تفاوتی دارند :?:
آیا این تفاوت فقط در ارائه کتاب راهنما و بسته بندی و پشتیبانی برای star office است یا اینکه از نظر فنی و کیفی هم star office چیز بیشتری دارد :?:
آیا star office باز متن و آزاد است؟
بالاخره این که آیا در ایران فایده ای دارد که به star office ارتقا دهیم؟
همچنین نسخه های star office که در بازار به عنوان star office 8.0 به فروش میرسد، برای ویندوز است یا لینوکس؟
متشکرم.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-09-03, 02:09 PM,
ارسال : #2
پاسخ: برتری star office نسبت به open office
نقل قول :آیا این تفاوت فقط در ارائه کتاب راهنما و بسته بندی و پشتیبانی برای star office است یا اینکه از نظر فنی و کیفی هم star office چیز بیشتری دارد
مسلما سان مایکروسیستمز وقت بیشتری روش گذاشته و بابت پولی که از مشتری می گیره خدمات بیشتری ارائه میده
چیز هایی که استار افیس داره و اپن افیس نداره :
فونت های اضافی(برای زبانهای اسیایی و یک سری فونت های اختصاصی)
تمپلت های اضافی
کمپوننت های دیتابیس اضافی برای ارتباط با دیتابیس های مختلف
یک کلیپ ارت بزرگ
سورت برای زبانهای اسیایی
غلطیاب و یک دیکشنری مترادف ها
ابزار های مدیریتی
نقل قول :آیا star office باز متن و آزاد است؟
استار افیس نسخه تجاری اپن افیس هست و احتمالا اپن افیس تمام اون چیزی نیست که استار افیس هست و بخشی از استار افیس تحت لایسنس سان هست.
نقل قول :بالاخره این که آیا در ایران فایده ای دارد که به star office ارتقا دهیم؟
چی رو به استار افیس ارتقا بدی؟ اپن افیس؟ به نظر من نه چون پولیه! اگه پولش رو داری............
نقل قول :همچنین نسخه های star office که در بازار به عنوان star office 8.0 به فروش میرسد، برای ویندوز است یا لینوکس؟
استار افیس بر روی سیستم عامل های سان سولاریس / لینوکس/ویندوز/ و مکینتاژ کار میکنه!
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-09-03, 06:49 PM,
ارسال : #3
پاسخ: برتری star office نسبت به open office
همانطور که خود شما اشاره کردید تفاوت اصلی بین این دو همون پشتیبانی فنی ودفترچه ی راهنما برای StarOffice است.درباره ی برنامه های کاربردی هم همونطور که hotice عزیز اشاره کردند تفاوت زیادی وجود نداره.
درباره ی ارتقای OpenOffice به StarOffice هم اصلا انجام این کار به صرفه نیست.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2010-03-05, 04:57 AM,
ارسال : #4
پاسخ: برتری star office نسبت به open office �
حلا سؤال اینجاست که با اینکه هیچ‌کدوم این‌ها به اندازه یک سوم آفیس 2007 کارآیی و قابلیت ندارند، چرا اینقدر برای انتخاب بین اون‌ها سردرگمید؟
یک بسته اصل آفیس 2003 یا 2007 بخرید و خلاص!
تا هم کپی رایت رو رعایت کرده باشید و هم همه چیزی که برای یک بسته آفیس موجوده داشته باشید.
من از خودم مطمئنم که تا هرگاه اپن آفیس و استار آفیس و... نتونن 70 درصد توانایی و زیبایی و راحتی آفیس مایکروسافت رو داشته باشند، هیچ وقت اون 30 درصد رو بی‌خیال نمی‌شم.
2010-03-05, 02:46 PM,
ارسال : #5
پاسخ: برتری star office نسبت به open office �
من چند وقت پیش ورد پرفکت اصلی ترین ( شاید تنها ترین ) رقیب MSOffice رو دانلود کردم و باهاش کارکردم واقعا فاصله زمین تا آسمون بود MSOffice مخصوصا نسخه 2007 و 2010 خیلی سرتره البته اینو هم بگم که بخش بزرگی از مشکل من با WordPerfect به خاطر عادت کردن من به MSOffice بود اما به هر حال
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان