لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CYGWIN و انجمن جدید
2007-12-12, 08:02 PM,
ارسال : #1
CYGWIN و انجمن جدید
با سلام
حتما CYGWIN رو میشناسید و می دونید چیه !
من با توجه به اینکه احساس نیاز به بخشی می ره که مشکلات کاربران CYGWIN که اوج قدرت لینوکس هست رو حل و بررسی کنه پیشنهاد می کنم که بخشی رو هم با جدیت به این محصول قوی که اصلا انطور که باید شناخته شده نیست اختصاص بدیم . با کمال میل هم مسئولیت ناظر انجمن رو به عهده می گیرم البته اگه لایق باشم. امید دارم که این موضوع رو سرسری نگیریم!
امیدوارم که در راه لینوکسی کردن کشورمون موفق باشیم.

use os that u know who is he and where is he became!! never trust Microsoft UFOs!!
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-12-12, 11:17 PM,
ارسال : #2
پاسخ: CYGWIN و انجمن جدید
فکر خوبی است.

We make the net work
2007-12-13, 01:36 PM,
ارسال : #3
یه سری مقاله هم در دست تهیه دارم که اگه راه بیافته upload میکنم

use os that u know who is he and where is he became!! never trust Microsoft UFOs!!
2007-12-13, 08:11 PM,
ارسال : #4
فكر خيلي خوبي است
البته بهتر است msys را هم وارد كنيد خود من يك ماه است كار با msys را آغاز كرده ام
و وجود يك مرجع فارسي براي مطرح كردن مشكلات مي تواند خيلي مفيد باشد
2008-01-06, 01:14 AM,
ارسال : #5
فکر می کنم پیشنهادم حداقل لایق یه ده تا جواب باشه اما بعده یه ماه هنوز خبری نشده !! جالبه !!

2008-01-06, 03:06 AM,
ارسال : #6
اگر بخواهیم برای هر موضوعی یک بخش جداگانه ایجاد کنیم،‌انجمن خیلی شلوغ خواهد شد و پاکسازی اون هم مشکل!Smile

باز هم نظر دوستان شرط است!

ضمنا حالا حتما باید بخش مربوطه ایجاد بشه تا شما مقاله را Upload نمایید؟Smile

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-01-06, 04:03 PM,
ارسال : #7
شما چرا فکر میکنید که انجمن شلوغ میشه؟ اگر برای هر موضوع (موضوعات کلی) یک بخش جداگانه ایجاد بشه تازه تاپیکهای انجمن دسته بندی میشه و به نظر من انجمن خلوت تر هم میشه و در نتیجه پاکسازی هم راحت تر میشه.
برای بازدیدکنندگان هم خیلی بهتره چون میدونن که برای هر موضوعی توی کدوم بخش باید برن. در حال حاضر خیلی از موضوعاتی که میخواهیم راجع بشون بحث کنیم باید توی انجمن عمومی بپرسیم. که همین باعث شلوغی میشه.

این خرابه قبرستان نه ایران ماست *** این خرابه ایران نیست٬ ایران کجاست؟
2008-02-13, 12:47 AM,
ارسال : #8
منصرف شدم !! LoL Big Grin

2008-02-13, 12:58 AM,
ارسال : #9
میتونی مقالات رو به ابران-تاکس بفرستی که بقول معروف چاپ بشه
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-02-18, 11:37 PM,
ارسال : #10
مگه بین تکنو تاکس و ایران تاکس فرقی هست ؟؟ نمی دونم چرا هر چی میشه باید رو ایران تاکس هم باشه!!! در مورد مقالات هم هنوز نصفص دارم رو یه اکسپلویت در مورد xss کار میکنم اصلا وقت نمیشه اما باشه چشم رو هر دو سایت آپود می کنم .

2008-02-19, 02:43 PM,
ارسال : #11
Re: پاسخ: CYGWIN و انجمن جدید
erf4n نویسنده :منصرف شدم !! LoL Big Grin

منصرف شدن و بیخیال شدن تو قاموس Linux , Opensource نیست. اگه یه روز احساس کردی که باید صرفنظر کنی و نکردی؛ بدون که تازه افتادی توی راه ...
در ضمن اینجا هر کسی دنبال حل مشکل خودشه و سخت کسی میخواد سراغ ۱ موضوع جدید بره. نه اینکه نخواد؛ نمیتونه یا نمیشه. Life is not hard, it's Arduous Smile
و من اگه فکر کنم لیاقت چیزی بیشتر از اونه که داره سعی خودم رو میکنم که اون لیاقت رو بدست بیارم نه اینکه ولش کنم به امید خدا. من کسی نیستم ولی به شخصه تلاش شما رو ارج می‌نهم.به امید موفقیت :wink:

<start> You hit Root. Root hits you. Root sends you TERM signal. You barely survive. Root sends you KILL signal. You die. --more-- </end>
2008-03-02, 03:16 PM,
ارسال : #12
پاسخ: Re: پاسخ: CYGWIN و انجمن جدید
با سلام
بعد از 4 ماه از این پست فقط 6-7 پاسخ که بیشتزش مال خودمه !! شما اگر بودید منصرف نمی شدید ؟؟ احساس کردم موضوع اهمیتی نداره !! اما هنوزم منتظر پاسخ هستم Big Grin

2008-03-02, 03:21 PM,
ارسال : #13
پاسخ: Re: پاسخ: CYGWIN و انجمن جدید
در مورد اینکه همه دنبال مشکل خودشونن و دنبال مطلب دیگه ای نمیرن هم باید بگم پیشنهاد من برای اعضای ثابت سایت بوده و هست حالا هر کس هم میخواد قدمش روی چشم تشریف بیاره !!

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان