لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تی-شرت‌های گنو - اوبونتو - فدورا در لینوکس شاپ
2008-03-05, 03:29 PM,
ارسال : #1
تی-شرت‌های گنو - اوبونتو - فدورا د
فروشگاه لینوکس ایران با افتخار اعلام میدارد که این فروشگاه اینترنتی اقدام به تهیه و فروش تعداد محدودی تی شرت با آرم‌ها و لوگو‌های توزیع های مختلف گنو/لینوکس و نرم‌افزار‌های آزاد نموده است.

تمامی تی شرت ها آستین بلند و با پارچه دو رو پنبه و مناسب این فصل می‌باشد. تی شرت‌ها تک سایز و در اندازه لارج میباشد.

قابل ذکر است که به منظور حمایت از گنو/لینوکس پارسیکس ، به همراه تمامیتی شرت ها یک نسخه پارسیکس رامون با معماری ۳۲ بیتی اهدا میگردد.

مدل تی شرت های موجود به شرح زیر می‌باشد:
* تی شرت گنو (همراه با یک نسخه پارسیکس بصورت هدیه)
* تی شرت اوبونتو (علاوه بر دیسک پارسیکس ، یک نسخه دی وی دی اوبونتو ۷.۱۰ با معماری ۳۲ بیتی نیز به عنوان هدیه داخل بسته وجود دارد.)
* تی شرت فدورا (علاوه بر دیسک پارسیکس یک نسخه دی وی دی فدورا با معماری ۳۲ بیتی نیز در داخل بسته به عنوان هدیه وجود دارد)
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2008-03-05, 04:47 PM,
ارسال : #2
پاسخ: تی-شرت‌های گنو - اوبونتو - ف
درود بر شما و خسته نباشید
ظاهرا هنوز فرصتی مناسب برای اجرای طرحی که با هم در موردش صحبتی داشتیم به وجود نیامده ، ایکاش برای پارسیکس حق تقدم در نظر می گرفتید Wink
در هر صورت تبریک میگم اگر برای پارسیکس گنو/لینوکس ( توزیع خوب ایرانی ) تی شرت زدید من از مشتریانش خواهم بود Smile

شاد و سر بلند باشید

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
2008-03-05, 05:24 PM,
ارسال : #3
متشکرم از لطفتون آقای کشاف
والا پارسیکس توی سری آینده هست حتما. امیدوارم که بتونیم خیلی زودتر اون رو هم عرضه کنیم. Smile
2008-03-06, 07:25 PM,
ارسال : #4
یکم ارزون کنید مشتری شیم

سفارشی هم می زنید؟

نرم افزار مانیتورینگ شبکه اختصاصی شده به همراه تقویم شمسی و ...
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-03-06, 07:38 PM,
ارسال : #5
نقل قول :سفارشی هم می زنید؟

اگه اینجوری باشه که خیلی خوب میشه
2008-03-06, 10:25 PM,
ارسال : #6
تی شرت *bsd نمیزنید ؟ Sad(((((((((((((((((999
2008-03-12, 11:52 AM,
ارسال : #7
سلام دوباره خدمت دوستان . ممنون از محبت‌ها و اظهار نظر هاتون.
عکس‌های بیشتر از تی‌شرت‌ها رو میتونید اینجا ببینید. کسایی هم که با فلیکر مشکل دارن می‌تونن از این add on برای فایرفاکس استفاده کنند.
اما در این‌جا لازمه که در مورد بعضی ایرادات وارده توسط دوستان توضیحاتی رو ارایه کنم.
قبل از هر چیز توجه دوستان رو به این نکته جلب میکنم که حرکت تولید تی‌شرت‌ها یک حرکت تجاری نیست بلکه یک حرکت فرهنگی هست. فرض کنید در خیابان قدم می‌زنید و تصویر بزرگ سر یک گاو را روی تی شرت یک فرد می‌بینید، باز هم قدم می‌زنید و باز هم این طرح را می‌بینید. اگر شما فرد کنجکاو و لایق زیستی باشید مطمئنا اگر بار دیگر این طرح را ببیند جلو می‌رید و درباره مفهوم این تصویر می‌پرسید. حتی اگر جسارت و روی این کار را نداشته باشید انقدر پرسجو می‌کنید تا با مفهوم این تصویر آشنا بشید.
این تی‌شرت‌های تبلیغاتی به نوعی کار لاگ‌ها رو انجام می‌دن. آشنا کردن افراد هم اندیشه! اِ چه جالب، شما هم با لینوکس کار میکنید! شما هم به لیسانس gpl پایبندید!!
بعضی دوستان نسبت به قیمت تی شرت ها انتقاد داشتند.
فکر کنم همه دوستان اگر از فروشگاه لینوکس ایران خرید نکرده باشن لااقل قیمت های محصولات این فروشگاه رو دیدن. قیمت های ارائه شده در این فروشگاه بسیار پایین هستش و ادامه این روند کاری مشکل. ************* ارائه تی شرت‌ها این فرصت را فراهم می‌کنه که ارائه توزیع‌های لینوکس با همین قیمت‌ها ادامه پیدا کنه. در حقیقت ارائه تی‌شرت‌ها یک حرکت پوششی و حمایتی داره.همیشه در مورد لفظ free تاکید زیادی بر آزاد بودن وجود داره ولی به نظر میرسه بعضی از دوستان روی رایگان بودن توجه بیشتری دارن. ضمن این‌که انتقاد از قیمت یک محصول بدون اطلاع از کیفیت آن کاری درستی به نظر نمی رسه.
در مورد بحث زیبایی تی‌شرت‌ها خدمت دوستان عرض کنم که این تی‌شرت‌ها قرار نیست که زیبا باشن. این تی‌شرت ها یکسری تی‌شرت تبلیغاتی هستند که بنا است تا مانند یک رسول پیامی رو منتقل کنند. اگر قرار باشد که این پیام در بین زیبایی تی‌شرت گم بشه که دیگر هیچ.

اما در مورد پارسیکس و طرح های دیگه. اول از همه بگم که همه وقت و همه جوره پایه حمایت از پارسیکس هستم ، نشونش هم اینه که همراه هر کدوم از تی‌شرت ها یک cd پارسیکس رامون به خریداران هدیه میشه. از همون اول هم به همراه طرح‌های مختلف فکر تی‌شرت پارسیکس هم وجود داشت. خیلی مشتاق بودم که به مناسبت انتشار نسخه یک پارسیکس تی‌شرتی تهیه کنم و حتی به جای دونیشن از سود این تی شرت ها برای برگزاری جشن انتشار پارسیکس استفاده بشه ولی خب جشن برگزار نشد و تی شرت پارسیکس در حد یک فکر باقی موند.

الان هم طرح های مختلف دیگه ای وجود دارند که البته تولید اونها به استقبال از کار‌های حاضر بستگی داره. حالا این که طرح‌های اینده چه طرح‌هایی است بماند. شاید لباس غواصی با آرم اوبونتو یا کلاه فضانوردی با آرم پارسیکس! Wink

بعضی از دوستان هم پرسیده بودن که چرا به جای فدورا ، تی شرت دبین رو تهیه نکردید. خدمت این دوستان عرض کنم که طرح تی‌شرت فدورا درست بعد از انتشار نسخه ۸ فدورا بسته شد ولی به دلایل مختلفی ارائش تا الان به تاخیر افتاد.

هنوز هم فکر می‌کنید که دارید فقط یک لباس میخرید و یا به یک فرهنگ کمک میکنید؟ Wink
......................
بخش ستاره دار ( در مورد sito.ir ) جهت جلوگیری از سوء تفاهم از متن ارسالی شما توسط dbkashafحذف شد
2008-03-12, 01:44 PM,
ارسال : #8
والله منم دقیقا به همین دلیل سفارششو دادم و تحویل گرفتمش
نمیدونین ملت عقلشون به چشمشونه! قبلا هرچی به دوستام سفارش لینوکس رو میکردم هیچکی تحویل نمیگرفت اما حالا که اومدم همون تی‌شرتیو گرفتم که سیستم عاملش رو، روی لپتاپمم دارم یکی دوتا از این جماعت به فکر همین کار افتادن!!!!! براشون اوبونتو نصب کردم متا حالا لباسشم گیر بیارن. خلاصه این کار واقعا تإثیر احمقانه و جالبی داره!
اما انصافا جنس پیرهنا خوبه و فک میکنم می‌ارزه... خیلی دوست داشتم یک موس‌پد هم با آرم تاکسی چیزی داشته باشم... امیدوارم تو فکر این هم باشین.
arashOio
2008-03-12, 02:16 PM,
ارسال : #9
۱۲۰۰۰ تومان قیمت خوبیه با توجه به اینکه جنسش پنبه هست. اگه ۲۵ دلار میدادین چی میگفتین ؟ :wink:
2008-03-12, 03:51 PM,
ارسال : #10
عالیه فقط را آستین باند! T شرت هست مثلا!

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2008-03-12, 05:40 PM,
ارسال : #11
درسته یکی اینکه چرا آستین بلند. بیشتر افراد معمولا آستین بلند برای تابستون نمی‌پوشن. دوم اینکه من زیاد از اینکه پست پایین تی‌شرفتها آدرس فروشگاه نوشته شده زیاد خوشم نیومد. شاید این فقط نظر من باشه.
2008-03-12, 06:41 PM,
ارسال : #12
نقل قول :در مورد بحث زیبایی تی‌شرت‌ها خدمت دوستان عرض کنم که این تی‌شرت‌ها قرار نیست که زیبا باشن. این تی‌شرت ها یکسری تی‌شرت تبلیغاتی هستند که بنا است تا مانند یک رسول پیامی رو منتقل کنند. اگر قرار باشد که این پیام در بین زیبایی تی‌شرت گم بشه که دیگر هیچ.

ولی من اینجوری فکر نمیکنم درسته قراره نقش یک پیغام رسان را اجرا کند اما در کنار اجرای نقش باید قشنگ هم باشه که بیشتر به چشم بیاد !!
2008-03-12, 07:22 PM,
ارسال : #13
جواب سوال منو ندادید سفارشی میزنید؟

نرم افزار مانیتورینگ شبکه اختصاصی شده به همراه تقویم شمسی و ...
2008-03-14, 11:34 AM,
ارسال : #14
اندازه‌های دیگه قراره اماده بشه؟ من یه بزرگترش و یه دونه خیلی بزرگش را می‌خوام
2008-03-15, 03:58 PM,
ارسال : #15
Re: پاسخ: تی-شرت‌های گنو - اوبونتو -
Anonymous نویسنده :درسته یکی اینکه چرا آستین بلند. بیشتر افراد معمولا آستین بلند برای تابستون نمی‌پوشن. دوم اینکه من زیاد از اینکه پست پایین تی‌شرفتها آدرس فروشگاه نوشته شده زیاد خوشم نیومد. شاید این فقط نظر من باشه.

به نظر من هم درست نیست این کار !
کسی رو که مثلا گنو یا هرچی دیگه رو دوست داشته باشه ازش یک هزینه ای گرفته بشه بعد تبلیغ خودمون رو که هیچ جایی توی علایق اون فرد نداشته باشه به زور زیرش بزنیم !

من هیچ گونه خصومتی با این سایت ندارم ها Big Grin نظرم رو به عنوان یک کسی که از این تی شرت ها خوشش اومده گفتم
2008-03-15, 10:21 PM,
ارسال : #16
miladmovie نویسنده :
Anonymous نویسنده :درسته یکی اینکه چرا آستین بلند. بیشتر افراد معمولا آستین بلند برای تابستون نمی‌پوشن. دوم اینکه من زیاد از اینکه پست پایین تی‌شرفتها آدرس فروشگاه نوشته شده زیاد خوشم نیومد. شاید این فقط نظر من باشه.

کسی رو که مثلا گنو یا هرچی دیگه رو دوست داشته باشه ازش یک هزینه ای گرفته بشه بعد تبلیغ خودمون رو که هیچ جایی توی علایق اون فرد نداشته باشه به زور زیرش بزنیم !

من هیچ گونه خصومتی با این سایت ندارم ها Big Grin نظرم رو به عنوان یک کسی که از این تی شرت ها خوشش اومده گفتم
................................
من هم با شما تا حدودی موافقم Smile
ولی این رو درنظر بگیریم که در درجه اول این یکی از ناچیز ترین کمک هایی است که میشه به یک فروشگاه فعال در تهیه و توزیع بسته های نرم افزاری آزاد کرد
نظر من :
- اگر کوچکتر بود بهتر بود که امیدوارم در موارد بعدی در نظر بگیرند
- دیگر اینکه جالب تر بود تنها تکنوتاکس به عنوان یکی از مؤثر ترین اجتماعات آنلاین در زمینه ی توسعه ی نرم افزار آزاد و ... معرفی میشد ( فراموش نکنیم تکنوتاکس ما رو معرفی کرد و تکنوتاکس به ما لینک داد و هنوز هم همین کار رو انجام میده ( در واقع لینک به تکنوتاکس یعنی معرفی طیف بزرگی از اجتماعات نرم افزاری آزاد در کشور ) اینطوری به صورت غیر مسقیم به فروشگاه های فعال هم متصل می شویم :wink: Tongue
امیدوارم همه ی دوستانی که در زمینه ی نرم افزار آزاد فعالیت می کنند موفق باشند

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
2008-03-17, 02:11 AM,
ارسال : #17
پاسخ: Re: پاسخ: تی-شرت‌های گنو - اوب
سلام ، کار قشنگی بود
آستین کوتاه و با عنوان open source اش رو نمیزنید ؟؟ ( حالا آستینش اینقدر مهم نیست که عنوانش مهمه Wink )
پیروز باشید
2008-03-17, 04:07 AM,
ارسال : #18
dbkashaf نویسنده :
miladmovie نویسنده :

................................
من هم با شما تا حدودی موافقم Smile
ولی این رو درنظر بگیریم که در درجه اول این یکی از ناچیز ترین کمک هایی است که میشه به یک فروشگاه فعال در تهیه و توزیع بسته های نرم افزاری آزاد کرد
نظر من :
- اگر کوچکتر بود بهتر بود که امیدوارم در موارد بعدی در نظر بگیرند
- دیگر اینکه جالب تر بود تنها تکنوتاکس به عنوان یکی از مؤثر ترین اجتماعات آنلاین در زمینه ی توسعه ی نرم افزار آزاد و ... معرفی میشد ( فراموش نکنیم تکنوتاکس ما رو معرفی کرد و تکنوتاکس به ما لینک داد و هنوز هم همین کار رو انجام میده ( در واقع لینک به تکنوتاکس یعنی معرفی طیف بزرگی از اجتماعات نرم افزاری آزاد در کشور ) اینطوری به صورت غیر مسقیم به فروشگاه های فعال هم متصل می شویم :wink: Tongue
امیدوارم همه ی دوستانی که در زمینه ی نرم افزار آزاد فعالیت می کنند موفق باشند

کاملآ‌ موافقم
2008-03-17, 09:39 AM,
ارسال : #19
من با آستین بلند بودن بسیار بسیار مخافلم! باب T-Shirt هست، ;-)
این آستین‌های بلند جلوی فعالیت روزانه آدم رو به شدن می‌گیرند، اگر T بود حتما دو سه تا می‌خریدم، برای خودم و برای هدیه به دوستانم.
با این که نام فروشگاه، چاپ کننده، مارک یا هر چیز دیگه‌ای زمیمه‌ی تی‌شرت‌ها بشن مخالفم، مگر این که بهمون یه درصدی بابت تبلیغات بدهند، که این هم با توجه به غیر تجاری بودن این سایت غیر ممکنه.
(من حتی توی بروشورهای و کاتالوگ‌ها و یا حتی بیلبوردهای سر کار هم اجازه نمی‌دم طرف شماره تلفنش رو بزنه، دلیلی نداره من مجانی تبلیغ کنم)

اما حرکت خوبی هست، ای کاش در آینده برای دبیان، همین گنوی عزیز و .. تی‌شرت‌های آستین کوتاه و Mugهای با کیفیت هم تولید کنند که من هم بتونم از داشتن یه تی‌شرت GNU یا لیوان GNU لذت ببرم.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2008-03-18, 05:53 PM,
ارسال : #20
عالي بود آقا!
خسته نباشيد.
چند تا طرح ديگه هم هست كه قبلا تو چند تا سايت ديده بودم. يكي همون آرم هكر (گلايدر) كه روي پس زمينه ي مشكي فوق العاده هست.
قيمتش هم انصافا خيلي خوبه. آستين بلند هم باشه به نظر من بهتره ;-)

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان