لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم کاری در ایجاد یک game
2008-03-01, 10:08 PM,
ارسال : #1
تیم تشکیل دهنده ی یک game شامل چه افرادی با چه تخصص هایی هستند
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2008-03-01, 10:38 PM,
ارسال : #2
پاسخ: تیم کاری در ایجاد یک game
مطالب جالبی نوشته . یه نگاه بنداز
<!-- m --><a class="postlink" href="http://yaserzt.com/blog/2008/01/04/games-games-and-games/">http://yaserzt.com/blog/2008/01/04/game ... and-games/</a><!-- m -->

=================================
iman
2008-03-02, 10:08 AM,
ارسال : #3
تیم کاری در ایجاد یک game (فارسی) و یک نمونه کد game (فارسی)
2008-03-07, 03:11 AM,
ارسال : #4
پاسخ: تیم کاری در ایجاد یک game
جواب سوال شما به خیلی چیزا بستگی داره. مثلا اینکه این بازی روی چه پلتفرمی قرار اجرا بشه؟ mobile, console, desktop, ...) نکته بعدی اینه که چه نوع بازی مد نظرتونه؟ (fps, rts, adventure,...) و هزار و یک نکته دیگه.
در ضمن "یک نمونه کد game (فارسی)" یعنی چی؟ یعنی مثلا کد به زبون فارسی نوشته شده باشه؟! به عنوانه یه اصل کلی اگه نمی خوای به خودت زحمت بدی و انگلیسی یاد بگیری کلا بی خیاله برنامه نویسی و کامپیوتر بشی سنگین تره.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-03-09, 10:14 PM,
ارسال : #5
Re: پاسخ: تیم کاری در ایجاد یک game
مثلا خواستید بگید که خیلی اطلاعات بالایی دارید بله درسته ولی ادب حکم می کنه این طور جواب ندهید .معنی سوالم هم کسی که حالیش باشه جواب می ده در ضمن من وقت ترجمه نداشتم و گرنه نیاز نبود شما یادآوری کنید .
2008-03-09, 11:17 PM,
ارسال : #6
Anonymous نویسنده :مثلا خواستید بگید که خیلی اطلاعات بالایی دارید بله درسته ولی ادب حکم می کنه این طور جواب ندهید .معنی سوالم هم کسی که حالیش باشه جواب می ده در ضمن من وقت ترجمه نداشتم و گرنه نیاز نبود شما یادآوری کنید .

بنظر میاد ادب توی نوشته‌ی SnowCrash بیشتر از نوشته شما حکم کرده !
همچنین قرار نیست اینجا کار شما رو که وقت نداری انجام بدی ما انجام بدیم.

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-03-10, 01:31 AM,
ارسال : #7
Anonymous نویسنده :مثلا خواستید بگید که خیلی اطلاعات بالایی دارید بله درسته ولی ادب حکم می کنه این طور جواب ندهید .معنی سوالم هم کسی که حالیش باشه جواب می ده در ضمن من وقت ترجمه نداشتم و گرنه نیاز نبود شما یادآوری کنید .

متاسفانه همین به اصطلاح ادب و اینکه آدما می ترسند که مبادا حرفی بزنن که به کسی بر بخوره باعث شده که وضع مملکت ما این باشه. بازم میگم دوست عزیز برو انگلیسی یاد بگیر اگه وقت نداری وقتتو خالی کن. این واسه همه ماهایی که تو رشته کامپیوتر کار می کنیم از نون شب واجب تره. حالا می خواد خوشت بیاد خوشت نیاد.

نکته جالب: برای اینکه جواب بی ادبی منو بدی پست زدی ولی بازم سوالتو دقیق تر مطرح نکردی که اونایی که حالیشونه کمکت کنن...
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان