لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علاقمندان کرمانشاهی لینوکس
2008-09-27, 06:50 PM,
ارسال : #41

سلام دوستان و همشهریان عزیز یه خبر خیلی خوب !

مجموعه کامل مخازن اوبونتو در ۷ دی‌وی‌دی آماده شد

این خبر مخصوصا برای کسانی حائز اهمیت هست که به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارن کسانی مثل خودم

ببینید کلا به اعتقاد من کار کردن با سیستم عامل لینوکس به جای ویندوز xp یا vista مستلزم مجهز بودن به دو مسئله هست

یکی اینترنت پرسرعت و دوم آشنایی با زبان و دستورات خط فرمان هست اگه اینها باشن میتونین با خیال راحت از این سیستم عامل لذت ببرین

اما خوب اگه هیچکدام از اینها نباشن چی؟

خوب جواب ساده است ما باید دنبال جایگزیزن باشیم

واسه نداشتن اینترنت پرسرعت همین خبری که دادم میتواند عالی و هیجان انگیز باشد

و واسه ندانستن زبان و آشنا نبودن با فرامین خط فرمان خوب داشتن یک راهنما و یک معلم جایگزینی هست که به ذهن میرسه

اما خود من به شخصه معلمم فقط اینترنت بوده و انجمنهای فعال فارسی در اینترنت که بچه های باحالی توش فعالیت دارن

و کلام آخرم اینکه واسه این من این خبر رو یه خبر خوب میدانم چون بعد از کلی گشت و گذار و جستجو متوجه شدم سه توزیع مهم واساسی که بیشتر از سایر توزیعها گوی سبقت رو ربودن برای لینوکس وجود داره

1- ابونتو ubuntu
2-زوزه suse
3 فذورا fedora

خوب خودم از ابونتو استفاده میکنم و باهاش راحتم چون هم انجمنهای خیلی فعالی داره هم دیسک تکمیلی هما داره که تا حد خوبی کار با لینوکس رو راحت میکنه

امیدوارم این اطلاعات مفید بوده باشه
اینم لینک خبر
<!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=6551.0">http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=6551.0</a><!-- m -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2008-09-29, 09:01 AM,
ارسال : #42

با سلام ....
امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشید ....
به امید خدا و با همکاری شما دوستان عزیز ، اولین وبلاگ جامعه لینوکس کاران کرمانشاهی رو تاسیس کردیم...این وبلاک صرفا برای قرار دادن مطالب آموزشی ، تعیین اهداف گروه و تعیین جلسات کاری گروه می باشد ...امیددواریم که به زودی شاهد همکاری شما دوستان عزیز باشیم ... اتفاقی هم که در روز جمع صبح برای یکی از دوستان افتاد ، هیچ گونه ذهنیت منفی برای هیچ کدام از دوستان بوجود نیاورده و به امید خدا و با یاری همدیگر ، آغازی محکم و استوار در یادگیری هرچه بیشتر دنیای Open Source خواهیم داشت... حتما نشانی پست الکترونیکی خود را ذکر بفرمایید تا با شما مکاتبه شده و به تقسیم بندی کاری برای قرار دادن مطالب آموزشی بر روی وبلاگ و همچنین هدفمند کردن برنامه های گروه با شما مکاتبه شود
در ضمن برای هماهنگی جهت جلسه بعدی نیز به وبلاگ مراجعه نمائید ... با تشکر ... حامد
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.klug.blogfa.com/">http://www.klug.blogfa.com/</a><!-- m -->
2008-09-29, 12:36 PM,
ارسال : #43

تبریک میگم دوستان امیدوارم ما رو هم بی خبر نذارین
ارادتمند w810i
2008-10-09, 02:04 PM,
ارسال : #44

چه خبر ازجلسه بعدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2008-10-11, 06:29 PM,
ارسال : #45

دوستان من این چند روزه کرمانشاه هستم پیشنهاد میدم یه قرار جدید بزاریم و کمی از دنیای لینوکس و آخرین اخبارش با هم گپی بزنیم ایندفعه اگه به قیمت جانمم تمام بشه میام

ارادتمند w810i
2008-10-12, 04:57 PM,
ارسال : #46

اگر میتونید فردا یک قراری بزارید که من هم اون dvd سوزه رو به شما برسونم .
AKM
2008-10-14, 02:01 PM,
ارسال : #47

دوستان حداقل زمان و مکان رو اعلام کنید
2008-10-16, 10:06 AM,
ارسال : #48

با سلام خدمت عزیزان مخصوصا آقا AKM عزیز که میخوان منو شرمنده کنن آقایون اگر موافق باشین به امید خدا امروز بعداز ظهر پنجشنبه یا فردا صبح جمعه همو ببینیم

خدا رو شکر این دفعه کرمانشاهم و میتونم به موقع بیام فقط آمادگی خودتونو اعلام کنین لطفا من الان ساعت 10 صبح پنجشنبه هست که از کافی نت این پیامو میزارم بعداز ظهر باز سر میزنم ارادتمند دوستان لینوکس کار کرمانشاهی w810i
2008-10-16, 06:09 PM,
ارسال : #49

با سلام مجدد خدمت دوستان من الان ساعت عصره که باز اومدم کافی نت صرفا واسه اینکه ببینم کسی پیامی گذاشته یا نه اما متاسفانه چیزی نبود به هر صورت امیدوارم امشب که شب جمعه است و دوستان فرصت بیشتری واسه استراحت و احیانا سرک کشیدن به اینترنت دارن پیام منو ببینن من فردا صبح ساعت 9 همون محل قرار قبلی میرم یعنی کنار مجسمه کوهنورد طاقبستان و منتظر میشم ارادتمند w810i
2008-10-17, 06:31 PM,
ارسال : #50

با سلام خدمت دوستان خوب خدا رو شکر امروز موفق شدیم یکی از علاقمندان کرمانشاهی لینوکس رو ملاقات کنم و خوب منم با لطفشون شرمنده کردن خدا رو شکر امروز حدود ساعت 9:15 دقیقه صبح کنار مجسمه کوهنورد طاقبستان آقا AKM تشریف آوردن

خوب شاید جالب باشه افرادی که قرار میزارن و نمیدانن طرفشان کیه چطور میخوان همو پیدا کنن شاید یه حس تله پاتی لازمه که همدیگرو بشناسن اما من از هوش سرشار خودم مدد گرفتم چون آقا AKM قرار بود واسه من دی وی دی suse 11 رو بیارن خوب دیدم اونجا یه نفر با یه سی دی داره سرک میکشه منم دریافتم خودشه !

به هر حال هم از آقا AKM تشکر میکنم هم از بقیه دوستان تقاضا دارم که قرارهای محکم تری بزاریم و سعی کنیم به هم نزدیک شیم ارادتمند دوستان لینوکس کار کرمانشاهی W810I
2008-10-17, 07:28 PM,
ارسال : #51

سلام به دوستان گرامی.
آقا اگه میخواین قرار بزارین از چند روز قبلش هماهنگ کنین اینطوری که دو گروه شدیم که !!!
پیشنهاد میکنم یه سر به وبلاگ بزنین ... هماهنگی ها رو اونجا انجام بدیم ... موفق باشید... genix21
2008-10-18, 01:01 AM,
ارسال : #52

با سلام ...
امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشید ...
الان ساعت 10:20 دقیقه جمعه شب هست که بنده این مطلب رو می بینم ...
در وحله ی اول خوشحالم که بالاخره دوستان دارن کم کم جمع میشن .... به امید خدا به زودی همگی همدیگر رو می بینیم ...
در وحله ی دوم هم از دوستان عزر خواهی می کنم که دیر این پست رو دیدم ...
از دوستان ، جناب اعظمیان ، جناب W810I و جناب AKM خواهشمندم که اگه امکان داره ، هر کس زمانی رو که براش مقدور هست رو توی همین جا و یا توی قسمت نظرات وبلاگ بزاره ، تا به امید خدا از آشفتگی در بیاد ...
بازم از تمامی دوستان ممنونم ... کوچیک دوستان .... وحید
2008-10-18, 03:13 PM,
ارسال : #53

سلام به لینوکس دوستان عزیز ...
پیشنهد میکنم برای همین جمعه ساعت رو تعیین کنیم که به امید خدا اولین جلسه رو بصورت کامل برگزار کنیم...
منم با آقای امیریان موافقم ... اگه توی قسمت نظرات وبلاگ کارو ادامه بدیم...
با تشکر genix21
2008-10-18, 07:32 PM,
ارسال : #54

با سلام خدمت عزیزان و دوستان علاقمند کرمانشاهی لینوکس

خوب منم امیدوارم به زودی یه قرار درست و حسابی بزاریم و همه دور هم جمع بشیم و لطف و حسنشم به همینه که همه در کنار هم باشیم مهم نیست کی قرار میزاره یا قراره واسه جمع شدن کاری انجام بده مهم اینه که برای فلسفه وجود لینوکس همه ارزش قایلیم و یه علاقه و هدف مشترک داریم

در ضمن واسه قرارهامان بهتره هم تو وبلاگ عزیزان که زحمتشو کشیدن بحث بشه همم ایجا یه ندایی داده بشه

زحمت قرار گذاشتن و هماهنگی هم با خود عزیزانی که وقت بیشتری دارن چون هم من پیرمردمو سنی ازم گذشته و انرژیم مثل شما جوانها نیست همم از لحاظ کاری به شدت درگیرم

فقط خواهشن گرم و پر انرژی و فعال باشین

ارادتمند همه علاقمندان کرمانشاهی گنو لینوکس w810i
2008-10-18, 07:51 PM,
ارسال : #55

راستی این جمعه خوبه من موافقم
2008-10-21, 09:50 AM,
ارسال : #56

سلام به دوستان عزیز
مثل اینکه بازم خبری نیست...
تاریخ و زمان جلسه === جمعه ساعت 10 صبح همون مکان قبلی
دوستانی که موافقند و میتونن بیان همینجا اعلام کنند
با تشکر
2008-10-21, 09:33 PM,
ارسال : #57

با سلام ...
امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشید ...
ممنونم از دوستان که پیگیری می کنن ... آقا ما هم هستیم ... البته من تا 9:30 دانشگاه هستم ... سعی می کنم خودمو برسونم ...
اگه یه ذره دیر کردیم ، ما رو عفو کنین ... کوچیک همه ی دوستان ... وحید
2008-10-24, 06:08 PM,
ارسال : #58

با سلام خدمت عزیزان

خوب به سلامتی امروز جمعه 3/8/87 ساعت10 صبح خوشبختانه دونفر دیگه از عزیزان رو ملاقات کردیم و توفیق زیارت حاصل شد

آقای امیریان و آقای اعظمیان عزیز

خوب خدا رو شکر داریم کم کم نو این شهر از تنهایی در میایم و دوستان خوبی پیدا میکنیم!

جای شما خالی کلی حرف زیدیم البته بیشتر من حرف زدم! ایشاالله این جمعمان روز به روز گرمتر بشه

راستی به توصیه دوستان الان تو کافی نت دارم توزیع لینوکسی geexbox رو دانلود میکنم شاید باور نکنین یه توزیع 10 مگابایتی و فوق سبک واسه پخش فیلم و موزیک به شما هم توصیه میکنم یه سرچی تو گوگل بکنین ببین چه میکنه این لینوکس!

به امید دیدار بعدی عزیزان ارادتمند w810i
2008-11-05, 04:25 PM,
ارسال : #59

سلام خدمت عزیزان

آقایان خبری ازتان نیست کم پیدایین چرا!

دوستان به صفحهای که لینکشو میزارم لطفا یه نگاهی بندازین و اگه تونستین یعنی اینترنت پرسرعت داشتین دانلود کنین البته واسه دیدن لینک دانلود باید عضو شین

دوستانی مثل آقای کریمی akm و آقای امیریان عزیز

اینم لینک لطفا ببینید و اگه تونستین دانلود کنین یه ندایی هم به ما بدین

ارادتمند دوستان w810i
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kelvan.ir/viewtopic.php?f=83&t=610">http://www.kelvan.ir/viewtopic.php?f=83&t=610</a><!-- m -->
2008-12-11, 01:20 AM,
ارسال : #60

سلام خدمت عزیزان همشهری دوستان کسی از شما ابونتو 8.10 رو نداره ؟

ارادتمند دوستان w810i

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان