لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویکی تکنوتاکس
2009-05-26, 01:22 AM,
ارسال : #41
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: ویکی تکنوتاکس
به نظرم آقای باغومیان تم مناسبی رو انتخاب کردند. این خیلی هم ساده نیست Smile‌ هر چند می شه دو بلاکه باشه اما حتی اگر سه بلاکه هم باشه و بک بگ گراند و خلاصه هر چیزی که فکر میکنید داشته باشه، تا محتوا نداشته باشه همه شاید تنها یک بار به اون مراجعه کنند. تم حاضر از نظر من خوبه وقتی محتوا وارد کنیم و احتمالا اگر تصویر برای برخی موضوعات قرار داده بشه و دوستان با سلیقه و مسلط به کار با مدیا ویکی جداولی رو برای دسته بندی برخی موارد ایجاد کنند از این سادگی هم در میاد و اون موقع احتمالا باید بگیم چه خوب شد که تم شلوغی رو انتخاب نکردیم Wink

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2009-05-26, 12:03 PM,
ارسال : #42
با سلام :

خوب من فرض می کنم که یک کاربر معمولی هستم که سابقه کار با ویکی رو نداشته و فقط مطالب ویکی ها رو مطالعه می کرده. آدرس ویکی رو می نویسم و وارد صفحه اصلی می شم. در قسمت جستجو کلمه فایرفاکس رو می نویسم . نتیجه ای که می یاد اینه :
صفحه‌ای با عنوان دقیق "فایرفاکس" وجود ندارد. شما می‌توانید این صفحه را ایجاد کنید.

برای اطلاعات بیشتر دربارهٔ جستجوی TECHNOTUX - Come On! Freedom Is Yours! - Wiki، به جستجوی TECHNOTUX - Come On! Freedom Is Yours! - Wiki مراجعه کنید.

همین طور که می بینید عبارت TECHNOTUX - Come On! Freedom Is Yours! - Wik اینجا یکم نامتناسب هست و بهتره از یک عبارت فارسی یا حداقل کوتاه تر استفاده بشه.
حالا روی لینک ایجاد صفحه کلیک می کنم. صفحات با سرعت خیلی خوب باز می شن. اما الان فقط یک تکست باکس جلوی منه و هیچ ادیتوری دیده نمی شه. این کار رو خیلی سخت می کنه. پس شدیدا نیاز به یک ادیتور احساس می شه.
طی سابقه نگهداری ویکی که در گذشته داشتم اغلب کاربران در رابطه با ناتوانی از استفاده از قابلیت های ساده ای در ایجاد جدول ها و منوی خلاصه مطالب و طبقه بندی مطالب و ... شکایت داشتند. برای همین استفاده از ادیتور ساده کافی نیست و پیشنهاد من این است که از ادیتوری استفاده شود که توانایی ایجاد جدول و قرار دادن عکس و شماره گذاری خودکار و ... رو داشته باشه.
ممکنه مهم به نظر نیاد ولی نبود یک ادیتور مناسب تاثیر باورنکردنی بر تعداد مطالب ویکی داره. حداقل برای من که این طور بود.
2009-05-28, 02:58 AM,
ارسال : #43
دارم سعی می‌کنم FCKEditor رو نصب کنم. فعلا نمیدونم چرا کار نمی‌کنه. باید یکم بیشتر روش وقت بذارم...

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2009-06-05, 06:41 AM,
ارسال : #44
خوب، ویرایشگر گرافیکی هم به ویکی اضافه شد. الان فکر کنم می‌تونید کار رو شروع کنید.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
2009-06-05, 01:49 PM,
ارسال : #45
با عرض خسته نباشید:
از زحمات شما بسیار متشکرم . من سعی کردم تا چند صفحه به ویکی اضافه کنم و نحوه کار ویرایشگر رو هم بررسی کنم. اگرچه ویرایشگر بسیار ساده طراحی شده اما متاسفانه حتی از عهده کارهای ساده نیز بر نمی آید و به محض اینکه خواستم از قابلیت های ابتدایی چون رده بندی استفاده کنم از کار افتاد. امیدوارم در این رابطه اقدامات لازم را انجام دهید .
با تشکر
2009-06-06, 03:31 AM,
ارسال : #46
فقط یه خواهش. اگه ممکنه نام‌کاربری که موقع ثبت‌نام وارد کردیم، همیشه به همون شکل نمایش داده بشه و حرف اولش بزرگ نشه. نمی‌دونم این چه‌کاریه که توی ویکی‌ها انجام میدن و همه‌جا حرف اول رو بزرگ میکنن!

StarCalendar | Blog | 1+ | OS
2009-06-06, 12:08 PM,
ارسال : #47
من مطالبی به ویکی اضافه کردم که شاید مهم ترین آنها هشدار مربوط به رده بندی بود . لازم به ذکر است من شدیدا روی این مساله تاکید دارم. از تمامی کاربران عزیز تقاضا دارم حتما به این مساله توجه نمایند. در صورتی که اهمیت این مساله برای مدیریت محترم و عوامل سایت مشخص است از آنان تقاضای حمایت دارم و در غیر این صورت کاملا آماده ی دفاع از نظر خود هستم.
از اینکه به سرعت و بدون هماهنگی این کار را انجام داده ام قصد جسارت نداشته ام بلکه وقتی دیدم در عرض تنها چند ساعت نزدیک به چهار صفحه در ویکی ویرایش شد خواستم تا به سرعت جلوی مشکلات احتمالی بعدی را بگیرم.
در ضمن از مدیریت محترم تقاضا دارم در رابطه با ساخت گروه های کاربری متناسب با نیاز های سایت اقدام مناسب را به عمل آورند. چون گروه های پیش فرض موجود در ویکی به نظر مناسب نمی آیند. و از طرفی دیگر هرچه زودتر بتوانیم وظایف اعضا را مشخص کنیم بهتر خواهد بود .
در ضمن از سایر کاربران عزیز هم تقاضا دارم نظر خودرا در رابطه با ویکی اعلام نمایند. ( مخصوصا اون دکمه های زرد بزرگ کنار عناوین یا فونت خیلی بزرگ متون )
با تشکر - منتظر پاسخ شما هستم
2009-06-12, 04:15 PM,
ارسال : #48
مدیریت محترم:
با توجه به این که برخی قابلیت ها به صورت پیش فرض در ویکی موجود نیستند تقاضا دارم با استفاده از <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mediawiki.org/wiki/MediaWiki:Common.css">http://www.mediawiki.org/wiki/MediaWiki:Common.css</a><!-- m --> این قابلیت ها را به ویکی اضافه فرمایید.
اضافه کردن این قابلیت ها مخصوصا در مورد جداول توانایی های چشمگیری به ویکی می بخشد.
با تشکر - منتظر پاسخ شما هستم
2009-06-12, 07:19 PM,
ارسال : #49
سلام
ینک wiki چرا توی خود سایت تکنوتاکس نیست ؟

Debian GNU/Linux System Administrator

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان