لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
parsix 3
2009-10-18, 03:08 PM,
ارسال : #1
parsix 3
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای آلن باغومیان و کله همکاران ایشان در پروژه Parsix .

والا من بعد از Parsix 0.85 تا حالا با این توزیع خوب ایرانی کار نکرده بودم تا اینکه امروز این ورژن رو دانلود و تست کردم :
به هیچ وجه نمیخواهم که تعریفی از این توزیع کرده باشم و اصلا هم نمی خواهم که روی حقایقی که مربوط به این توزیع هستش پرده بپوشونم اما امروز بعد از مدتها وقتی Parsix رو نصب کردم واقعا لذت بردم هم از لحاظ بسته های نرم افزاری موجود در این سیستم عامل و هم از Style و theme هایی که در این توزیع استفاده شده بود . اصلا برای من غیر قابل باور بود که این همه نرم افزار یک جا توی یک CD عرضه بشه به طوری که تقریبا آدم رو از وصل شدن به اینترنت و دانلود کلی بسته نرم افزاری مختلف محروم میکرد . به غیر از این پیکر بندی پیشفرض Xwindows System هم جالب بود (compiz به صورت پیشفرض فعال بود ) همراه با یک استایل چشم نواز و دلنشین برای کلیه کاربرانی که از لینوکس در کامپیوتر شخصی خودشان استفاده میکنند و حتی آنهایی که میخواهند لینوکس رو یاد بگیرند .

همین جا لازمه به کلیه لینوکسیهای عزیز بگم برای یک بار هم شده این ورژن رو امتحان کنند و جای تشکر داره از شما و دوستانتان در پروژه Parsix .
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2009-10-18, 05:50 PM,
ارسال : #2
پاسخ: parsix 3
منم از تولد نسخه جدید پارسیکس بسیار خوشحال هستم و از آلن عزیز و همکارانش صمیمانه تشکر می کنم و یه خسته نباشید حسابی بهشون میگم. اگه بشه ترتیبی داده بشه که نسخه های پارسیکس را از سایت lfeo.ir دریافت کرد خیلی خوب میشه. با تشکر

The millions of open minds can't be wrong

Distribution: Desktop:Ubuntu,ServerBig Grinebian
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2009-10-18, 08:50 PM,
ارسال : #3
پاسخ: parsix 3
سرورهای سورس فورج و میرور(ها)ش هم قابلیت resume دارن .
وقتی مسؤولین مملکت نمی‌دونن خروج پهنای باند از کشور یعنی چی ؛همون بهتر که پهنای باند از کشور خارج شه.
خودم تابستون با مسؤلین مربوطه صحبت کردم . بعد چند ماه یکی زنگ زده میگه لینوکس چیه؟ مختصراً توضیح دادم . گفتش چرا باید ما اینکار رو بکنیم .باز هم قانعش کردم .گفت حالا باشه با نمی‌دونم مهندس!! یا دکتر!!! چی چی صحبت کنم شاید بتونیم سرور پولی براتون تهیه کنیم.(تو دلم گفتم قسمتون نشه الهی!).
طبق معمول هم خبری نشد
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان