لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی اولین فروشگاه تخصصی/ آموزشی متن‌باز | گنولینوکس
2009-10-31, 01:04 PM,
ارسال : #1
راه اندازی اولین فروشگاه تخصصی/ آموزشی متن‌باز | گنولینوکس
فروشگاه لینتاکس با هدف ارائه آموزش‌های گنو/لینوکس در تاریخ ۱۳۸۸/۸/۸(هم‌زمان با میلاد باسعادت امام رضا علیه‌ا‌‌لسلام) تاسيس گرديد. از آنجایی که در کشور عزیزمان ایران فقدان مطالب آموزشی در زمینه متن‌باز‌‌ | گنو/لینوکس به شدت احساس میشود مسئولان این سایت با پشتیبانی شرکت ایده پردازان متن باز برآن شدن تا گامی هر چند کوچک اما مؤثر را در برطرف کردن این خلأ آموزشی بردارند.
این شرکت همچنین تمامی هزینه های پست محصولات را به‌عهده گرفته است.
همچنین هزینه ای از خرید شما صرف کمک به بنیادهای متن باز در ایران وخارج کشور خواهد شد.
ضمنآ این رو هم بگم که هیئت مدیره این شرکت قصد داره قدم های بزرگی رو در جامعه متن‌باز ایران بگزارد که با اتمام پروژه ها در آینده اخبار آنها ارسال میشه!
آدرس فروشگاه لینتاکس:
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.lintux.ir">www.lintux.ir</a><!-- w -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2009-10-31, 01:21 PM,
ارسال : #2
پاسخ: راه اندازی اولین فروشگاه تخصصی/ آموزشی متن‌باز | گنولینوکس
تبریک،
این دی وی دی های آموزشی که اینجا به فروش گذاشتید آزاد هستند!؟ لایسنسشون چیه؟

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
2009-11-01, 09:56 AM,
ارسال : #3
میگم 7000 به خاطر یک CD .
بیشتر شبیه یک شوخیه ... !
اینو ببین ...
http://linuxshop.ir/index.php?cPath=51&o...fvt4u6viv1

به اون آموزش 6 CD یه نگاهی بنداز بعد به DVD همون محصول هم نگاه کن .

Debian GNU/Linux System Administrator
2009-11-01, 10:12 AM,
ارسال : #4
البته من اونجا فقط دی وی دی دیدم!
با این که معتقدم هر فردی بدون ایجاد محدودیت و انحصار گری می تونه محصولش رو به هر قیمتی به فروش بگذاره (تا زمانی که تصمیم برای خریدار باشه و حق انتخاب داشته باشه).
ولی اینجا باز تأکید می کنم ایشون توضیح ندادند که مجوز این دی وی دی های آموزشی چیه؟
فرد یا گروهی پیدا شده و نسخه اصلی آموزش هایی از این دست رو وارد می کنه؟ یا نه اگر اینها کپی هستند که در این صورت حسابشون جدا است! Confusedhock: لطفن اطلاع رسانی کنید دوست عزیز!

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
2009-11-01, 10:28 AM,
ارسال : #5
http://www.lintux.ir/index.php?productID=28
http://www.lintux.ir/index.php?productID=33
http://www.lintux.ir/index.php?productID=30
http://www.lintux.ir/index.php?productID=14
http://www.lintux.ir/index.php?productID=29
...
..
.

همه اینها CD هستند .

Debian GNU/Linux System Administrator
2009-11-01, 10:38 AM,
ارسال : #6
بله حق با شما است Smile اما این باز بحث قیمت میشه و تا زمانی که مشتری محدود به خرید چیزی نیست خیلی مشکل ایجاد نمیکنه ... من ماهیت فروشگاه برام مهمه و اینکه اگر آزاد نباشند دلیلی نداره تو تکنوتاکس معرفی بشه. اگر ایشون در فرصتی که تا امشب هست توضیح ندن فکر کنم باید این تاپیک رو حذف کنیم چون در اون صورت اینکار با به اشتراک گذاشتن کارهای غیر آزاد فرقی نمیکنه و خلاف قوانین تکنوتاکس خواهد بود. اما امیدوارم (نه زیاد! ) که اینطور نباشه
2009-11-01, 12:06 PM,
ارسال : #7
با سلام
نمیتونیم بگیم که تمامی محصولات درون فروشگاه آزاد هستن بعضی محصولات هم ما از خارج کشور از شرکت توزیع کننده میخریم بعد کپی میکنیم میتونیم تمامی محصولات رو به صورت اصلی سفارش بدیم (که اینطوری سودش هم بیشتره!) ولی متاسفانه قدرت خرید دوستان میاد پایین و ما میخوایم که تمامی دوستان بتونن از این محصولات استفاده کنند در کنار اون ما با خریدن محصولات از خود شرکت سازده به سازندگان اون کمک میکنیم
و اما در مورد قیمتی که دوستمون گفت من توی سایت سی‌دی ۷۰۰۰ تومنی ندیدم لطفآ لینک بدید
در مورد قیمت های فروشگاه باید اینو بگم که:
اولآ : تمامی محصولات فروشگاه به صورت لیبل دار یا سی‌دی چاپ شده به دست مشتری میرسن (فکر نمیکنم هیچ فروشگاهی تا حالا همچین کاری کرده باشه !)
دومآ:همونطور که در بالای سایت هم اشاره شده مقداری از هزینه ها به بنیاد های ایرانی و خارجی متن باز کمک میشه. (که گزارش اونهارو هم به مرور زمان خواهیم گذاشت)
سومآ:هزینه پستی گردن مشتری نیست
در مورد این لینک هایی هم که قرار دادید تمام لینکها سی‌دی بود بجز یکی که تمام سی‌دی‌ها هم قیمتشون زیر ۷۰۰۰ تومن هست !
در مورد اون دی‌وی‌دی هرچند نظر شخصی من اینه که تمام دی‌وی‌دی‌های بنیاد بلندر خیلی بیشتر از اینها قیمت داره منظورم چه مادی چه معنوی هست ولی با این حال فکر میکنم که قیمت ها عادلانه باشه
جامعه متن باز ایران امروز بیشتر از هر روز دیگه‌ای به محصولات آموزش نیاز داره که ما امیدوریم به مرور زمان این آموزش ها توسط افراد با سابقه در ایران و به زبان شیرین فارسی تهیه بشه در این مورد هم ما حاضر به هرگونه سرمایه گذاری در پروژه ها هستیم
مدیر پروژه های شرکت برنامه ریزی برای این مورد هم داره که در ماه‌های آینده اعلام خواهد شد.

هر چند به این پست زیاد ربطی ندارو ولی در آخر این مژده رو به افراد حرفه‌ای در گنو/لینوکس بدم که آماده حقوق گرفتن از شرکت ایده پردازان متن باز باشن!!! (البته در عوض کاری که انجام میدن)
موفق‌ و پیروز باشید
-----------------------
روابط عمومی شرکت ایده‌پردازان متن‌باز
2009-11-01, 02:37 PM,
ارسال : #8
Anonymous نویسنده :نمیتونیم بگیم که تمامی محصولات درون فروشگاه آزاد هستن بعضی محصولات هم ما از خارج کشور از شرکت توزیع کننده میخریم بعد کپی میکنیم
روابط عمومی شرکت ایده‌پردازان متن‌باز
بله دوست عزیز این رو می شد به سادگی حدس زد. اما الان شما اطمینان دادید که اینها کپی هستند. تا اونجا که به جامعه کاربران نرم افزار آزاد مربوط شده این جامعه همیشه این کار رو نفی کرده. قبول کنید کپی چنین کارهایی در تضاد کامل با اهداف جامعه نرم افزار آزاد است. اگر این شرکت ایده ای فراتر و والاتر از این می داشت هم پسندیده تر بود و هم شایسته و زیبنده‌ی نامش.
ایده‌ی کپی کنیم چون می خواهیم آموزش بدیم که ایده ی قشنگی نیست!
Anonymous نویسنده :دومآ:همونطور که در بالای سایت هم اشاره شده مقداری از هزینه ها به بنیاد های ایرانی و خارجی متن باز کمک میشه. (که گزارش اونهارو هم به مرور زمان خواهیم گذاشت)
خوب یک پروژه‌ی واقعا آزاد هر نوع کمکی رو می پذیره؟
Anonymous نویسنده :جامعه متن باز ایران امروز بیشتر از هر روز دیگه‌ای به محصولات آموزش نیاز داره که ما امیدوریم به مرور زمان این آموزش ها توسط افراد با سابقه در ایران و به زبان شیرین فارسی تهیه بشه در این مورد هم ما حاضر به هرگونه سرمایه گذاری در پروژه ها هستیم
هر دو بخش فرمایشاتتون کاملا صحیح است و فکر نمی‌کنم کسی پیدا بشه خلاف اینها رو بگه اما بخش اول رو به این قیمت ( کپی از کاری که مجاز به کپی اون نیستیم) نباید خواست و در بخش دوم بسیار بسیار ایده ی جالبیه و بر عکس بخش اول اطمینان می دم در صورت چنین حمایتی، جامعه کاربران نرم افزار آزاد با تمام وجود با شما همکاری کنند Smile
Anonymous نویسنده :هر چند به این پست زیاد ربطی ندارو ولی در آخر این مژده رو به افراد حرفه‌ای در گنو/لینوکس بدم که آماده حقوق گرفتن از شرکت ایده پردازان متن باز باشن!!! (البته در عوض کاری که انجام میدن)
نظرم رو در این مورد همون بالا عرض کردم اگر بنا باشه به این روال کپی شده و به فروش برسه اونهایی که واقعا معتقد هستند همکاری نمی کنند و البته نفی هم می کنند اما اگر ایده همون بخش دوم که بالا ذکر شد باشه بسیار عالی است. شاید خیلی ها بدون چشم داشت یا با توقع کمتر هم همکاری کنند تا قیمت ها هم برای کاربران علاقمند شکسته بشه.
با آرزوی موفقیت

2009-11-01, 04:20 PM,
ارسال : #9
عذر میخوام اینو میگم ...

اما این کار رسما یه دزدیه !!

فقط کافیه اینترنت پر سرعت داشته باشید ... از هزاران سایتی که این این ویدیو ها رو توش رایگان (دزدی) گذاشتن دانلود کنید .... یه دستگاه label سی دی بخرید .... با یه چاپ خونه قرارداد داشته باشید ..... جیب ملت ناآگاه رو خالی کنید .... اسمش رو هم بدارید نرم افزار آزاد !!

از مدیران محترم ضمن اطلاع رسانی درست در مورد اقدامات غیر قانونی این دسته افراد راه خودشونو از اینا جدا کنن.

تکنوتاکس هیچوقت مکانی برای ایده های ناجوانمردانه نبوده و نخواهد بود ...
2009-11-01, 05:08 PM,
ارسال : #10
نقل قول :تمامی محصولات فروشگاه به صورت لیبل دار یا سی‌دی چاپ شده به دست مشتری میرسن (فکر نمیکنم هیچ فروشگاهی تا حالا همچین کاری کرده باشه !)
اینطور نیست ، لینوکس شاپ مدت هاست که انتشار های مهم رو روی دیسک لیبل دار عرضه میکنه و فکر سیتو هم همینطور باشه.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://linuxshop.ir/product_info.php?products_id=479">http://linuxshop.ir/product_info.php?products_id=479</a><!-- m -->
ولی دوست من اینجا بحث قیمت و کیفت رایت و چاپ نیستش ، بحث اینه که کسایی که دارن گنو/لینوکس و نرم افزار آزاد کار میکنن ، یکی از دلایل مهمش ارزش و اهمیت نرم افزار آزاد و رعایت حقوق مالکیت معتوی هستش ، اینکه شما با توجیح اینکه
نقل قول :از آنجایی که در کشور عزیزمان ایران فقدان مطالب آموزشی در زمینه متن‌باز‌‌ | گنو/لینوکس به شدت احساس میشود مسئولان این سایت با پشتیبانی شرکت ایده پردازان متن باز برآن شدن تا گامی هر چند کوچک اما مؤثر را در برطرف کردن این خلأ آموزشی بردارند.
اقدام به تهیه غیر قانونی و تکثیر غیر قانونی محصولات غیر آزاد کنید اصلا پسندیده و قابل قبول نیست.
2009-11-03, 02:07 PM,
ارسال : #11
دوست عزیز جوابی ندادید به انتقاد و مسایل مطرح شده
2009-11-10, 04:39 PM,
ارسال : #12
فکر میکنم بیشتر توهین بود تا انتقاد....!
گفتم که تعدادی از محصولات شاید آزاد نباشن ولی این دلیلی نمیشه که تمامی فروشگاه رو زیر سوال ببرید ، در مورد چگونگی تهیه این محصولات هم توضیح دادم
به هر حال هرکس از دوستان میتونه بنا به عقاید و نیاز خودش از فروشگاه استفاده کنه وهیچ اجباری در خرید نیست !
به انتقادهای دوستان هم توجه خواهیم کرد امیدوار هستیم که محصولات جدید رو به زودی جایگزین کنیم ولی این نوع برخورد بدترین نوع برخورد بود با فروشگاهی که ...
موفق باشید
2009-11-10, 11:25 PM,
ارسال : #13
من نمی‌خوام کسی رو ناراحت کنم ولی نظر من اینه که این تاپیک باید بسته بشه. فکر می‌کنم جای تبلیغ برای این فروشگاه اینجا نیست.
2009-11-11, 05:17 AM,
ارسال : #14
توی انجمنی که مخصوص گنو/لینوکسی و نرم‌افزار آزاد هست، فقط تبلیغات شرکت‌ها(یا گروه‌هایی) قابل قبول هست که کارشون فقط با گنو/لینوکس و نرم‌افزارهای آزاد باشه.. وگرنه حتی اگه ناظران انجمن هم این عنوان‌ها رو مسدود نکنن(که نکردن)، مورد قبول و استقبال کاربران واقع نمی‌شه (که نشده). پس دست‌اندرکاران این فروشگاه، نباید از این رفتار کاربران تکنوتاکس ناراحت بشن. چون «از ماست که بر ماست»!

انجمن‌های دیگه‌ای هم هست که هم در مورد گنو/لینوکس و نرم‌افزارهای آزاد توشون بحث میشه، هم در مورد ویندوز و نرم‌افزارهای غیر آزاد و حتی درخواست کرک و...
می‌تونید برید توی اون انجمن‌ها تبلیغ کنید... (اگه سراغ ندارید بهتون معرفی کنم!!)

از ناظران خواهش می‌کنم تاپیک قفل و پاک بشه.

StarCalendar | Blog | 1+ | OS
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2009-11-11, 02:17 PM,
ارسال : #15
به نظر من برخوردها یکم تنده و نیازی نیست تاپیک قفل و پاک بشه. نمی‌تونیم انتظار داشته باشیم که این خبر توی خبرهای سایت انتشار پیدا کنه یا لینکش در بخش سایت‌های پیشنهادی قرار بگیره چون کارشون کاملا آزاد نیست، ولی خوب اینکه یک سری بدونن چنین سایتی هم وجود داره بد نیست.

اگر واقعا می‌خواید با این موارد رو کمتر ببینید، برنامه‌های غیرآزاد رو از این فروشگاه‌ها نخرید، و وقتی اونها ببینن که این برنامه‌ها فروش نمیره و سودی براشون نداره، خوب به سمت اون برنامه‌ها نمیرن. ولی نه اینکه در حرف یک چیزی رو بگیم و در عمل طور دیگه‌ای برخورد کنیم.
فرهنگ واقعی وقتی وجود داره که به چیزی دسترسی داشته باشیم و اون کار رو بتونیم انجام بدیم، ولی بخاطر بد بود اون کار، اون کار رو انجام ندیم ! نه اینکه اون موارد رو سانسور کنیم !

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
2009-11-11, 05:37 PM,
ارسال : #16
ما که نمی‌خریم. (من که حتی محصولات آزاد رو هم ازشون نمی‌خرم. تا وقتی که این سیاستشون رو اصلاح کنن)
ولی بالاخره کسانی پیدا میشن که بخرن. مثلاً بعضی از کاربران ویندوز که التزامی به آزادی نرم‌افزار یا رعایت کپی‌رایت ندارن. یا کسانی که آگاهی کافی ندارن و نمی‌دونن این محصولات غیرآزاد هستن (حتی خیلی‌ها اصلاً معنای نرم‌افزار آزاد یا معنای اوپن‌سورس یا حتی معنای کپی‌رایت رو نمی‌دونن. فکر می‌کنن اوپن‌سورس یعنی باز بودن سورس. و فکر می‌کنن کپی‌رایت یعنی منع کردن کپی.)

باید این کار، براشون ضرر داشته باشه. وگرنه حتی اگه سود کمی هم داشته (و افراد خیلی کمی هم اون محصولات غیرآزاد رو بخرن) بازم حذفشون نمی‌کنن(چون میگن «حالا بذار باشه ضرر که نداره!»)

تازه ایشون که مجوز محصولات رو ذکر نکردن و نگفتن کدوم یک از محصولات آزاد و کدوم غیرآزاد هستن. پس همهٔ محصولاتشون مشکوک هست و ما نمی‌تونیم بخریم!

تازه قوانین انجمن مال کل انجمن هست(نه فقط مثلاً اخبار سایت یا لینک‌ها...) جناب dbkashaf هم که اذعان کردن این تاپیک خلاف قوانین هست. پس چرا حذفش نمي‌کنن؟!

جناب MASoft نظر شما محترم هست ولی اگه انتقادی به قوانین انجمن دارید، می‌تونید توی همون تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید(ولی فکر نمی‌کنم پذیرفته بشه)

StarCalendar | Blog | 1+ | OS
2009-11-11, 06:44 PM,
ارسال : #17
یک ) فروشگاه لینوکس سی تو تمام محصولات شما را به صورت آرشیو در اختیار دارد ! اما به دلیل رعایت قوانین متن باز از ارائه آن ها هرچند که به راحتی می توانست چاپ و بسته بندی نماید خودداری نموده است.
دو ) راه اندازی اولین فروشگاه تخصصی/ آموزشی متن‌باز | گنولینوکس ؟؟؟ به نظرم زیاده روی شده. هر دوی فروشگاه های لینوکس (لینوکس شاپ و سی تو) از بدو تاسیس به ارائه تخصصی ترین سیستم عامل های متن باز، نرم افزارهای متن باز و آموزش های تخصصی در حد توان نموده اند و با احتساب لینوکس مارکت شما چهارمین می باشید نه اولین !!!
سه ) قبلا اگر شخصی تبلیغ موارد غیر قانونی می کرد سریع تاپیک آن حذف می شد، ولی مثل این که سر ناظران گرامی شلوغ شده است Smile
چهار ) اگر این فروشگاه کاملا به رعایت حقوق نرم افزاری پایبند باشد بنده از افتتاح چهارمین فروشگاه لینوکسی خوشحال خواهم شد.

سی‌تو را در فیس‌بوک | توییتر | گوگل‌پلاس دنبال کنید.
2009-11-11, 07:16 PM,
ارسال : #18
Re: پاسخ: راه اندازی اولین فروشگاه تخصصی/ آموزشی متن‌باز | گنولینوکس
ilius نویسنده :بالاخره کسانی پیدا میشن که بخرن. مثلاً بعضی از کاربران ویندوز که التزامی به آزادی نرم‌افزار یا رعایت کپی‌رایت ندارن. یا کسانی که آگاهی کافی ندارن و نمی‌دونن این محصولات غیرآزاد هستن (حتی خیلی‌ها اصلاً معنای نرم‌افزار آزاد یا معنای اوپن‌سورس یا حتی معنای کپی‌رایت رو نمی‌دونن. فکر می‌کنن اوپن‌سورس یعنی باز بودن سورس. و فکر می‌کنن کپی‌رایت یعنی منع کردن کپی.)
پس میگید بجای اینکه آگاهی کافی رو به دیگران بدیم، این موضوع رو سانسور کنیم، چون ما آگاهی کافی داریم و اونها ندارند و ما میدونیم که این براشون بده !

ilius نویسنده :جناب MASoft نظر شما محترم هست ولی اگه انتقادی به قوانین انجمن دارید، می‌تونید توی همون تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید(ولی فکر نمی‌کنم پذیرفته بشه)
صحبت من سر قوانین نیست، این تاپیک میتونه حذف بشه و برای من اهمیتی نداره.
من فقط نظر شخصی خودمو در مورد برخوردهایی که دیدم و احساس کردم کمی با افراط بود رو گفتم !

b.tavakkoli نویسنده :دو ) راه اندازی اولین فروشگاه تخصصی/ آموزشی متن‌باز | گنولینوکس ؟؟؟ به نظرم زیاده روی شده.
منم تعجب کردم اینو دیدم :lol:
2009-11-12, 04:09 PM,
ارسال : #19
پاسخ: Re: پاسخ: راه اندازی اولین فروشگاه تخصصی/ آموزشی متن‌باز | گنولینوکس
به نظر من کار این فروشگاه کاملا هم قابل تقدیره
خودمون رو گول نزنیم
اون ها یه سری cd و dvd آموزشی تهیه کردن و در حال فروشن
ما همیشه میگیم که شرکت ها و دولت به نرم افزارهای متن باز اهمیت نمیدن و بعد یه شرکت خصوصی که اعتبار و سرمایشو توی این کار خرج میکنه رو اینطور باهاش برخورد میکنیم
اگر خیلی دلتون میسوزه با یه مشاوره ساده و با یه لحن دوستانه اون ها رو از قوانین متن باز آگاه میکردین نه اینکه بخواین اونها رو تحریم کنین تا بگین تاپیک قفل شه
همه ما دوست داریم که متن باز هم از لحاظ تجاری و هم میزان استفاده و قابلیت پیشرفت کنه پس وجود چنین شرکت هایی جز مهمترین اصل ها برای رسیدن ما به اهدافمونه
به جای دشمنی کمک کنین
من پیشنهاد میکنم که لینک این خبر به صفحه اصلی بیاد و چند نفر از دوستان که به قوانین متن باز بیشتر آگهن با مدیران این شرکت در مورد نحوه فعالتشون صحبت کنن
اینطور این شرکت خصوصی هم به سود دهی میرسه ، هم در جهت اهداف متن باز حرکت میکنه
2009-11-12, 10:46 PM,
ارسال : #20
پاسخ: Re: پاسخ: راه اندازی اولین فروشگاه تخصصی/ آموزشی متن‌باز | گنولینوکس
نقل قول :ما همیشه میگیم که شرکت ها و دولت به نرم افزارهای متن باز اهمیت نمیدن و بعد یه شرکت خصوصی که اعتبار و سرمایشو توی این کار خرج میکنه رو اینطور باهاش برخورد میکنیم
تمام فعالیت های سی تو یا لینوکس شاپ یا حتی لینوکس مارکت تحت نظر شرکت های خصوصی و نه دولتی می باشد و تحت نظر بودن این فروشگاه زیر نظر یک شرکت هیچ بهانه ای برای نقض قوانین کپی رایت بین المللی نیست و نخواهد بود
نقل قول :من پیشنهاد میکنم که لینک این خبر به صفحه اصلی بیاد
در تکنوتاکس هیچ وقت از نقض قوانین حمایت نشده و نخواهد شد
نقل قول :به جای دشمنی کمک کنین
بنده کمی بالاتر نوشته ام در صورتی که این سایت مجوزهای نرم افزاری را رعایت نماید بنده اولین شخصی خواهم بود که از تاسیس چهارمین فروشگاه لینوکس خوشحال خواهم شد !
نقل قول :با یه لحن دوستانه اون ها رو از قوانین متن باز آگاه میکردین
زمانی که حتی در نام شرکت اسم متن باز برده شده است شما فکر می کنید آن ها از قوانین متن باز اطلاع ندارند؟ یا این که ...
به هر حال تمام دوستانی که در این تاپیک نظر داده اند هیچ دشمنی ای با شخص یا گروه خاصی ندارند و حمایت خودشان از فعالیت های متن باز را بارها نشان داده اند. جماعت تکنوتاکس از ابتدا با کسانی که حقوق نرم افزاری را پایمال می کنند میانه خوشی نداشته است و برعکس از آن هایی که به این قوانین احترام می گذارند حمایت می کند.

سی‌تو را در فیس‌بوک | توییتر | گوگل‌پلاس دنبال کنید.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان