لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

نظر سنجي : به نظرتون جالب بود؟ با ظرافت میکس شده بود؟
عالی 0% 0 0%
بسیار عالی 100.00% 1 100.00%
بسیار خوب 0% 0 0%
محشر 0% 0 0%
حرف نداشت 0% 0 0%
همه موارد 0% 0 0%
همه 1 راي 100%
* شما اين گزينه را راي خود کرديد. [مشاهده نتايج]

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلیپ لینوکسی
2010-10-21, 12:11 AM,
ارسال : #21

Anonymous نویسنده :هاها
اون معین لینوکس وحشتناک بود
و آرایشگاهه عالی!

اون معین رو میگفتی ؟، اصلا یادم نبود اینم هست
پاکش کردم خیالت راحت شه

فکر=>عمل=>عادت=>شخصیت=>سرنوشت
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2010-10-22, 10:00 AM,
ارسال : #22

نقل قول :پسر جان من این فایلی که شما گزاشتید حاوی چند صداست . از صدای انسان و حیوان گرفته تا صدای درب و پنجره و راه رفتن انواع و اقسام موجودات .
برای درست کردن اینها باید اول از تک تک صداها صدا ضبط کرد و بعد تک تک صدا ها رو میان تحت یک تکنیکی به نام sound balanse ،‌صدا رو به باند چپ و راست و یا باند های بیشتر انتقال میدهند . در آخر همه این صدا ها رو توی یک فایل با هم جمع میکنند .
نه اشتباه می کنید اینطوری نیست تکنیک ساده تری داره
نقل قول :سلام
علما ، فضلا ، دانشمندان ، اندیشمندان و متخصصین حوزه لینوکس و متن باز ، آیا کسی هست که بگه این فایل های صوتی سه بعدی رو چطوری درست میکنند؟
تکنیک خیلی ساده ای داره شما باید دوتا میکروفون رو با فاصله دوگوش از هم قرار بدی ( یعنی باید دوتا میکروفون باید اندازه فاصله دوتا گوش انسان از هم فاصله داشته باشن ) بعد خیلی عادی صدا رو تو هر محیطی که هستید ضبط می کنید توجه کنید که صدای هر میکروفون باید در یک فایل جدا ذخیره بشه بعد صدای میکروفون چپ رو میدید به باند چپ صدای میکروفون راست رو میدید به باند راست همین به همین راحتی
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2010-10-22, 12:13 PM,
ارسال : #23

علما و فضلا لطفا کمتر اظهار فضل کنید و چیزها رو سرسری نگیرید.
قضیه به این سادگی‌ها نیست.
اینجا رو مطالعه بفرمایید :
<!-- m --><a class="postlink" href="http://en.wikipedia.org/wiki/3D_audio_effect">http://en.wikipedia.org/wiki/3D_audio_effect</a><!-- m -->
2010-10-22, 01:14 PM,
ارسال : #24

رفتی تو سایت دوتا فرمول دیدی گرخیدی فکر کردی پیچیده اس لااقل می خوندی متنو بعد میومدی پست ضد حال بدی من قبلا مطلبو درباره همون آرایشگاه مجازی خوندم شیوه ای که داشت همونی بود که گفتم واسه ضبط صدای شش کانه و غیره هم از همین تکنیک استفاده می کنن واسه هر کانال یه میکروفون بعد صدایهای ضبط شده رو تو یه فایل قرار میدن یکم تو گوگل سرچ کن
2010-10-22, 08:05 PM,
ارسال : #25

اوی Dante اون پست مهمان بالایی که لینک ویکی داده من نیستم.من بخام حرف بزنم جیگرشو دارم لاگین میکنم حرف میزنم.چی میگی پست ضد حال ، خوب سوال داشتم پرسیدم ، میتونی جواب بده نمیتونی هم چرا جوش میاری ؟.

فکر=>عمل=>عادت=>شخصیت=>سرنوشت
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2010-10-23, 10:30 AM,
ارسال : #26

نقل قول :اوی Dante اون پست مهمان بالایی که لینک ویکی داده من نیستم.من بخام حرف بزنم جیگرشو دارم لاگین میکنم حرف میزنم.چی میگی پست ضد حال ، خوب سوال داشتم پرسیدم ، میتونی جواب بده نمیتونی هم چرا جوش میاری ؟.

حالت خوبه کجای متن من اسم تو توش بود که خودت می گیری در ضمن متن منو بخون بعد با متن خودت مقایسه کن ببین کدوم عصبی تر و بی ادبانه تر هست در ضمن زین پس کسی رو اوی خطاب نکن واسه خودت بده

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان