لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد برای مشخص شدن مشکلات حل شده
2005-01-28, 12:37 PM,
ارسال : #1
پیشنهاد برای مشخص شدن مشکلات حل ش
سلام
یه کاری توی یه سایت دیدم که خیلی خوشم اومد. هر سوالی یا مشکلی که جواب داده میشد و حل میشد نویسنده اصلی عنوان اون ارسال رو تغییر می‌داد و یه ( Solved ) هم میذاشت دنبالش. فکر کنم روش خوبی باشه که هر کس اومد بتونه ارسالهایی رو که ممکنه جوابش رو داشته باشن سریعتر تشخیص بده. نظر شما چیه ؟
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-03-11, 12:09 PM,
ارسال : #2

کاملا موافقم، فورم سایت devshed.com فکر می کنم اینطوری باشه. و این خیلی به بهتر شدن فورمها و جستجو بهتر کمک میکنه.

البته فورم سایت Java هم به هر کسی موقع عضویت ۵ تا به عنوان مثال پنگوئن میده. حالا اون شخص وقتی یک سوالی را میپرسه که براش خیلی مهمه و میخواد جواب سریعتر و درستتر بگیره، به اندازه اهمیت اون سوال بهش پنگوئن اختصاص میده، مثلا ۳ تا پنگوئن. حالا اونهایی که میان جواب میدن سعی میکنن بهترین جواب را ارائه بدن، در آخر خود شخص سوال کننده بهترین جواب دهنده را انتخاب میکنه و پنگوئن هاشو به اون میده. اینطوری مثلا ۳ تا به پنگوئن های طرف اضافه میشه و در آخر هر ماه کسی که بیشترین پنگوئن در ماه را گرفته باشه یک جایزه ای میگیره! البته فکر نمی کنم این روش اینجا چندان کاربرد داشته باشه چونکه ما یک شرکت خصوصی نیستیم، ولی روش خیلی قشنگیه!

وقتی میبینم اکثر کد نویسیم به ریختن دیتا تو دیتابیس میگذره، احساس میکنم که یک فرغون بیشتر نیستم.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-03-28, 08:05 PM,
ارسال : #3

منم با پيشنهاد نويد كاملا موافقم

بانک مقالات و کتب لینوکس
2008-03-28, 10:36 PM,
ارسال : #4

hi
this is a good idea
2008-03-29, 02:54 AM,
ارسال : #5

كسي نميخواد به اين پيشنهاد پاسخ بده؟!

بانک مقالات و کتب لینوکس
2008-03-29, 03:43 AM,
ارسال : #6

farshid-foss نویسنده :كسي نميخواد به اين پيشنهاد پاسخ بده؟!
............
دوست عزیز به تاریخ ایجاد این تاپیک نگاهی بکنید مربوط به سال ۱۳۸۳ می شود Smile
البته پیشنهاد شما در جای مناسبی ذکر شد اما به نظر خودم وقتی بسیاری از تاپیک های هرز را در فواصل زمانی مشخص پاک می کنیم لزومی به انجام این کار نیست
چون مواردی از آن دست که دوستان مطرح کردند را نمی توان به همه ی تاپیک هایی که در تکنوتاکس ایجاد می شوند تعمیم داد . شاید بپرسید چرا چنین نظری دارم ؟
به نظرم چنین روشی ، خاص انجمن هایی است که برای پشتیبانی از یک محصول خاص ایجاد می شوند به عنوان مثال انجمن های پشتیبانی از یک توزیع یا هر پروژه ی آزاد دیگر نه انجمن های تکنوتاکس که با هدف بزرگتری ایجاد شده و در آن دوستان هر از گاهی تاپیک های قدیمی و مرتبط را به جریان می اندازند . :wink: Tongue

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان