لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 1 رأي - معدل امتيازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکنوتاکس جدید
2011-06-27, 08:50 AM,
ارسال : #21
Re: تکنوتاکس جدید
G0d's-servant نویسنده :کسی مشکل پست فرستادن یا پیغام خصوصی رو داره. اینطوری که با firefox و iceweasel وقتی میخوام پست ارسال کنم سعی میکنه صفحه رو ذخیره کنه. با بقیه ی مرورگرها هم نمیشه. error های مختلفی میدن. مناز دیشب دقیقا بعد از بروزرسانی با این مشکل روبرو بودم وتا الان هم پابرجاست. گفتم شاید تنظیمات مرورگر و extention ها مشکل دارن ولی فکر نکنم از اینا باشه. این پست ها رو هم دارم با همین feed reader akregator میدم، با کلی دردسر.

جالبه. من با اوپرا هیچ مشکلی ندارم! حتی خودش داره از فونت freefarsi استفاده میکنه
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-06-27, 01:10 PM,
ارسال : #22
به نظر من تکنوتاکس (و اصولن همه‌ی وب‌سایت‌های فارسی) بهتره کم‌کم به فکر استفاده از Webfont باشند. مشابه همون کاری که وب‌سایت BBC تو طرحی جدید خودش کرده. به عنوان مثال میشه از فونت رویا از مجموعه‌ی قلم‌های فارسی‌وب یا فونت freefarsi استفاده کرد که مشکلی از نظر مجوز هم وجود نداشته باشه.

-Of course, a lot of us just find it great fun. -About Debian
2011-06-27, 02:32 PM,
ارسال : #23
alan جان،
باکس لینک‌ها را هم قرار خواهید داد؟ Smile

سی‌تو را در فیس‌بوک | توییتر | گوگل‌پلاس دنبال کنید.
2011-06-27, 02:51 PM,
ارسال : #24
fr جان میشه یه کمی بیشتر در باره این webfont توضیح بدی؟
2011-06-28, 12:17 AM,
ارسال : #25
Webfont یه روشه که شما فونتی رو که می‌خواید به صفحه‌تون embed می‌کنید و کسی که صفحه رو می‌خواد ببینه فونت رو بصورت خودکار دانلود می‌کنه. البته استاندارد‌هایی هم هست که مانع تکثیر غیرقانونی فونت مورد استفاده میشه.
گوگل یه سرویس رایگان Webfont داره اما بعید می‌دونم فونت فارسی بین‌شون باشه:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.google.com/webfonts">http://www.google.com/webfonts</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://en.wikipedia.org/wiki/Web_typography#Web_fonts">http://en.wikipedia.org/wiki/Web_typography#Web_fonts</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://groups.google.com/group/persian-computing/browse_thread/thread/d0a77f44e52f43c5">http://groups.google.com/group/persian- ... 44e52f43c5</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://alefba.us/typography/arabic-persian-webfonts">http://alefba.us/typography/arabic-persian-webfonts</a><!-- m -->

2011-06-28, 12:38 AM,
ارسال : #26
نقل قول :کسی مشکل پست فرستادن یا پیغام خصوصی رو داره. اینطوری که با firefox و iceweasel وقتی میخوام پست ارسال کنم سعی میکنه صفحه رو ذخیره کنه . . .
این مشکل فعلا برای من حل شده.
راستی هنوز نفهمیدم این سایت دچار چه تغییراتی شده؟ آقا alan وقت داشتی میگی چه کارهایی انجام دادی؟

امام جواد علیه السلام:
شخص حریص به دنیا مانند کرم ابریشم است که هر چه بیشتر ابریشم به دور خود می تند ، راه بیرون شدنش را دورتر و مشکل تر می کند ، تا اینکه از غم و اندوه بمیرد.
مهمان قدیمی
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-06-28, 11:52 AM,
ارسال : #27
سلام
چند مشکل رو من هنوز حس میکنم ..
ااول اینکه Quick Login رو نداریم .
دوم اینکه اگه میشه سمت راست اول اسم فرستنده پست بیاد و بعد خود پست . الان برعکسه یعنی از سمت راست اول پست رو میبینیم و بعد اسم فرستنده .
بعد هم اینکه خواهشن این تاگ های html رو باز کنید ... (البته من هنوز تست نکردم ببینم باز هست یا نه )

Debian GNU/Linux System Administrator
2011-06-29, 10:47 AM,
ارسال : #28
اون sidebar صفحه اول که پست های جدید رو نشون میده، اگه صفحه کش کشده باشه دیگه آپدیت نمیشه. حتما بایدیه بار صفحه refresh بشه تا پست های جدید بروز شه. صرفا با وارد کردن آدرس تکنوتاکس و بازکردن صفحه اون پست ها به روز نمیشن. چرا برای طراحی صفحه ی اول سایت از دروپال استفاده نمیکنید؟ هم امکاناتش کامل و جالبه و هم مشکلات اینجوری نداره. ظاهر بهتری هم داره. Big Grin
2011-06-29, 08:33 PM,
ارسال : #29
جریان «ورود به سامانه» تو صفحه اول سایت چیه؟ برای wiki فقط؟ چون من تو انجمن می‌تونم لاگین کنم اما اونجا نه!

2011-06-30, 08:49 AM,
ارسال : #30
سلام
آلن جان و تمام دوستانی که زحمت کشیدین (و دارین میکشین!)، خیلی خیلی ممنون و خوشحالم که بالاخره یه دستی به سر و روی تکنوتاکس کشیدین...

یه پیشنهاد کوچیکم دارم. اخبار صفحه ی اول سایت مثل اینکه تاریخ ندارن. اگه بتونید اضافش کنید خیلی خوب میشه

تو همون صفحه ی اول اون ستون سمت چپ که به رنگ خاکستری روشن هست داستانش چیه؟؟ قراره چیزی توی اون ستون اضافه بشه؟ آخه یه جوریه انگار اضافس و فقط هم تو همون صفحه اول هست. اولش فکر کردم فایرفاکس درست نشون نمیده ولی توی اپرا و وبکیت هم همینجوریه

این خرابه قبرستان نه ایران ماست *** این خرابه ایران نیست٬ ایران کجاست؟
2011-07-02, 11:18 AM,
ارسال : #31
دوستان خسته نباشید.

متاسفانه آخرین پیغام خصوصی من قبل از آبدیت سایت که مهم هم بود حذف شده!! :cry:
دکمه جستجوی پیشرفته بالای سایت رنگش با رنگ پس زمینه یکی هست و دیده نمیشه.
توی صفحه اول ، قسمت پایین وقتی روی دکمه مدیران سایت یا مدیران انجمن کلیک میکنی یه صفحه باز میشه که فقط عنوانش با هم فرق داره.
بعضی وقتها که چندتا صفحه رو با هم باز میکنم، یکی از صفحه ها باز نمیشه و فقط می خواد فایل viewtopic.php رو دانلود کنه!
گویا لیست پستهای جدید هم درست کار نمیکنه! نمیتونم توش پستم رو پیدا کنم!

گروه کاربران ایرانی BSD
2011-07-10, 11:36 AM,
ارسال : #32
آقا آلن اگه بتونی لیست آخرین تایپیک های صفحه ی اول رو به لیست آخرین پستها تغییر بدی خیلی خوب میشه. مثل سابق. راستی به فونت سایت نمیخواین یه دستی بکشین.

امام جواد علیه السلام:
شخص حریص به دنیا مانند کرم ابریشم است که هر چه بیشتر ابریشم به دور خود می تند ، راه بیرون شدنش را دورتر و مشکل تر می کند ، تا اینکه از غم و اندوه بمیرد.
مهمان قدیمی
2011-07-10, 11:40 AM,
ارسال : #33
دیگه اینا برای سال های آتی. فعلا برای الان تا همین جا کافیه.
2011-07-12, 09:09 PM,
ارسال : #34
آقا آلن، الان اگه یکی بخواد لینک RSS رو بگیره، حتما باید به صفحه ی یک این تاپیک مراجعه کنه؟

امام جواد علیه السلام:
مهمان قدیمی
2011-09-06, 04:39 PM,
ارسال : #35
ضمن تشکر از جناب آقای باغومیان، پیشنهادهایی دارم:
به نظر کاربرد صفحه اول سایت(خبر رسانی) با کاربرد نرم افزار مورد استفاده در آن(Wiki) در تناقض باشد.
آیا نرم افزارهای متن باز ارسال خبر یا چیز کاربردی تری(مثل سیستمهای وبلاگ مانند wordpress) برای صفحه اول سایت مناسبتر نیمیباشد؟
به هر صورت ظاهر صفحه اول سایت با ویکی فعلی چندان جالب نشده و به نظر میرسد به جای پیشرفت، پسرفت داشته است.
ظاهر فروم (یک ظاهر پیشرفته) و ظاهر صفحهد اول سایت یک ظاهر بسیار ساده است که این دو شدیدا در تناقض میباشند و از یکپارچگی سایت میکاهد.
============================
امّا Forum واقعا زیبا و متناسب شده است. پیشنهاد میشود با توجّه به فارسی بودن سایت، امکان طراحی دکمه هایی ماند post replay و... با زبان فارسی و بصور کلی فارسی سازی کامل Theme انجام گردد؟
===========================
با توجه به نو نوار شدن تکنوتاکس، پیشنهاد میشود شکلکهای موجود در فروم و لوگوی Technotux هم با طرّاحی مجدد(با حفظ چارچوب خود) رنگ و لعاب بیشتری داده شود. ضمن آنکه یک لوگو در سایز کوچک برای کسانی که میخواهند به Tehcnotux لینک دهند طرّاحی گردد.
==========================
ضمنا پیشنهاد میشود یک بخش تبلیغات با فلش هم درصفحه اول سایت برقرار گردد.
=========================
پیشنهاد میشود برای حفظ ظاهر فروم، با نظارت ناظرین از قرار دادن تصاویر بزرگ به جای Avatar و امضا جلوگیری شود.
=========================
این گزینه نمایش پستهای شما واقعا گزینه عالی است که در این قسمت قرار داده شده است.
2011-09-07, 12:12 AM,
ارسال : #36
mri_6889 نویسنده :پیشنهاد میشود با توجّه به فارسی بودن سایت، امکان طراحی دکمه هایی ماند post replay و... با زبان فارسی و بصور کلی فارسی سازی کامل Theme انجام گردد؟

درود
من یه نمونه با گیمپ و فونت free persian font طراحی کردم. عکسها با پسوند xcf هم اینجا هست.

button_pm_new
[عکس : button_pm_new_fa.gif]

button_topic_new
[عکس : button_topic_new%d9%80_fa.gif]

button_topic_reply
[عکس : button_topic_reply_fa.gif]

icon_post_edit
[عکس : icon_post_edit_fa.gif]

icon_post_quote
[عکس : icon_post_quote_fa.gif]

گروه کاربران ایرانی BSD
2012-01-30, 02:28 PM,
ارسال : #37
من مطمینم که مدیریت تکنوتاکس عوض شده

و این بار دست ادم بی عرضه ای افتاده

تا مدیریت قبلی بود صفحه اول به اخبار توزیع ها مربوط میشد ---فروشگاه بود

فروم فعال بود و دارای کاربران زیادی بود

حالا چی یک پست میزنی 10 روز بعد ایا جواب بدن ندن

چرا ویکی رو برداشتید...مثلا تکنوتاکس مرجع لینوکس کاران ایرانیه
حیف این سایت که دست ادمای بی عرضه ای افتاده و نمیتونند یک سایتو که کلی براش زحمتد کشیده شده نگه دارند چه برسه به ترویج فرهنگ استفاده از لینوکس

اینهمه فروم ..یعنی نمیفهمید چکار باید بکنید ..سطح کاربری تا بد و بوق کاربر میمونه مگه با طرف رفیق باشی

دست از این سایت بردارید اگر نمیتونید درست ادارش کنید
2012-01-30, 07:47 PM,
ارسال : #38
یک رای مثبت
2012-03-26, 11:34 PM,
ارسال : #39
G0d's-servant نویسنده :آقا آلن، الان اگه یکی بخواد لینک RSS رو بگیره، حتما باید به صفحه ی یک این تاپیک مراجعه کنه؟
:?:
یجایی RSS اینجا رو لازم داشتم موندم باید از کجا بگیرم! البته کار ما راه افتاد.

امام جواد علیه السلام:
مهمان قدیمی

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان