لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازار کار لینوکس
2007-05-01, 05:26 PM,
ارسال : #1
بازار کار لینوکس
سلام بر همه؛ یک موضوعی برای من پیش اومده... می خوام بدونم بازارکار لینوکس تو ایران چطوره؟ اصلاً ارزش داره آدم دنبالش بیفته یا نه؟! و آیا تخصص تو لینوکس به تنهایی کافیه یا نه؟ اگه بخوای بعداً تو این زمینه موفق باشی چی باید بلد باشی؟ چه می دونم... کانفیگ کدوم سرورا رو یاد بگیری و اینا... تشکر از کمکتون...
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-05-01, 07:11 PM,
ارسال : #2

به نظر من برنامه نویسی مخصوصا ++C بعدا که کپی رایت در ایران اجرا شد و ویندوز شد 200-300 دلار همه شرکت ها برای هزینه کمتر رو میارن به لینوکس و اپن سورس و برنامه نویسی میخوان که برنامه های ویندوزیشون رو برای لینوکس سفارشی کنه.
و مثل همونا رو برا لینوکس بنویسه
2007-05-01, 07:42 PM,
ارسال : #3

کامپیوتر در این سطوح در ایران بیشتر یه عشقه بنظر من. مثل خودم.
میدونی چون رسیدن به سطح و گستردگی مناسب در این زمینه کار سختیه و زود جواب نمیده.
ولی کلا سرمایه گذاری روی اپن سورس و نرم افزار آزاد فکر عاقلانه ایه؛ چون آینده بنظر میرسه داره میفته دستش.
2007-05-01, 08:13 PM,
ارسال : #4

دم در بسیج محلمون نوشته بود: آینده از آن حزب‌اللهی هاست
حالا من میگم آینده از ان FSF و اپن سورس و گنو/لینوکسه
2011-10-18, 01:56 PM,
ارسال : #5
Re: بازار کار لینوکس
درود
من می خوام دوره های لینوکس رو برم اما این اطمینان رو ندارم که پس از صرف هزینه بتونم کار گیر بیارم چونکه فکر می کنم بازار کار ویندوز در بحث ادمین شبکه هنوز از لینوکس در ایران حداقل در سطح شرکت های کوچیک بیشتر باشه وگرنه بطور قطع شزکت های بزرگ رو به لینوکس اوردن
لطفا اگه میشه روند جذب شرکت ها به استفاده از لینوکس رو توضیح بدید که ایا در ایران ارزش هزینه برای لینوکس وجود داره
با سپاس
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-10-19, 03:55 PM,
ارسال : #6
Re: بازار کار لینوکس
داره!

http://hedayatvk.blogspot.com
http://hedayatvk.wordpress.com
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :