لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دردسر با PAM
2013-02-06, 01:20 AM,
ارسال : #1
دردسر با PAM
pam رو نصب کردم الان سیستم به من اجازه ورود یا استفاده از دستور su رو به من نمی ده! وقتی از دستور login استقاده می کنم سیستم بدون اینکه از من پسورد بخواد پیغام Login Incorrect رو نشون می ده. تنها راه استفاده از کامپیوتر وارد شدن به عنوان یوزر root از ریکاوری مد گرابه. راهی هست که توی ابونتو بشه pam رو حذف کرد.
تقریبا مشکلی رو دارم که توی این لینک مطرح شده البته راه حلی که اونجا ذکر شده رو هنوز امتحان نکردم(این روش برام گنگه).

ممنون 8) :wink:

RMS
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2013-02-06, 11:18 PM,
ارسال : #2
Re: دردسر با PAM
یکی دوتا از ماژولای pam رو حذف کردم برنامه login هم با اونا حذف شد، دوباره پکیج shadow رو نصب کردم ولی الان login حتی پیغام Login Incorrect رو هم دیگه نشون نمی ده. به توصیه هایی که اینجا شده عمل کردم ولی باز هم تاثیری نداشت. خیلی نیاز به کمک دارم ممنون می شم اگه کسی راه حلی به ذهنش می رسه بگه

RMS
2013-10-07, 08:41 AM,
ارسال : #3
Re: دردسر با PAM
:oops: pam رو نصب کردم الان سیستم به من اجازه ورود یا استفاده از دستور su رو به من نمی ده! وقتی از دستور login استقاده می کنم سیستم بدون اینکه از من پسورد بخواد پیغام Login Incorrect رو نشون می ده. تنها راه استفاده از کامپیوتر وارد شدن به عنوان یوزر root از ریکاوری مد گرابه. راهی هست که توی ابونتو بشه pam رو حذف کرد. :cry:

Visit

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان