لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در لینوکس
2013-07-01, 11:51 AM,
ارسال : #1
مشکل در لینوکس
سلام من در کار با لینوکس تازه کارم و در روت هم کار میکنم بعد از اینکه کامپیوتر را روشن کردم لینوکس بالا نیامد یعنی چند صفحه را می خونه و بعد متوقف می شه آیا میشه کاری کرد.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2013-07-01, 05:20 PM,
ارسال : #2
Re: مشکل در لینوکس
هیچ وقت، هیچ وقت، هیچ وقت، هیچ وقت توی روت کار نکن! Idea
آخرش همینطوری میشه!

از اونجایی که اطلاعات ارائه شده اینجا ناقصه (معلوم نیست مشکل از کجاست)
یا اطلاعات کاملی اینجا قرار بده چی کار کردی
یا این که یه راس برو همه چی رو از نو نصب کن که وقتت کمتر تلف بشه
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2013-07-02, 06:44 PM,
ارسال : #3
سلام من کار محاسباتی انجام میدم و برنامه ها هم باید در روت قرار بگیره. فایل خروجی را روی فلش کپی کردم و سیستم را ریسیت کردم تا بقیه کار ها را روی ویندوز انجام بدم وقتی مجدد سیستم را ریست کردم برگردم روی لینوکس, چند صفحه را خواند و به عبارت starting system loger رسید متوقف شد. در ضمن چند تا فایل هم روی لینوکس دارم که لازم دارم همچنین لینوکس و ویندوز را هم خودم نصب نکردم و خیلی هم وارد نیستم .اگه میشه کار ی کرد متشکر میشم کمکم کنید
2013-07-02, 06:58 PM,
ارسال : #4
کی گفته برای اجرای این برنامه ها شما نیاز دارید به این که با کاربر روت وارد بشید؟
کاربر روت فقط و فقط برای ایجاد در ساختار سیستم عامل هست. بر ایجاد تغییرات داخل سرویس ها، نصب و حذف برنامه ها و ایجاد تغییرات بنیادین توی سیستم.
توزیع چی دارید روی سیستمون الان؟
مشکلتون حل نشد میتونید از این هم استفاده کنید:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.starnix.ir/call">http://www.starnix.ir/call</a><!-- m -->
2013-07-03, 11:07 AM,
ارسال : #5
سلام متشکرم از اینکه به سوالاتم توجه می کنید
توزیع centos 6 دارم . کار های محاسباتی شیمی را در نرم افزار گوسین انجام می دهم که بر اساس کار در روت است.
2013-07-03, 01:36 PM,
ارسال : #6
من چیزی به ذهنم نمیرسه اینجوری
اما اگه توی شهری زندگی میکنید که جلسه ی هفتگی گروه کاربران لینوکس توی اون برگذار میشه میتونید برید اونجا و ازشون بخاید مشکلتون رو حل کنن
مثلا توی اصفهان، اصفهان لاگ، یا توی تهران، تهران لاگ یا کرج لاگ
مشهد لاگ
و...
توی گوگل اسم شهر و یا شهر نزدیکتون رو به علاوه ی لاگ یا گروه کاربران لینوکس جستجو کنید و برنامه ی جلسه های گروه رو بررسی کنید و توی اون ها شرکت کنید
2014-02-16, 12:40 PM,
ارسال : #7
RE: مشکل در لینوکس
نصب گوسین روی لینوکس
اخرین نسخه گوسین gaussian09 هست که هم برای تسخه ویندوز و هم نسخه لینوکس ارائه شده است تحت ویندوز نهایتا از ۴ هسته استفاده می کند ولی تحت لینوکس می تواند تا ۱۶ هسته استفاده کند بماند که خود لینوکس محاسبات را چندبرابر سریعتر از ویندوز انجام میدهد بنابراین برای دانشجویان شیمی که سرعت محاسبات در اولویت است استفاده از نسخه تحت لینوکس منطقی به نظر می رسد.گوسین تحت لینوکس حتی می تواند از نرم افزار linda استفاده کند و با cluster شدن رایانه ها با هم ،هر رایانه می تواند از ۱۶ هسته استفاده نماید تمام این موارد تست شده است.نسخه ۶۴ بیتی لینوکس سریعتر از ۳۲ بیتی هست. اگر می خواهید بهترین نتیجه را داشته باشید باید لینوکس ۶۴ بیتی نصب نمائید و نسخه ۶۴ بیتی لینوکس را بریزید
همه در این لینک با توضیحات کامل
http://www.farbodm.ir/567/%D8%AC%D8%B2%D...A%A9%D8%B3.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان