لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید. 
امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کرایه ماشین با بهترین قیمت ها در تهران
2018-04-28, 01:08 PM,
ارسال : #1
کرایه ماشین با بهترین قیمت ها در تهران
کرایه های تشریفاتی و لوکس
اگر شما مسافر یا مهمان خارج از کشوری دارید می تواند او را با ماشین های تشریفاتی و لوکس در سطح شهر و کشور استقبال و یا بدرقه و یا اینکه به گردش ببرید. شما برای کارهای اداری و شرکتی و قرارهای کاری نیز می توانید از این ماشین ها استفاده کنید تا کلاس کاری تان بالا برود. برای همه این موارد می توانید هم اجاره خودرو با راننده و هم اجاره خودرو بدون راننده را سفارش بدهید.

مدارک لازم
اجاره خودرو ویژه یا کرایه خودرو در مدت زمان معین شده ای انجام می شود و شما باید برای هماهنگی چند روز از قبل اجاره خودرو مورد نظرتان را بدهید تا در زمان موردنظر شما خودرو برای استفاده شما آماده باشد. شرکت اجاره خودروی ما در هر لحظه ای از سال آماده ارائه خدمات به شماست. قراردادهای کرایه خودرو به صورت روزانه، هفتگی و حتی ماهیانه و سالانه بسته می شود و اجاره خودرو در زمان های طولانی دارای تخفیف های ویژه ای است.

کرایه ماشین در تهران
ضمانت کرایه ماشین یا اجاره خودرو فقط یک فقره چک و پول نقد (پیش پرداختی) یا سند ملکی یا تحویل یک ماشین ایرانی است که با توجه به درخواست خودروی موردنیاز مشتری مورد ارزیابی قرار می گیرد. در صورتی که خوردو و ماشین خودتان را با راننده اجاره و کرایه کنید احتیاجی به هیچ ضمانتی نمی باشد و مسئولیت خودرو با خود راننده است مطلب اجاره ماشین عروس رو بخوانید.

http://darbast.rent/
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ


رفتن به انجمن :


کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان