لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخش جديد در قسمت مقالات سايت
2005-03-29, 11:45 PM,
ارسال : #1
بخش جديد در قسمت مقالات سايت
با سلام خدمت مديريت محترم سايت.
براي قسمت مقالات يك تاپيك ديگه مرتبط با كتب ترجمه شده يا در حال ترجمه توسط كاربران قرار بديد تا بتونن كتابايي رو كه در مورد لينوكس ترجمه ميكنند براي اين سايت هم بفرستن. من هم شخصاً آماده همكاري دائم با اين بخش هستم. ترجمه كتاب Linux+ Certification Bible رو شروع كردم و تقريباً 2 فصلش آماده است. لطفاً در صورت امكان ايجاد اين بخش راهنمايي مختصري در مورد طرز ارسال فايل حاوي متن بفرماييد. اصلاً لازمه كه فايل رو بفرستم يا اينكه مطالبو بصورت پست بفرستم. و اگر تاپيك ايجاد نشد، من مطالب رو به كدوم قسمت سايت بفرستم....

با تشكر
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-03-29, 11:56 PM,
ارسال : #2

بله ... پیشنهاد خوبیه.
راستی شما هم اگر موافق هستید لینک زیر را بخوانید و عضو گروه ترجمه O'reilly Pocket Guide شوید.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.technotux.org/html/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1960&mode=thread&order=0&thold=0">http://www.technotux.org/html/modules.p ... =0&thold=0</a><!-- m -->
موفق باشید

Linux is not Alternative, Linux is the First ّChoice
2005-03-30, 08:17 AM,
ارسال : #3

بهتره شما بصورت خبر به سایت اعلام کنید و فراخوان بدهید.
یک پیغام هم برای الن بزنید.
موفق باشید.
علی

linux is a way to be free. i
2005-03-31, 02:27 PM,
ارسال : #4

كتابي كه من براي ترجمه انتخاب كردم 721 صفحه است كه به 6 بخش تقسيم شده.
1 - مباني لينوكس : مفاهيم اوليه - كرنل و توزيع هاي لينوكس
2 - نصب : برنامه ريزي پيش از نصب - نصب لينوكس - نصب پيشرفته
3 - پيكربندي : پيكر بندي Xwindows - پيكربندي شبكه - تنظيمات محيط كاربري
4 - سرپرستي : سرپرستي عمومي - ترمينال ها و پوسته ها - دستورات سيستم لينوكس
5 - نگهداري سيستم لينوكس : مديريت ديسك و سيستم در لينوكس - مديريت روال ها - امنيت لينوكس - پشتيبان گيري
6- ايراد زدايي و نگهداري سخت افزار : مباني ايرادزدايي - ايرادزدايي روال بوت - ايرادزدايي نرم افزار و شبكه - نصب و نگهداري سخت افزار
بنظر من مطالبي كه تو بخش اول گفته شده كمتر جايي ميشه پيدا كرد. انشا الله كه ادامه بديم و بنام سايت چاپ بشه.
2005-03-31, 02:39 PM,
ارسال : #5

ببخشيد.... يادم رفت بپرسم حتماً الان بايد خبر اعلام بشه يا اينكه بعد از اتمام ترجمه ؟... البته نظر من اينه كه به تدريج كه كار داره پيش ميره نتيجه رو سايت هم بياد و كاربر ها بتونن فصل به فصل كتابو بخونن... يه پيشنهاد ديگه هم دارم. يه فراخوان بديد كه برنامه نويساي ايراني كرنل رو طوري ارتقا بدن كه توانايي شناسايي و كار با سخت افزار هاي موجود بازار ايران رو داشته باشه. يعني بحث پشتيباني و كاربرد سخت افزار ها بنظر من از فارسي كردن لينوكس خيلي خيلي مهمتره. و اينكه سعي نكنيم كاربر ها رو متكي به GUI كنيم. يعني مديران سايت با يه برنامه ريزي جامع مستطيل كوچك -- آيا ميدانيد -- رو كمي بزرگترش بكنند. به هر حال من آماده همه نوع همكاري با سايت هستم.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان