لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Debian 3.1r0
2005-06-10, 10:44 AM,
ارسال : #1
Debian 3.1r0
برای نصب Debian 3.1r0 همه سی دی ها (14) تا لازم است؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-06-10, 11:29 AM,
ارسال : #2

فکر کنم ۳ تای اولی کافی باشه٬ بقیه رو برای نصب سایر برنامه ها لازم خواهید داشت.

هر چه دانایی٬ پرسان باش
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-06-10, 03:14 PM,
ارسال : #3

شما که می‌خواهید چندتا سی‌دی اول رو بخرید بهتره یکباره تمام سی‌دی‌ها رو بخرید تا به یه مخزن بزرگ از برنامه‌های لینوکس دسترسی داشته باشید، در غیر این صورت ممکنه در آینده به برنامه‌ای نیاز پیدا کنید و مجبور شید تمام سی‌دی‌های دبیان رو بخرید. خوب چه بهتر که همین الآن این کار رو بکنیم.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-06-11, 08:47 AM,
ارسال : #4

بله به نظر من هم بهتره همه سي دي ها رو داشته باشين. بسته به اينكه چه پكيجي رو بخاين نصب كنين، ممكنه به هر كدومشون نياز باشه.
2005-06-11, 04:58 PM,
ارسال : #5

همه سی دی هارو بخرید بهتره میدونید چرا بخاطر اینکه خوبی که داره اینه که مثلا یه دفعه یه برنامه میخواید باید ۲ ساعت تو اینترنت بگردید یه از سایت دبیان دانلود کنید اما میتونی با بقیه سیدی ها خیلی راحت برنامه مورد نظرت رو نصب کنی درضمن kernel source ها توی سیدی ۱۴ هست xfce هم توی سیدی ۴ هست و مثلا یه gtk که میخوای نصب کنی تقریبا یا theme هاش تمام سیدی هارو باید بگذاری میتوی یه کار دیگه هم بکنی اگه به خودت اتمینان داری و سیستمت هی خراب نمیشه میتوی تمام ۱۴ تا سیدی رو روی هارد بریزی و ادرس فایلهارو به etc/apt/source.list اضافه کنی البته من هنوز هم میگم اگه دیویدی بود خیلی راحت تر بود چون ۱۴ تا سیدی یه زره دردسر داره.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان