لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gentoo
2005-06-06, 07:33 PM,
ارسال : #21

اون ppptp بود. البته برای کار با pptp هم باید شما بسته ی ppp رو نصب کنید. بعد فایل های تنظیم مربوط به pptp رو داخل etc/ppp تنظیم کنید. hand book این رو گقته.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-06-06, 11:51 PM,
ارسال : #22

سلام
درست گفتین. ولی دارم فکر می‌کنم که اگه کسی بخواد با Dial-up یه Stage 1 رو سوار کنه تکلیف چیه ؟

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-06-09, 06:19 PM,
ارسال : #23

من کارهایی را که گفتید را انجام دادم و مودم هم شروع به کار کرد ولی send و recieve ندارم. به نظر شمامشکل از چیه ؟
2005-06-10, 10:34 AM,
ارسال : #24

hamed_b, یعنی مودم وصل میشه؟؟ توی همون فایل کانقیگ net.ppp0 ببین DEFROUTE مقدار yes داره یا نه. gatway رو با route -n چک کن. در ضمن iptables رو تنظیم کردی یا نه؟

navidjoon, با Stage1 که فکر کنم وقتی جنتوی 2010.0 اومد تازه نصبش تموم بشه. اما وقتی که شما یه دفعه سورس یه برنامه رو میگیرید(مثلا KDE) و چند وقت دیگه نسخه جدید اومد به جای اینکه کل سورسشو دانلود کنی میتونی از getdelta استفاده کنی که فقط تغییرات سورس رو میگیره و با همون سورس های قبلی کامپایل میکنه.
برای اینکار اول emerge getdelta و بعد هم توی make.conf این خط رو اضافه کن:

[ltr]FETCHCOMMAND="/usr/bin/getdelta.sh \${URI}"[/ltr]

این کار رو هم میتونی برای آپدیت کردن Portage tree استفاده کنی. emerge emerge-delta-webrsync. توضیح اینکه این برنامه تغییرات portage tree رو دانلود میکنه . توی distfiles میریزه.
2005-06-10, 03:43 PM,
ارسال : #25

تا وقتی که defroute مقدارش yes بود مودم کار نمیکرد من هم اون رو no کردم.تنظیمات iptables رو هم تغییر ندادم.
این هم خروجی فرمانی که گفتید:
tux / # route -n
/proc/net/route: No such file or directory
INET (IPv4) not configured in this system.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 2 مهمان