لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات شما درباره ی لوگوی تکنوتاکس
2005-07-27, 06:48 AM,
ارسال : #21

LinDot نویسنده :ایران توی جهان فقط با دوران هخامنش شناخته شده؟ که هر جا میخوان اسمی از ایران بیارن عکس هما و تخت جمشید و... رو میندازن؟

با حرف ایشان موافقم . ضمنا هر چیزی باید ربطی داشته باشد . مگر تکنوتاکس انجمن پان‌ایرانیست‌هاست ؟ کجای این لوگو به لینوکس یا حتی کامپیوتر مربوط است ؟
کسی که این لوگو را می‌بیند چطور می‌تواند بفهمد که این نشان یک سایت مربوط به سیستم عامل لینوکس است نه یک سایت مربوط به زردشتیان ؟

Ya Ali
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-07-27, 07:59 AM,
ارسال : #22

قرار نیست همان را قرار بدهیم بجای هخا باید یک پنگوئن قرار بدهیم.
البته این یک نظر است و بس.
در مورد ایران سیمرغ هم طرح جالبی است.
شیر ایرانی هم در حال انقراض است - یعنی شده- آن هم لوگوی جالبی است.
علی

linux is a way to be free. i
2005-07-27, 08:44 AM,
ارسال : #23

سلام
جدا از مساله اینکه فروهر نماد خوبی برای کار ما هست یا نه فکر کنم استفاده از اون و تغییر دادنش و عوض کردن هخا با یه پنگوئن نوعی توهین به مقدسات زرتشتیان عزیز باشه. من با همون سیمرغ خیلی موافقم ولی متاسفانه گرافیست نیستم و نمی‌تونم طرحش رو پیاده کنم ، فقط می‌تون نظر بدم.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-07-27, 09:02 AM,
ارسال : #24

eppagh نویسنده :
LinDot نویسنده :ایران توی جهان فقط با دوران هخامنش شناخته شده؟ که هر جا میخوان اسمی از ایران بیارن عکس هما و تخت جمشید و... رو میندازن؟

با حرف ایشان موافقم . ضمنا هر چیزی باید ربطی داشته باشد . مگر تکنوتاکس انجمن پان‌ایرانیست‌هاست ؟ کجای این لوگو به لینوکس یا حتی کامپیوتر مربوط است ؟
کسی که این لوگو را می‌بیند چطور می‌تواند بفهمد که این نشان یک سایت مربوط به سیستم عامل لینوکس است نه یک سایت مربوط به زردشتیان ؟
اینکه فرهنگ مردم این سرزمین فقط با سرباز هخامنشی شناخته میشه واقعاً مصیبته. انگار در تمام طول تاریخ این کشور فقط سربازهای نیزه به دست بودن که اینور و اونور می‌رفتن و دیگه هیچ اتفاقی نمی‌افتاده. الان هر کسی بخواد ساختمونی بسازه که نماش یه مقدار متفاوت باشه یا از سرباز استفاده می‌کنه، یا از هما یا چند تا مولفه آشنای دیگه.
فکر کنم بد نباشه هنرمندا و گرافیستها سراغ ایده‌های تصویری دیگه هم برن. گمون نکنم سرزمین ما به لحاض بصری اونقدرا دست خالی باشه. از طرحهای ساده و بدوی گبه‌های ایلیاتی بگیر تا کتاب «عجایب المخلوقات».
2005-07-27, 10:00 AM,
ارسال : #25

مگه سیمرغ همون ققنوس خیالی نسیت؟؟؟حتما میشه طرح های جالبی ازش پیدا کرد؟؟؟تصویر یاب گوگل واسه همین چیزاس دیگه :-d

[عکس : banner.png]
2005-07-27, 10:13 AM,
ارسال : #26

خوب طبق همون پست قبلی که ققنوس و فونیکس و سیمرغ هر سه تاشون یکین، نمی تونمیم ازشون به عنوان نماد ملی استفاده کنیم چون یه نماد جهانی هستن...
البته فقط نظرمه...

2005-07-27, 10:34 AM,
ارسال : #27

سلام
فکر کنم اگه قبول کنیم که شاهنامه یه جورایی شناسنامه ما ایرانیهاست بشه گفت که سیمرغ مال ماست . Phoenix هم مال خارجیها ، ما که بخیل نیستیم.

2005-07-27, 12:22 PM,
ارسال : #28

دمن با نوید جون موافقم... سیمرغ برای ماست... اونا هم برن دنبال فونیکس خودشون... به نظر من خیلی جالب میشه اگر بشه نماد سیمرغ رو یک جوری با تاکس تلفیق کرد...البتهاین رو باید گرافیست ها انجام بدن..

[ltr]Debian ; for when you have better things to do than fix your system[/ltr]
[ltr]TuxForge :: A Gateway To The Opensource World[/ltr]
2005-07-27, 03:05 PM,
ارسال : #29

آلن می خواست پنگوئن هم داشته باشه فکر نکنم تلفیقشون جالب بشه، بنابراین شاید بهتر باشه نماد سیمرغ رو برای یه محصول دیگه مثلا یه توزیع لینوکس ایرانی نگهداریم.
موفق باشید

[ltr]Actually, unix is a very user-friendly system. It’s just that it is particular about which users it chooses to be friendly with.[/ltr]
2005-07-27, 03:22 PM,
ارسال : #30

آقایون نظرتون در مورد میدان آزادی چیه؟! Confusedhock: :lol:
2005-07-27, 05:25 PM,
ارسال : #31

ای بابا منم می دونم سیمرغ مال ماس...اما شما فرض کن ما یک چنین لوگویی به بهترین نحو ممکن درست کردیم، اگر از کلمات فارسی درش استفاده نشه که حتی ایرانی ها هم نمی فهمن این لوگو یه ربطی به ایرانی ها داره...!

2005-07-27, 11:55 PM,
ارسال : #32

emilsedgh نویسنده :ای بابا منم می دونم سیمرغ مال ماس...اما شما فرض کن ما یک چنین لوگویی به بهترین نحو ممکن درست کردیم، اگر از کلمات فارسی درش استفاده نشه که حتی ایرانی ها هم نمی فهمن این لوگو یه ربطی به ایرانی ها داره...!

لوگو چیزی نیست جز یک آرم که معرف ما و سایت ماست. این تعریف در سطح بین المللی انجام میگیرد، پس طبیعی است که از زبان بین المللی سود ببریم. اما در عین حال از سمبل ها و نمادهای ایرانی استفاده کنیم
2005-07-28, 05:08 AM,
ارسال : #33

پیشنهاد من این است که یک پنگوئن ایرانی باشد ، که هم پنگوئن باشد و هم ایرانی . ( یعنی یک پنگوئن با طراحی ایرانی )
گمانم مشکلمان این است که بین ما طراح گرافیست نیست که کمکی ( چه فکری و چه عملی ) بکند .

Ya Ali
2005-07-28, 08:46 AM,
ارسال : #34

مثلاً یه لینوکس با طراحی نگارگری - گمونم یعنی همون نقاشی مینیاتور - ایرانی؟
2005-07-28, 11:21 AM,
ارسال : #35

ببخشسد من از کجا می توانم عکس هایی از tux و (پنگوئن ) دانلود کنم
2005-07-28, 12:27 PM,
ارسال : #36

سلام
اگه دنبال icon می‌گردین بهتره یه سری به everaldo.com بزنین. در بخش Links اون هم سایتهای خیلی جالبی هستن.

2005-07-28, 09:56 PM,
ارسال : #37

eppagh نویسنده :پیشنهاد من این است که یک پنگوئن ایرانی باشد ، که هم پنگوئن باشد و هم ایرانی . ( یعنی یک پنگوئن با طراحی ایرانی )
گمانم مشکلمان این است که بین ما طراح گرافیست نیست که کمکی ( چه فکری و چه عملی ) بکند .

طرح هایی رو که در ارسال نخست مشاهده میکنید؛ توسط یک طراح و بر مبنای اطلاعات ناقصی که از من گرفت, کشیده شده است.
2005-08-03, 01:52 PM,
ارسال : #38

با سلام،
چند تا لوگوی نمونه

Linux is not Alternative, Linux is the First ّChoice
2005-08-27, 08:09 AM,
ارسال : #39

سلام.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.yourupload.com/uploads/20d44-technotux.png">http://www.yourupload.com/uploads/20d44-technotux.png</a><!-- m -->

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان