لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 1 رأي - معدل امتيازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگي نصب کارتهاي ماهواره(DVB)
2007-03-22, 04:04 AM,
ارسال : #61

برای دانلود بسته های کمپایل شده از این لینکها میتوانید استفاده کنید

------------------------------------------------------------------------------------
لینکها را من برداشتم همان طوری که دوستمان حدس زده بود بسته ها ویروسی بودند.بسته rpm را که من نصب کردم سعی میکرد تعدادی از فایلهای مربوط به بسته های binutils و gcc و gcc-c++ rpm را با فایلهای مشکوک خودش عوض کنه.

و برای دانلود tps اتوماتیک update از این لینک استفاده کنید
<!-- m --><a class="postlink" href="http://rapidshare.com/files/20377925/tpsau.cpp.html">http://rapidshare.com/files/20377925/tpsau.cpp.html</a><!-- m -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-03-22, 04:31 AM,
ارسال : #62

لینکهایی که دادید یک مقدار مشکوک بنظر میرسد
یک بسته 800 کبلو بیتی بعد از کامپایل شده 5مگ؟
من به روسها اعتمادی ندارم
2007-03-22, 04:33 AM,
ارسال : #63

خب ازش استفاده نکن.
2007-03-22, 03:48 PM,
ارسال : #64

توجه کنید.
[ltr]
rpm -i kaffeine-sc-plugin-0.3.beta2-1.i386.rpm
file /usr/bin/ld from install of kaffeine-sc-plugin-0.3.beta2-1 conflicts with file from package binutils-2.15.94.0.2.2-2.1
file /usr/bin/nm from install of kaffeine-sc-plugin-0.3.beta2-1 conflicts with file from package binutils-2.15.94.0.2.2-2.1
file /usr/bin/strip from install of kaffeine-sc-plugin-0.3.beta2-1 conflicts with file from package binutils-2.15.94.0.2.2-2.1
file /usr/bin/gcc from install of kaffeine-sc-plugin-0.3.beta2-1 conflicts with file from package gcc-4.0.2-8
file /usr/bin/g++ from install of kaffeine-sc-plugin-0.3.beta2-1 conflicts with file from package gcc-c++-4.0.2-8
[/ltr]
2007-03-22, 04:37 PM,
ارسال : #65

حجم بسته کامبایل شده سافت کمkaffeine نباید بیشتر از200k باشد
2007-03-23, 11:08 AM,
ارسال : #66

باز هم سلام دوباره می پرسم
کسی میتونه نصب dvb snazio external را توضیح بده ضمنآ کسی قیمت اون را داره
2007-03-23, 12:58 PM,
ارسال : #67

لطفا لینک یا تصویری از این سخت افزار بگذارید اینجا
2007-03-24, 01:43 PM,
ارسال : #68

با سلام

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.snazio.com/Links/DTVPVRS_USB2.html">http://www.snazio.com/Links/DTVPVRS_USB2.html</a><!-- m -->

ممنون
2007-03-24, 09:13 PM,
ارسال : #69

با سلام
کمپانی snazzi بدلیل تولید کارتهای کپچر وهمچنین کارتهای میکس و مونتاژ حرفه ای برای دوستداران مولتی مدیا نامی اشنا است
ولی در اغلب موارد(نه همیشه)بعلت استفاده از چیپهای اختصاصی و عدم ارائه مشخصات فنی چیپها مانع از نوشته شدن درایور انها در لینوکس شده است
سخت افزار مورد نظر شما تازه به بازار عرضه شده است
اگر مثل من فقط از لینوکس استفاده میکنید و قصد استفاده از این نوع سخت افزارها را دارید سعی کنید انواعی را انتخاب کنید که حداقل یکی دو سال از تاریخ عرضه انها به بازار گذشته باشد
زمان مذکور در حقیقت همان فرصتی است که نویسندگان درایور لینوکس برای جمع اوری اطلاعات،نوشتن و تست درایور به ان نیاز دارند
در اینجا لیست کارتهای ماهوارهusb که در لینوکس پشتیبانی میشوند ذکر شده است
2007-03-26, 11:14 AM,
ارسال : #70

با سلام
منم می خواستم که از انواع شناخته شده استفاده کنم ولی فقط نوع تقلبی آنها را پیدا کردم و مجبور شدم که snazio را بگیرم
آیا هیچ راهی برای نصبش نیست؟

با تشکر
2007-03-28, 01:09 AM,
ارسال : #71

همانطور که خدمت جناب اقای کارگر هم عرض کردم تجربه شخصی درباره راه اندازی گیرنده هایdvb از نوع usb ندارم
ولی فقط این راه حل به ذهنم میرسه
در صورت امکان جعبه گیرنده خود را باز کنیدو شماره چیپ اصلی و چیپ تیونر را یادداشت کنید نام شرکت سازنده چیپ هم براحتی قابل تشخیص است
به سایت شرکت سازنده چیپ مراجعه کنید در صورتی که توانستیدdatasheet چیپها را بدست اورید امید برای راه اندازی ان هست
مشکل را با ذکر کامل مشخصات دستگاه بهمراه شماره چیپهادر سایتdvbn مطرح کنید اگر در گیرنده شما از چیپهای عمومی استفاده شده باشد بطور قطع دستگاههای دیگری هم وجود دارند که بر اساس چیپ گیرنده شما ساخته شده باشند و شما خواهید توانست با درایور انها مشکلتان را حل کنید
2007-04-21, 08:47 PM,
ارسال : #72

بنظر من کلا راه اندازی کارتهای ماهواره در لینوکس کاری بیفایده است چون هیچ نرم افزاری وجود ندارد که بکمک ان بتوان فیلمهای ضبط شده را روی سی دی رایت کرد
2007-04-22, 03:17 AM,
ارسال : #73

وضعیت انطور هم که شما فکر میکنید بد نیست
اگر از vdr استفاده میکنید جالب است بدانید یک video editor ساده هم در ان وجود دارد این برنامه با وجود سادگی ان قدر سریع و خوب کار میکند که با یک بار استفاده شیفته ان خواهید شد
پلاگینburn هم قادر است فایلهایvdr را بهvob تبدیل کرده و انها را مستقیما رویdvd رایت کند
حتی ممیتوانید برایdvd خود منو هم بگذارید و از تماشای ان در dvd player های خانگی لذت ببرید
2007-04-27, 03:43 PM,
ارسال : #74

قابل توجه دوستانی که با ناپایداری skynetR32 مواجه هستند میتوانند از نسخه قدیمیتر ان استفاده کنند که کاملا پایدار است
2007-05-03, 02:31 AM,
ارسال : #75

با سلام
اگر پایداری برنامه skynetبرای شما مهم است چرا سعی نمیکنید سورس برنامه را کامپایل کنید؟
روش کامپایل برای سکوهای مختلف سخت افزاری و راهی برای تغییر پورت سوئیچdiseqc در متن مقاله قرار داده شد Smile
2007-05-03, 07:40 PM,
ارسال : #76

vdr رابط گرافیکی داره و اسمش Kvdr است

A Windows Refugee
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-05-03, 10:00 PM,
ارسال : #77

با سلام
اساسا نویسنده برنامه vdr انرا بمنظور رقابت با نرم افزارهای ویندوز ننوشته
این برنامه برای ساختن یک رسیور واقعی است
[ltr][عکس : vdrbox_vorne.jpg][/ltr]
[ltr][عکس : vdrbox-frontal-hell.jpg][/ltr]
[ltr][عکس : tivi_04.jpg][/ltr]
[ltr][عکس : tvpc_013.jpg][/ltr]

جهت اطلاعات بیشتراینجا واینجا و اینجارا هم ببینید
زمانی که در مورد vdr تحقیق میکردم kvdr اولین برنامه ای بود که با ان کار کردم ولی مشکلات ان با اندازه ای بود که ترجیح دادم در مورد ان زیاد حرف نزنم
‍روژهkvdr یک پروژه خارجی بوده و ارتباطی باvdr ندارد
حتی نویسندگان رابط گرافیکی برای ان هم ترجیح میدهند vdr را بصورت خالص ان استفاده کنند
با تشکر فراوان از توجه شما دوست گرامی
2007-05-14, 12:30 PM,
ارسال : #78

آیا میشود از رسیور های معمولی تلویزیونی(مانند star sat) که از طریق درگاه Serial و با سیستم RS232 به رایانه متصل میشوند، بجای کارت DVB استفاده کرد. روی این رسیورها علامت DVB نوشته شده است. اگر میشود چگونه؟(در لینوکس و ویندوز)
متشکرم.
2007-05-14, 03:29 PM,
ارسال : #79

نه دوست عزيز
اين امکان وجود ندارد!رسيورهاي خانگي فقط قادر به دريافت صوت و تصوير هستند و بس!راستي اين StarSat صوت و تصوير رو به زور ميگيره،چه برسه به اطلاعاتSmile

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2007-05-31, 09:34 PM,
ارسال : #80

در بین تمام stbها فقط دستگاهdreambox که firmware ان تحت لینوکس نوشته شده این توانایی را دارد

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان