لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد یه بخش جدید
2006-06-26, 09:32 PM,
ارسال : #1
پیشنهاد یه بخش جدید
سلام
یه پیشنهاد داشتم ولی نمی دونم تا چه قابل پیاده سازی و یا مخالف اهداف سایت هست یا نه؟
این چند وقته در چندین topic بر روی قیمت نرم افزار ها یا تبلیغ بعضی شرکت ها بحث های زیادی انجام شده و خیلی موقع ها مطرح شده که آیا حق این کار رو کسی داره یا نه؟

آیا بهتر نیست یه بخش به نام مثلا بازار باز بشه و یک سری از این مسایل اونجا متمرکز بشه و خوب قوانین جدایی هم برای نوع زمینه هایی که قابل بحث هست تدوین بشه تا دایم زیر topic هایی از این قبیل سوال نشه که آیا حق مطرح کردن وجود داره یا نه.

منتظر نظر آلن جان هستم و همچنین ناظران و دیگر دوستان. :?:

Don't bother, we're using GNU/Linux everywhere, even there Big Grin
Linuxmotto
گروه کاربران لینوکس اصفهان
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-06-26, 10:08 PM,
ارسال : #2

یه چیزی تو مایه های persiannetworks.com ؟؟؟؟؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-06-27, 01:13 AM,
ارسال : #3

تقریبا . ولی نه به اون شکل که افراذ بیان تبلیغ خودشون رو بکنند .حالتی که بشه در مورد ارزش کارها و خدمات و روشهای در آمد freesoftware بحث کرد شاید این اسمی که من گفتم زیاد مناسب نباشه و فقط مانند همونی که شما گفتید رو تدایی کنه.
ولی خوب می شه اسم رو عوض کرد Smile

Don't bother, we're using GNU/Linux everywhere, even there Big Grin
Linuxmotto
گروه کاربران لینوکس اصفهان
2006-06-27, 11:11 AM,
ارسال : #4

حال و هوای بازار برای سایت اصلا خوپ نیست.مضره.مخصوصا بازار ایران.مگر اینکه بچه ها محصولات خودشوت رو بیارن و بگن می‌خوان بفروشن(به شرط قوانین FreeSoftware)
و این میشه زیرساخت فرهنگ donate در ایران.که در همون جا یک job board هم ساخته شه.
2006-06-27, 06:48 PM,
ارسال : #5

به نطر من اگر تجارت یا بهتر بگم پول رو توی بحث‌ها نیاریم و بگذاریم سایت صرفا فنی و تکنیکی باشه یعنی Techno Tux باشه بهتره، همی» زوری بچه‌ها بخاطر این که این اینجا کار می‌کنه اون یکی فلان‌جا یا این قبلا با ما کار می‌کرده و ... با هم دعوا دارند و تا وقتی بچه‌های فعال‌تر سایت جبنه‌ی برخوردشون با قضیه بالاتر بره به نطرم همین طوری بهتره.
2006-06-27, 08:22 PM,
ارسال : #6

ولی یک بخش در مورد "مدل تجاری بازمتن" یا یک چنین چیزی بد نیست باشه تا تاپیک های مربوطه در اونجا باشن...همیشه بحث های بسیار مفصلی در این موارد بوده که معمولا ربطی به بخش های دیگه نداره...
2006-06-28, 02:09 AM,
ارسال : #7

سلام به همه دوستان:
آقا بجز بحث بازار و پول و ...... فکر کنم باید یک بخش steps to understanding هم افتتاح بشه !
تا حالا به این جور پست ها برخورد کردید ؟ چند تاش رو من تو این هفته دیدم....... Confusedhock:
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان