لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد حذف تصویر های کاربری
2006-09-01, 04:00 AM,
ارسال : #1
پیشنهاد حذف تصویر های کاربری
سلام
به این موضوع فکر کردم که دوستانی که با مودم آنلاین هستند چقدر زمان لازم دارند تا یک صفحه کامل از پست های ارسال شده را روی دستگاه های خودشان بارگذاری کنند.
اگر حساب کنیم که شخصی برای اولین بار یک صفحه را باز می کند که شامل مثلا هشت ارسال باشد و این شخص با یک مودم 56K آنلاین باشد به زمانی حدود 20 ثانیه برای بار گذاری این تصویر ها نیاز دارد.
آیا بهتر نیست که دوستان این تصویر ها را برای کمک به دیگران از پروفایل خودشان حذف کنند تا دوستان بتوانند با زمان سریع تری پست ها را بارگذاری کنند؟
بعضی از تصویر ها حدود 30 تا 50KB هستند و بعضی ها بدلیل استفاده از سایتهای خارجی دیگر و محدودیت های ترافیکی آنها اصلا بار گذاری نمی شوند.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-09-01, 12:37 PM,
ارسال : #2

سلام...
راستش من با مودم وصل هستم ولی خوشبختانه هیچ مشکلی با سرعت تکنوتاکس ندارم.فکر نمی کنم لازم باشه..

[عکس : banner.png]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-09-01, 12:59 PM,
ارسال : #3

نه
اینجوری میشه فمید کی کیه ٫
مثلا وقتی سریع صفحه رو بالا وایین میکنی آواتار هارو که میبینی میفمی کی کیه ٫
در ضمن اول متن لود میشه بعد عکس ٫

[عکس : python-logo.gif]
2006-09-01, 01:26 PM,
ارسال : #4

منم زیاد موافق نیستم. کسی هم که مشکل داشته باشه می‌تونه از امکانات فایرفاکس برای جلوگیری از لود شدن عکس‌ها استفاده کنه!

irix@Hell:~$ mkfs -t Free /body/.mind && mount -o rw /body/.mind /FreeMind
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-09-01, 04:52 PM,
ارسال : #5

اگه این قضیه خیلی ناراحت کننده شد میتوان محدودیتی برای حجم آواتارها در نظر گرفت مثلا ۲۰ کیلوبایت.

شادترین افراد لزوما بهترین چیزها رو ندارن. اونا فقط از اونچه تو راهشون هست بهترین استفاده رو میبرن.
2006-09-01, 05:33 PM,
ارسال : #6

irix نویسنده :منم زیاد موافق نیستم. کسی هم که مشکل داشته باشه می‌تونه از امکانات فایرفاکس برای جلوگیری از لود شدن عکس‌ها استفاده کنه!
با شما موافقم. :wink:
2006-09-01, 09:59 PM,
ارسال : #7
Re: پیشنهاد حذف تصویر های کاربری
kiat نویسنده :سلام
به این موضوع فکر کردم که دوستانی که با مودم آنلاین هستند چقدر زمان لازم دارند تا یک صفحه کامل از پست های ارسال شده را روی دستگاه های خودشان بارگذاری کنند.
اگر حساب کنیم که شخصی برای اولین بار یک صفحه را باز می کند که شامل مثلا هشت ارسال باشد و این شخص با یک مودم 56K آنلاین باشد به زمانی حدود 20 ثانیه برای بار گذاری این تصویر ها نیاز دارد.
آیا بهتر نیست که دوستان این تصویر ها را برای کمک به دیگران از پروفایل خودشان حذف کنند تا دوستان بتوانند با زمان سریع تری پست ها را بارگذاری کنند؟
بعضی از تصویر ها حدود 30 تا 50KB هستند و بعضی ها بدلیل استفاده از سایتهای خارجی دیگر و محدودیت های ترافیکی آنها اصلا بار گذاری نمی شوند.

با شما موافقم
2006-09-01, 11:52 PM,
ارسال : #8

irix نویسنده :منم زیاد موافق نیستم. کسی هم که مشکل داشته باشه می‌تونه از امکانات فایرفاکس برای جلوگیری از لود شدن عکس‌ها استفاده کنه!

با سلام به همه دوستان
من هم با حذف آواتار ها موافق نيستم در ضمن وقتي گزينه هاي متعدد در اختيار دوستان كاربر قرار داشته باشه آزادي عمل بيشتري دارند در ضمن احساس خوشايند تر ...
امكان محدود كردن لود شدن تصاوير تقريبا در همه مرورگر ها وجود داره اين موضوع كه بعضي از دوستان در مورد سرعت مطرح مي كنند قصه اي قديميه .
منظورم اين نيست كه حالا ديگه كسي با سرعت مشكل نداره بلكه برعكس منظورم اينه كه دوستان بايد تا حالا تشخيص داده باشند ، وب سايتي را كه بسياري از كاربران به راحتي مرور مي كنند مشكل لود شدن يا ضعف فني نداره
اين روزا كارت ها و اكانت هاي متعدد با قيمتهاي متنوع از ISP هاي مختلف در سراسر كشور با قابليت هاي متفاوت در دسترس ما قرار دارند مهم اينه كه در موراد ديگر هم گزينه هاي بهتري را انتخاب نماييم ....

البته اين نكته را هم عرض كنم ، همانطور كه دوست عزيزمون kiat
ناظر انجمن فرمودند بعضی از تصویر ها حدود 30 تا 50KB هستند و اين جا براي يه تجديد نظر از طرف آندسته از كاربران محترم داره
پيشنهاد استفاده از يك تصوير كم حجم تر مي تواند بسيار مطلوب تر باشه ...

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان