لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لينوكس فارسي كارامد
2006-11-24, 10:41 PM,
ارسال : #1
لينوكس فارسي كارامد
هنگامي كه ديسك زنده كارامد را در درايو قرار مي دهم و كامپيوتر را روشن مي كنم (داراي مانيتور CRT )بعد طي شدن مراحلي از load شدن ،سيستم با پيغام مانيتور out of frequency و يك سري اصطلاحات مانند HF و VF و فركانسهايشان مواجه مي شوم. بعد هم كه رايانه ام خاموش مي شود!
كارامد روي كامپيوتر ديگرم (داراي مانيتور LCD )خوب كار مي كند.
از اين كه سوال من را خوانديد سپاسگذارم.
منتظر پاسخ هستم.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-11-24, 10:49 PM,
ارسال : #2

وقتی out of rang میده CTRL+ALT+f1 رو بزن ببین چی میشه ...

[عکس : python-logo.gif]
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-11-25, 12:07 PM,
ارسال : #3

با فشردن کلیدهای alt+ctrl+F1 وارد محیط متنی شو و با کاربر root و کلمه عبور karamad وارد سیستم شو....حالا فرمان xorgsetup رو اجرا کن تا تنظیمات لازم جهت استفاده از مانیتورت رو فراهم کنه ....

Try to BROADCAST your knowledge, Instead of install a FIREWALL for it.....Good luck
2006-12-30, 11:20 PM,
ارسال : #4
مشکل مانیتور در لینوکس فارسی کار
سلام
من طبق دستورات آقای S.Daswood عمل کردم.یک پنجره در مرکز صفحه باز می شود که اجازه نوشتن فایلی خاص در یک مسیر که اولش etc بود را می خواهد بعد از ok کردن می گوید که فایل قبلی تنظیمات ویندوز را یافته است و از من می خواهد که آن را (xorg.conf) به نام (xorg.conf.backup)تغییر نام دهم و پشتیبان هم بگیرم و بعد یک فایل جدید درست کنم.آن هم در محیط خط فرمان لینوکس که من چیزی از آن نمی دانم!
لطفا مرحله به مرحله کمکم کنید.
با تشکر
2006-12-31, 02:27 PM,
ارسال : #5

حالا فرمان startx رو اجرا کن تا وارد محیط گرافیکی بشی ...از init 5 هم میتونی استفاده کنی

Try to BROADCAST your knowledge, Instead of install a FIREWALL for it.....Good luck
2007-08-21, 09:01 PM,
ارسال : #6

سلام
من در لينوكس كارامد(نصب شده) پس زمينه صفحه نمايش را عوض كردم. به اين صورت كه يك Wallpaper از سايت kde-look.org گرفته و در Desktop ذخيره كردم. سپس روي آن رايت كليك كرده و Set as Desktop Backgtround را زدم. تصوير به درستي جايگزين قبلي شد. ولي امروز كه وارد شدم ديدم كه دسكتاپ از فايلهايي كه ديروز در آن گذاشته بودم تهي شده و پس زمينه هم وجود ندارد. پس زمينه فعلي آبي ساده است. مشكل از كجاست كه كارامد نمي‌تواند فايلها را در خودش نگه دارد؟
يه سوال بي‌ربط به تاپيك: آيا لينوكس Parsix مثل كارامد داراي پوسته فارسي مي‌باشد؟
2007-08-22, 12:04 AM,
ارسال : #7

فکر می‌کنم کنم باید روی دکمه Save Session از روی منو کلیک کنید تا تنظیمات شما ذخیره شود

[عکس : banner.png]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان