لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اجرای فایرفاکس
2007-02-20, 06:15 AM,
ارسال : #1
مشکل در اجرای فایرفاکس
بالاخره بعد از ماهها تونستم تویه لینوکس به اینترنت برسم واقعا لذتبخشه.

فقط الان که همه چیز درست شده یه مشکل اساسی به وجود اومده. من فایرفاکس رو به نسخه 2 آپدیت کردم ولی الان دیگه با user کاربری درست کار نمی کنه با root خیلی خوب کار می کنه ولی وقتی از user معمولی استفاده می کنم. خطای segmentation fault رو میده. رسیدن به این خطا و اینکه مربوط به user هست خودش کلی وقت گرفت ولی بالاخره این خطا رو دیدم هر کاری هم کردم نتونستم مشکل رو برطرف کنم.

از دوستان کسی می دونه مشکل از کجاست و راه حل چیه؟
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-02-20, 11:14 AM,
ارسال : #2

چه نسخه ای از لینوکس رو استفاده می کنی ؟
چه ورژنی از FF ؟‌
ماله من ۲.۰.۰.۱ مشکلی باش ندارم

این FF توی لینوکس خیلی اذیت من هم می کنه !‌ مطمئنا اگر این قابلیت restart session رو نداشت من از یک مرورگر دیگه ای استفاده می کردم !
2007-02-20, 11:25 AM,
ارسال : #3

برای فایرفاکس از بسته مخصوص توزیع خودتون استفاده کردید یا از بسته‌های موجود روی خود سایت موزیلا؟

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
2007-02-20, 05:42 PM,
ارسال : #4

من از SUSE 10.1 استفاده می کنم. نسخه فایرفاکس هم 2.0.0.1 هستش. فایرفاکس رو هم از بسته مخصوص خوده SUSE نصب کردم البته بسته موزیلا رو هم دانلود کردم که اون هم این خطا رو می گرفت. گفتم شاید بسته خود توزیع مشکل نداشته باشه یه بار دیگه دانلود کردم ولی بازم به مشکل برخوردم.
ضمنا یه چیزه دیگه تویه Gnome هیچ مشکلی نیست یعنی با user هم به خوبی کار میکنه مشکل تویه KDE ایجاد میشه که خطای segmentation fault رو میده. فعلا مجبورم از KDE استفاده کنم چون به ابزارهای توسعه اش نیاز دارم.
2007-02-20, 05:53 PM,
ارسال : #5

خوب ابزارهای توسعه KDE رو توی گنوم اجرا کنید :-)

2007-02-20, 06:07 PM,
ارسال : #6

خوب به نظرم اومد حالا که دارم از ابزارهای توسعه KDE استفاده می کنم بهتره تویه خوده KDE کار کنم تا مشکلی هم بعدا پیش نیاد ولی خوب اگه بخوام از gnome استفاده کنم به یه توزیع دیگه مهاجرت می کنم یه توزیع برپایه دبیان.

حالا فعلا راه حلی به نظرتون نمی رسه که بشه این مشکل رو برطرف کرد؟
به نظرتون از به SUSE10.2 آپدیت کنم مشکل حل میشه؟
2007-02-20, 06:21 PM,
ارسال : #7

خطای Segmentation fault توی شرایط خیلی متنوعی می‌تونه اتفاق بیافته.... اگه می‌تونید به 10.2 ارتقاء بدید....

2007-02-20, 07:50 PM,
ارسال : #8

من هم بعد از ارتقاء به فدورای ۶، با کرش کردن فایرفاکس مواجه می شدم. با دانلود کردن فایرفاکس و نصب و اجرای نسخه جدید مشکل حل شد.
فقط مطمئن بشو که داری نسخه جدیدی که نصب کردی رو اجرا می کنی و نه نسخه قبلی رو (از ترمینال برای اجرا استفاده کنی مطمئن تره)

آزادی عقیده و کیبرد حق هر انسان است.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->
2007-02-20, 08:41 PM,
ارسال : #9

نسخه قبلی رو کلا پاک کردم و نسخه جدید رو نصب کردم چون اطلاعاتی رویه نسخه قبلی نداشتم که از دست بدم.
همین خطا رو هم از طریق ترمینال به دست آوردم تویه حالتهای دیگه اصلا خطایی نمیده و فایرفاکس اجرا نمیشه. تویه حالت ترمینال وقتی کاربر root هستم بدون مشکل فایرفاکس اجرا میشه ولی وقتی با کاربرمعمولی خودم کار میکنم خطا میده. برای همین فکر می کنم شاید به سطح دسترسی ربطی داشته باشه ولی نمی دونم سطح دسترسی کجا؟

سعی می کنم SUSE رو به نسخه جدید ارتقا بدم ببینم چی میشه.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان