لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه کاربران لینوکس اصفهان
2007-04-06, 12:39 PM,
ارسال : #41

بسیار خوب حالا که تصویب شد اینم آدرس :

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - چهار راه خاقانی - ساختمان مهتاب - زیرزمین - سمت راست

توضیحات :

این زیرزمین همون جایی است که نمایندگی سونی و ال جی ( خدمات پس از فروش ) قرار داره از هر کی بپرسین میدونه ! وارد زیر زمین که شدین یک در شیشه ای مات با حاشیه های زرد وجود داره که به نظر میرسه یک مغازه تعطیل و رها شده است ! که البته اینطوری نیست من تو این زیر زمین هستم اگه به چهار راه خاقانی رسیدین می تونید یک تماس با تلفن 6255084 بگیرید تا من خودم بیام بالا و راه و چاه رو نشونتون بدم خوشحال میشم ببینمتون.

عرفان
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-04-06, 01:28 PM,
ارسال : #42

آقا خوبه ........... لطف کنن دوستان تک تک شماره تلفنهاشونا بدن ... آماده باشن برای فوت ..........
من شخصا شما دوستان رو میگیرم و هیچ حرفی در مورد همایش نمیزنم و فقط فوت .... فوت ... فوت ........... :d:d:d:d:
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-04-06, 03:04 PM,
ارسال : #43

نقل :نظرتون راجع به همچین فراخوانی واسه مناطق دیگه کشور چیه؟
مزایا و معایب؟
-----
میتونه خیلی مقید و مشکل گشا باشه/ نکته قابل توجه اینه که اگه جایی زبونم لال یه عده که صلاحیت ندارند اداره امو ر رو دست بگیرند ممکن نتیجه معکوس بده.
---
اگه کسی خواست تو خراسان همچین کاری بکنه /من آمادگی خودم رو اعلام میکنم.
---
m.a
2007-04-06, 03:19 PM,
ارسال : #44

امور مملکتی نیست که کسی دست بگیره . یه عده می خواند یک گروه دوستانه تشکیل بدن تا به هم کمک کنند همین . خوب اگه یه گروهی به بیراهه رفت یه گروه دیگه تشکیل بدید. لزومی نیست که فقط یه گروه تو یه شهر باشند.
امیدوارم بحث LUG به جای مفید بودن بحث ساز نباشه. بهتره بدونیم که ایجاد چنین جمع هایی فقط از فرهنگ لینوکس سرچشمه می گیره و چیزی نیست ملکیت داشته باشه. یه گروه دور هم جمع می شوند و برنامه ریزی می کنند اگر کسی با گروهی نتونه کنار بیاد چیزی ازش دریغ نشده و ظلمی هم بهش نشده ...... خیلی راحت می تونه یه گره به همراه همفکرانش تشکیل بده به همین راحتی Wink

Don't bother, we're using GNU/Linux everywhere, even there Big Grin
Linuxmotto
2007-04-08, 02:36 AM,
ارسال : #45

سلام
اگر بتوان به مدت نيم ساعت جلسه را زود تر آغاز كرد بهتر است چون كساني كه ساكن خود اصفهان نيستند براي بر گشتن به خانه مشكل پيدا مي كنند !
2007-04-08, 03:10 AM,
ارسال : #46

البته من هم با زودتر مثلا 5-7 بیشتر موافق هستم ولی بعضی از دوستان خواستن که دیرتر برگزار بشه.
این جلسه در مورد ساعت هم صحبت خواهیم کرد.

کسب و کار نرم افزار
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.businessofsoftware.ir">http://www.businessofsoftware.ir</a><!-- m -->
2007-04-08, 07:32 PM,
ارسال : #47

یه عده دور هم جمع میشن و یه گروه دوستانه تشکیل میدن و به نظر خودشون کارشون رو درست انجام میدن ولی ممکنه باعث بشن فرهنگ غلطی ترویج پیدا کنه / و واسه کسایی که قصد آشنایی دارند به دلیل بد عمل کردن گروه ذهنیت های اشتباهی شکل بگیره و در کل نتونن اون طور که باید باعث پیشرفت این مقوله تو اون منطقه بشن.
--
ایجاد یه گروه و اگه راضی نبودیم ایجاد یه گروه دیگه /خیلی راحته ولی هدف چیه ؟ /فقط ایجاد گروه؟/ قراره یه عده دور هم جمع بشن و به هم دیگه کمک کنن و به کسایی که تازه با این مباحث آشنا شدن و ... /این یه گروه با صلاحیت رو می طلبه.
---
مطلبی که اشاره کردم ممکنه یکی از معایب تشکیل گروه باشه /نگفتم حتما اینطوره.
---
m.a
2007-04-08, 10:07 PM,
ارسال : #48

Anonymous نویسنده :یه عده دور هم جمع میشن و یه گروه دوستانه تشکیل میدن و به نظر خودشون کارشون رو درست انجام میدن ولی ممکنه باعث بشن فرهنگ غلطی ترویج پیدا کنه / و واسه کسایی که قصد آشنایی دارند به دلیل بد عمل کردن گروه ذهنیت های اشتباهی شکل بگیره و در کل نتونن اون طور که باید باعث پیشرفت این مقوله تو اون منطقه بشن.
--
ایجاد یه گروه و اگه راضی نبودیم ایجاد یه گروه دیگه /خیلی راحته ولی هدف چیه ؟ /فقط ایجاد گروه؟/ قراره یه عده دور هم جمع بشن و به هم دیگه کمک کنن و به کسایی که تازه با این مباحث آشنا شدن و ... /این یه گروه با صلاحیت رو می طلبه.
---
مطلبی که اشاره کردم ممکنه یکی از معایب تشکیل گروه باشه /نگفتم حتما اینطوره.
---
m.a

شاید حق با شما باشه و نباید انقدر هم سرسری به قضیه نگاه کرد. به هر حال امیدوارم که اساسنامه و قوانین رو بتونیم به شکلی تدوین که که احتمال چنین اتفاقاتی رو به حداقل برسونیم . و این جور مسایل قابل جلوگیری باشند. مرسی از اینکه گوشزد کردید Smile

Linuxmotto
2007-04-10, 05:33 PM,
ارسال : #49

سلام
خب مثل این که یه کمی دیر رسیدم ، متاسفانه امروز هم این قدر گیر هستم و برنامه هم نریختم که نمیرسم بیام ( ساعتش نا جوره دیره ) ایشالا جلسات بعدی از حضور دوستان فیض ببریم .

« خرد پیک خداوند است »
2007-04-11, 01:46 AM,
ارسال : #50

نخستین جلسه هم تشکیل شد.
دوستانی مه علاقه مند هستند و دوست دارند شرکت کنند.جلسه آینده:
سه شنبه دو هفته دیگه یعنی 4 ام اردیبهشت ماه
ساعت 5:30 عصر
تشکیل می شود.

کسب و کار نرم افزار
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.businessofsoftware.ir">http://www.businessofsoftware.ir</a><!-- m -->
2007-04-11, 06:05 AM,
ارسال : #51

wtf
اگر همینطور پشت سر هم سه شنبه ها باشه من هیچ وقت نمی تونم بیام Sad
2007-04-14, 02:10 PM,
ارسال : #52

سلام دوستان من هم مایلم در این طرح شرکت کنم و افراد زیادی را هم می شناسم که دوست دارند در اصفهان در این زمینه کار کنند
2007-04-14, 02:12 PM,
ارسال : #53

سلام دوستان من هم مایلم در این طرح شرکت کنم و افراد زیادی را هم می شناسم که دوست دارند در اصفهان در این زمینه کار کنند
2007-04-14, 02:36 PM,
ارسال : #54

دوست عزیز شما می تونید در جلسه بعدی که آقا امید به اون اشاره کردن شرکت کنید .
سه شنبه دو هفته دیگه یعنی 4 ام اردیبهشت ماه ساعت 5:30 عصر
مکانش متعاقباْ اعلام خواهد شد .

یاد می گیرم ، یاد می دهم ، پیشرفت می کنیم .
2007-04-23, 10:10 PM,
ارسال : #55

آقا من موقعیتم را زدم اصفهان ولی نمیدونم چرا نشون نمیده
منم هستم
هاست رایگان هم با من+پیاده سازی نرم افزار و.....
سایتم هم که آدرسش این زیر هست

اینکبار برای همیشه غیر فعال شده است.. از مدیران درخواست میکنم در صورت امکان این کاربر را حذف کنند از تکنوتاکس
2007-04-24, 12:55 AM,
ارسال : #56

جلسه آینده سه شنبه 4 اردیبهشت ساعت 6:30 عصر در دانشگاه صنعتی اصفهان به نشانی زیر برگزار می شود:
دانشگاه صنعتی - مرکز اطلاع رسانی - واحد توسعه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات سرور - آقای نکویی
یادتان باشد ساعت 18:30
گستاخی من را ببخشید: لطفا شئوتات متناسب با جو دانشگاهی و آکادمیک را رعایت فرمایید.
گر چه جمله بالا بیشتر برای خودم بود.

کسب و کار نرم افزار
2007-04-24, 02:55 AM,
ارسال : #57

دوستان اینجوری فایده نداره
یه نفر بیاد تلفن ها را جمع کنه تماس بگیره
قشنگ یا حداقل ایمیل با پست گذاشتن اینجا هیچی فایده نداره
نظرم این هست یه سات در رابطه با لینوکس همین چند نفری که هستیم راه بندازیم
فضا + دامینش هم با من
و اختصاصی اصفهان

اینکبار برای همیشه غیر فعال شده است.. از مدیران درخواست میکنم در صورت امکان این کاربر را حذف کنند از تکنوتاکس
2007-04-24, 03:39 AM,
ارسال : #58

آخه چرا فقط سه شنبه ها؟
2007-04-24, 09:19 AM,
ارسال : #59

mrg2007 نویسنده :دوستان اینجوری فایده نداره
یه نفر بیاد تلفن ها را جمع کنه تماس بگیره
قشنگ یا حداقل ایمیل با پست گذاشتن اینجا هیچی فایده نداره
نظرم این هست یه سات در رابطه با لینوکس همین چند نفری که هستیم راه بندازیم
فضا + دامینش هم با من
و اختصاصی اصفهان

ذوست عزیز سایت در دست راه‌اندازیست و دوستان مشغول به کار شده‌اند و اصلا هم بی فایده نیست Tongue
اگه شما هم دوست دارید می تونید در جلسه حضور پیدا کنید و دوستان را در انجام کارها کمک کنید. فکر می کنم تعذاذ زیادی از دوستان امرور تشریف بیارند.
در ضمن ما تلفن همه رو داریم. اگه شما هم می خواهید با بقیه آشنا بشید امروز به جلسه بیاید Wink

Linuxmotto
2007-04-24, 09:25 AM,
ارسال : #60

مهدی‌بیگی نویسنده :آخه چرا فقط سه شنبه ها؟

مهدی جان واقعا متاسفم که برنامه ها با برنامه کاری شما نمی خونه. راستش تصمیمان بر مبنای توافق اکثریت گرفته شده و در عین حال وابسته به مکان برگزاری هم هست. امیدوارم یا شما برنامه تون عوض بشه یا گروه بتونه روزهای محتلف جلسه بگزاره. Smile

Linuxmotto

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان