لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه کاربران لینوکس اصفهان
2010-10-08, 11:37 AM,
ارسال : #81

شما قرار بود یه میل به مدیر سایت بزنی!! این را من همون دفعه اول بهت گفتم. تا زمانی هم که مسؤول مربوطه نزنی کسی کاری برات نمی کنه.
اقلا تکنوتاکسی ها را می دونم که کاری از دستشون بر نمی یاد Wink
چرا برای مشکلت راه حل درست را انجام نمی دی؟؟؟!!

Don't bother, we're using GNU/Linux everywhere, even there Big Grin
Linuxmotto
گروه کاربران لینوکس اصفهان
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2010-10-08, 01:54 PM,
ارسال : #82

نقل قول :شما قرار بود یه میل به مدیر سایت بزنی!! این را من همون دفعه اول بهت گفتم. تا زمانی هم که مسؤول مربوطه نزنی کسی کاری برات نمی کنه.
اقلا تکنوتاکسی ها را می دونم که کاری از دستشون بر نمی یاد
چرا برای مشکلت راه حل درست را انجام نمی دی؟؟؟!!
د بابا به آقای خضرلو گفتم و جلوی خودش هم ایمیلم رو به ایمیلشون ارسال کردم. دیگه چی کار بکنم؟
2010-10-08, 03:31 PM,
ارسال : #83

سلام
من خضرلو هستم
چون اینجا مطلب نوشته شده بود من هم همین جا جواب می دهم!! برای همین از دوستان تکنوتاکسی عذر خواهی می کنم!!
درسته بهم گفتید و جلوی من با گوشیتون یه کاری کردید اما من ایمیلی دریافت نکردم و شما رو هم دوباره ندیدم!!! که این موضوع رو بهتون بگم!!
اگه می شه لطف کنید و یه ایمیل برای من ارسال کنید تا آدرس ایمیلتون را داشته باشم و مشکل رو حل کنم!
2010-10-09, 12:17 AM,
ارسال : #84

نقل قول :درسته بهم گفتید و جلوی من با گوشیتون یه کاری کردید اما من ایمیلی دریافت نکردم و شما رو هم دوباره ندیدم!!! که این موضوع رو بهتون بگم!!
اگه می شه لطف کنید و یه ایمیل برای من ارسال کنید تا آدرس ایمیلتون را داشته باشم و مشکل رو حل کنم!

من شرمندم و از شما و همه عذر می خام اگر ایمیل به شما نرسید. ببخشید. اشتباه از من بوده. آشتی کنیم. :-)
2011-12-08, 01:27 AM,
ارسال : #85
Re: گروه کاربران لینوکس اصفهان
سلام من هم ساكن نجف آباد اصفهان هستم و در خدمت شما هستم ...

هركجا هستم باشم ، آسمان مال من است .. ستاره ها مال من است ..آرامشي پنهان در سكوت مال من است
2014-02-15, 01:15 AM,
ارسال : #86
RE: گروه کاربران لینوکس اصفهان
سلام دوستان

من چند ماهی هست مشغول انجام پروژه طرلحی لینوکس برای سازمان هواپیماسازی ایران هستم و به شدت به این کار علاقه مندم و می خواهم با کسانی که در این زمینه ماهر هستند ارتباط بگیرم برای همکاری های مفید کاری لطفا دوستان علاقه مند با ای میل من تماس بگیرند:
[email protected]
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 2 مهمان