انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: باز نشدن منوی Applications در Ubuntu 7.04 !!!
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
سلام دوستان .
من داشتم با لینوکسم کار می کردم و یه پکیج را از روی منبعش نصب می کردم . نصبش که تموم شد یه بار Gnome Panel را رفرش کردم و رفتم بر روی منوی Application باز شد و برنامه که نصب کرده بودم را هم بازش کردم . ولی الان دیگه منوی Applications من باز نمیشه و از هیچ کجا هم بهش دسترسی ندارم حتی وقتی می خوام یه برنامه را به پانل بالای صفحه اضافه کنم . چی کار کنم که باز بشه ؟
لطفاْ کمک کنید Sad
روش ویندوزی پیشنهاد بدم ؟‌کامپیوتر رو ری استارت کن ببین چی می شه. اگر نشد پکیجی که نصب کردی رو حفظ کن ببین چی می شه.
Pidgin را هم Uninstall کردم و کامپیوترم را رست کردم و لی بازم منوی application باز نمیشه که نمیشه فقط وقتی روش کلیک می کنی به رنگ نارنجی در میادش .
کمک :cry:

مهمان

دسکلت menu bar رو ریموو کن دوباره ادش کن ببین درست میشه .
خوب دوست عزیز
یه کاری بکن اول یکبار ALT+F1 رو بزن ببین چی میشه
اگر نشد یک کار دیگه به قول دوست بالایی ببین اون APPLICATIONS رو بیخیال شو
روی فضای خالی پنل کلیک راست کن Add to Panel رو انتخاب کن و بعد Main Menu را انتخاب کنید
باید یه Application جدید بهتون بده
Menu Bar را هم ریمو کردم و دوباره Add کردم ، نشد !
Alt+F1 را هم زدم نشد !
:cry:

مهمان

package gnome-menus رو دوباره کن اگه راهایی که دوستان گفتن نتیجه نداد
سلام ، ظاهرا pidgin جدید مشکلات زیادی داره شاید با حذف اون مشکلتون حل بشه
الان که دیگه اصلاً محیط گرافیکیم بالا نمیاد . نمیدونم چرا . شاید به خاطر اینه که من Gnome-menus را پاک کردم . ولی البته بعدش دوباره نصب کردم و وقتی دیگه کامپیوتر را رست کردم و لینوک بالا اومد و من لوگین کردم ، فقط یه صفحه خالی نشون میده
به نظرتون حالا چی کار کنم . شاید بهتره که محیط Gnome را دوباره نصب کنم . نظرتون چیه ؟