انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: انتخاب یک توزیع برای Isp -
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
با سلام .
بنده عضو اين گروه به تازگي شده ام و مي خواهم با توجه به نياز كاري در لينوكس اطلاعاتي داشته باشم . بنده حتي نمي دانم با يد از كدام توزيع لينوكس استفاده كنم . نياز كاري بنده براي استفاده از سرور مي باشد . مي خواهم بر روي سرور Isp خودم squid نصب كنم . چون فعلا ايزا دارم و جوابگوي نيازهاي بنده نيست . ميخواستم اگر امكان دارد راهنمايي بفرمائيد كه بنده بايد از چه توزيعي براي اين كار استفاده كنم و مراحل حرفه اي شدن در لينوكس و مسير آنرا برايم شرح دهيد . با تشكر
به نام خدا

دوست گرامی شما می تونید از Debian استفاده کنید . کتابی هم که آلن جان در این زمینه نگارش کردن در دست رس میتونید تهیه کنید.
سلام
اول در مورد سوالتون
اینجا رو مطالعه کنید به اندازه ی متن نگاه نکنید همه چیز در خودش داره تقریبا همه ی لینک هایی رو که احتیاج دارید
دوم : لطفا قوانین انجمن ها رو مطالعه کنید
امیدوارم موفق باشید Tongue :wink:
دوست عزیز بهتر بود ابتدا یک جستجو می کردید بعدش هم سعی کنید از عناوین بهتر استفاده کنید و قانون شماره 11 را نیز رعایت کنید ممنون . :

سعی کنید برای پرسیدن سوالات خود ار عناوین مناسب استفاده کنید. مثلا «مشکل در پیکربندی آپاچی» یک عنوان مناسب و «کمک بدبخت شدم!» یک عنوان نامناسب است.

عنوان ویرایش شد .
بسیار ممنون .