انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: مشکل technotux با firefox
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح

مهمان

من موقعی که با firefox میام توی سایت technotux میگه
Forbidden
You don't have permission to access /html/index.php on this server.
ولی با opera مشکلی نداره.اشکال از چیه؟
روی فایرفاکس‌تون پراکسی یا همچین چیزی ست شده؟

مهمان

روی opera پراکسی دارم ولی روی firefox پراکسی ندارم.

مهمان

این طور که معلومه با opera بدون پراکسی هم همان پیغام را میدهد.
add on یا extensions خاصی را ست نکرده اید

در راه لینوکس موفق باشید
فریدی
من هم اوایل که سایت تغییر کرده بود چندین بار این مشکل رو داشتم و مجبور بودم از پراکسی استفاده کنم!
---
m.a

مهمان

مشکل من موقعی شروع میشه که با کاربر مهمان پستی را میدهم بعد از دادن پست technotux به روی من بسته میشه.(این اتفاق کم پیش میاید البته هیچ خلاف قوانینی نبوده) من تا حالا با چند isp به این مشکل برخوردم.البته از اول هم میدانستم فیلتر شدم ولی خواستم بدانم مسولان سایت چی فکر میکنند

مهمان

هنوز هم فیلتر هستم.
من همین الان با Firefox هستم !

مهمان

بابا منظورم اینه که ip مربوط به adsl من که اشتراکی هم هست فیلتر شده 85.185.000.000 و من با پراکسی میایم توی سایت چون سر عت پراکسی های مورد استفاده بالا هستند دیگر اصراری به باز کردن ان ip ندارم (با پراکسی میایم به سایت technotux) دلتون خواست بازش کنید دلتان هم نخواست بازش نکنید.ولی نمیدانم کسی با این ip خلافی کرده یا نه؟من که یادم نمیاید به کسی توهینی کرده باشم یا خلاف قوانین رفتار کرده باشم.به هرحال باید قانونمند رفتار کنید نه اینکه هر ip را که خواستید محدودش کنید.
احتمالا با این آیپی از برنامه ای استفاده کردید که crawler داشته .
مثلا سکیوریتی اسکنر وب اپلیکیشن :
Acunetix , rfi scanner , sql injection scanner
این فقط یک حدسه !
امیدوارم مشکلت هرچه زودتر رفع بشه ولی این فیلتر شدن موقتی هست ، منم به مشکل شما بر خوردم ، بعد از چند روز درست شد .

مهمان

من هم این مشکل را داشتم اما isp خود را تغییر دادم.و مشکلم حل شد.
بعضی اوقات هم من این مشکل رو داشتم؟؟
ولی الان خوبه